Treść opublikowana przez Wojtek1995
-
Szarpie strasznie ! ;/
Ok a tak pozatym to naco może by to wyglądać ?
-
Szarpie strasznie ! ;/
Dzisiaj wracając ze szkoły (ok 70km) jakies 3 km od domu stałem w korku podczas ruszania strasznie zaczeło szarpac samochodem stanełem na poboczu zrzuciłem na luz wysiadłem otworzyłem mache a obroty w tym czase zaczely świrować skoczyły do 2000 na jakieś 2 sec poczym spadły i przestaly więc ruszyłem dalej po czym szarpną dwa razy wgl ciężko się jak by silnikowi byl po czym przestał. pod samym domem zjeżdżając na parking znów zaczoł szarpać jak głupi i obroty skoczyły wie ktoś moze co grane ??
-
Włączająca się ktontrolka hamulców? nie ABS !
Jak rozruszam szkolny najazd bo przyrdzewiała regulacja szerokości to na dniach sprawdzę
-
Włączająca się ktontrolka hamulców? nie ABS !
No ja teorytycznie robie ok 80-100km tygodniowo może dla tego nic nie widać, niby stan płynu wygląda na taki jaki był ale zobaczymy jeszcze
-
Włączająca się ktontrolka hamulców? nie ABS !
oczywiście sprawdze a szybko ubywalo ci płynu? bo od 3 tyg tak mam i nie widzę żeby ubywał sprawdzam przynajmiej raz w tygodniu płyny
-
skrzynia z 1.6 do 1.8 pasuje ?
No wlasnie niby to sama ale na głupi rozum cos tu nie powinno pasowac naszczęście obecna skrzynia po dzisiejszych oględzinach jest w porządku z góry dzieki
-
skrzynia z 1.6 do 1.8 pasuje ?
Witam jak w temcie będzie pasowała czy nie?
-
Włączająca się ktontrolka hamulców? nie ABS !
Stan płynu ok Tylko zapala się sama bez kontrolki abs i po chwili gaśnie ... gdy włącza się razem z abs-m to nie gasnie tylko mruga zaraz dodam https://www.google.pl/search?q=AUDI+A4+B5+kontrolka+hamulca&client=firefox-a&hs=mZU&rls=org.mozilla:pl:official&channel=fflb&biw=1600&bih=1071&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Y_ptVO6aLojYPL_pgBA&ved=0CAYQ_AUoAQ#rls=org.mozilla:pl:official&channel=fflb&tbm=isch&q=audi+a4+b5+opis+kontrolek&facrc=_&imgdii=_&imgrc=CKrVO15bHRuf0M%253A%3BurVo0WE1klEgAM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.elektroda.pl%252Frtvforum%252Fdownload.php%253Fid%253D311275%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.elektroda.pl%252Frtvforum%252Ftopic1112759.html%3B800%3B600 to nie mój licznik gdyby co
-
Włączająca się ktontrolka hamulców? nie ABS !
Witam dzisiaj zapaliła mi się czerw kontrolka od hamulców .pytam się bo jeżdżę na walniętym prawym przednim czujniku ABS tylko czy ma ta kontrolka coś wspólnego z ABS ponieważ gdy się zapala nie pali się ABS ,,TYLKO SAMA CZERW KONTROLKA'' . zapala i po paru sec gaśnie nie tak jak włączy sie ABS Przy małych prędkościach bez ręcznego .. Co może byś przyczyną ?
-
Szukam dobrych żarówek przdewszystkim mocnych ?
lampa valeo napewno h4 ?(dzisiaj ogladałem je i nie ma żadnej wzmianki na nich jakie żarówki) jakie firmy polecacie ? chodzi mi a bym w nocy nie wyrywał sobie włosów z głowy (strach przed zwierzyną)
-
Szukam dobrych żarówek przdewszystkim mocnych ?
Mianowicie jakie marki żarówek polecacie chodzi o mocne aby bespiecznie nocą było ? Lampy valeo (kierunek osobno) H7 czy H4?
-
Demontarz plastoków(rękojeści) z drzwi Pomoc
otym wiem że nie zejdzie ale chodzi mi o samom rękojeść czy trzeba cały boczek ściągać by ją wyciągnąć czy powina się odpiąć z tego ostatniego zatrzasku bez ściągania całego boczku .. nie widzę jak wyglądają w środku drzwi bo z przodu stelaże drzwi były pogięte i łatwo wypadły rękojeści natomiast z tylem mam problem
-
Demontarz plastoków(rękojeści) z drzwi Pomoc
Proszę o pomoc demontaż plastików rękojeśći z przednich drzwi poszło głatko ponieważ samochód ładnie dostał w przepust w rowie i drzwi pogięte .. natomiast z tyłem mam problemy odkręciłem 3 śróbki tak jak pisano w cześniejszych tematach i problem polega na tym że pierwszy zatrzask póścił a drugi trzyma . Pytanie czy trzeba cały boczek ściągac a by wyjąć tą rękojeść ? Ps.Jak ktoś z forum poszukuje części prosze pisać na priv ( z karoseri nie ma nic jedynie ze środka może coś się komuś przyda )
-
Płyn chlodniczy + koncentrat ?
tylko jak w temacie czy nie zaszkodzi gdy doleje tak z 100ml/250ml koncentratu ? abym dojeździł do tego stycznia ?
-
Brak Oleju
u mnie jak olej ciekł z chłodniczki oleju przez jakiś czas nie było tego widać dopiero po jakiś paru dniach czy nawet tyg jak zauważyłem że mam filtr oleju uwalony . olej kapał na belkę pod silnikiem i cały dół łącznie z miską był uwalony
-
Płyn chlodniczy + koncentrat ?
Po pierwsze nie mam warunków do wymiany płynu a po drugie czasu i pieniedzy. czystej wody z kranu było tam na tyle aby mógł odstawić mi samochód pod blok jakieś 8 min jazdy dodam że kontrolka wody migała czy tam się paliła więc dolałem petrygo (nie borygo przepraszam pomyliłem bańki ) do odpowiedniego poziomu mechanik oddając mi samochód mówił abym tam z 200 czy 240 ml koncentratu dolał przed zimą potem miałem wycieki wody z wężyków i trujnika i dolewałem petrygo ... chodzi mi tylko o to czy można dolać nie dużo czystego koncentratu do petrygo ?aby zaniżyć trochę temp zamarzania ponieważ od pon do piątku auto stoi na parkingu pod chumrką ... W grudniu lub w styczniu bd miał wymiane oleju przy której chcem przepłukać cały układ tak że wolał bym poczekać z wymianą ..
-
Płyn chlodniczy + koncentrat ?
Witam ma pilne pytanko ponieważ szybko spada temperatura za oknem w sierpniu miałem wyciek z trujnika podczas naprawy mechanik wlał odrobine czystej wody więc dolałem borygo(niebieski) do odpowiedniego stanu . Mówił mi abym kupił przed zimą koncentrat i dolał i tu pytanie czy koncentrat muszę rozrobić czy lać do zbiornika ? i pytanie czy można mieszać borygo niebieskie z koncentratem koloru żółtego ?? Głupie pytanie ale jestem ziolony w tych tematach ;/
-
Gdzie znajdę kod do radia w audi a4 b5 94'
widam nie dawno kupiłam audi po wyłączeniu prądu radio się rozkodowało gdzie znajdę albo gdzie powinienen w papierach znaleść kod ?
-
Jak otworzyć zatrzaśniętą maske ?
no właśnie chcemy od spodu dotrzeć tylko nie wiemy za co złapać za co szarpnąć w tym mechaniźmie dobrze że to 1,6 bo w moim 1.8 już ciasno się robi czytałem ostatni post z tym tematem ktoś podał linki ale nie chcą się otworzyć ;/
-
Jak otworzyć zatrzaśniętą maske ?
Tak jak w temacie problem z otworzeniem maski albo linka się zerwała albo mechanik zapomniał przy wymianie zamontować ?
-
Przekładka z 1.8 na 2.8 ile pracy i peniędzy ?
lepiej wykorzystać taki samochód niż ma iść na złom auto nie kradzione bo jak by było to by na części nie opychali
-
Przekładka z 1.8 na 2.8 ile pracy i peniędzy ?
O tuż z ciekawości chciałem zapytać ponieważ na jednym z parkingów policyjnych stoi audi a4 b5 2.8l bez papierów . na części już z niektórych ją ogołociłem hehe mam takie pytanko jeśli bym ogołocił ją z silnika i potrzebnych elementów ile czasu i pracy ? Pracy mam na myśli czy trzeba by było przerabiać coś w moim 1.8 czy tylko praca będzie wyglądała na wykręcaniu i montażu ?
-
Drobiny metalu i kawałki jak by stłuczonej porcelany
Szkoda gadać co się dzieje lepiej kupić stare i dbać a dojedzie dalej niż się wydaje
-
Drobiny metalu i kawałki jak by stłuczonej porcelany
silniki diesla zasłynęły z swojej wytrzymałości oraz dużej mocy u ciągowej lecz pierwszy fakt spowodował że znalazł się pod maską samochodów osobowych rzadko który benzyniak tyle przejedzie co diesel
-
Drobiny metalu i kawałki jak by stłuczonej porcelany
no ale to już zależy od gustu i przekonania nie popieram gazu bo gaz jest do kuchenki ropa do ciągników