Treść opublikowana przez JurekTCS
-
Wymiana org. radyjka kaseta na CD
Też jestem zainteresowany
-
[1.9 TDI AFN] 17` w Avancie
Co do obniżenia. Pomyślę ale bliżej wiosny. Dalsze plany: - szyby nieco ciemniejsze - Zmiana radia, bo już słuchanie RMF FM i WAWY mi się nudzie (mam chourusa, czy jak mu tam) - Jak mnie najdzie to moze program. Ale w moim przypadku to było by robota chyba tylko do pochwalenia sie. Bo i tak nie mam gdzie go wykorzystywać. 90% jazdy to miasto w korkach - chyba że macie jakieś inne jeszcze propozycje :?:
-
[1.9 TDI AFN] 17` w Avancie
Myślałem nad tym. Miałem już Corse na springach -40mm. Więc raczej sie nie zdecyduję. Wolę chyba oglądać A4 w wersji Allroad :razz: @ Ile mogą kosztawać spręzyny max -40mm
-
[1.9 TDI AFN] 17` w Avancie
Znajomy robił zdjęcia. Nie wnikałem z której strony je robił
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Na forum AKP Hugo miał w podpisie banner tego forum
-
[1.9 TDI AFN] 17` w Avancie
Założyłem 17 do mojego avancika Szczerze mówiąc spodziewałem sie nieco lepszego efektu. Tzn chodzi mi o tą dziurę pomiedzy kołem na błotnikiem. Ale opony są w dośc biednym stanie i w dodatku 215/45. Na wiosnekupię 225/45 z dużo wieksza iloscia bierznika. Moze sie coś zmieni. Znajomy ma 17 z tymi oponami w A4 (po liftingu) i jest OK Reszta zdjeć http://tcs.mystat.net/przemo/24wrzesnia2006/index.html
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
Ehhh nie mogę się już doczekać
-
Zaczep rolety bagażnika
Nie wierzę już w żadne kleje. NAjpredzej Przykręce to na wkręt z boku i obetnę łeb wketu żeby nie wystawał za bardzo. Bo sam klej na 99% tego nie utrzyma
-
Zaczep rolety bagażnika
Tak. Chodzi o ten przy boczku. Nie napisałem dokładnie [ Dodano: 2006-08-23, 23:16 ] Czy ktoś sie orintuje ile może kosztować taki element w serwisie :?:
-
Zaczep rolety bagażnika
Nie jest. W środku jest kawałek jakiegoś innego plastiku. To co widzisz na to tylko plastik zewnętrzny-ozdobny NAprawdę nie bardzo jest co tam wiercić
-
Zaczep rolety bagażnika
TAk wiem. Myslałem o tym. Problem w tym że ten plastik to za gruby nie jest. Nie wiem czy szpilka nie była by za gruba.
-
Zaczep rolety bagażnika
Mam "drobny" problem Ułamał mi sie zaczep który przytrzymuje roletę jak jest rozsunięta. Próbowałem klieć poxipolem oraz u plastikarza. Efekt był podobny. W yniku ruchów rolety podczas jazdy zaczep ponownie się odłamywał Czy ktoś ma jakiś patent na to. Czym to skleić. Ewentualnie ile może kosztować cały plastik. Przypuszczam że czeka mnie serwic bo ciężko dostać będzie ten kolor gdzieś na szrocie Fotka poglądowa koloru wnętrza :dol:
-
[A4 '98] Wymiana Chorusa na Concert
Znalzłem takie coś na allegro. http://www.allegro.pl/item120094663_podswietlenie_radio_audi_cd_concert2_konwerter.html Czy dzięki tej "cudownej" instrukcji bedzie działać Concetr w B5 jeśli jest tam obecnie chourus i nie ma szyny CAN :?: Sprawdzłą ktos może poprawnośc tej instrukcji
-
Chip Tuning według "Auto Świat" ....
O ile mnie pamięć nie myli to w AŚ opisali boxy a nie chipy.
-
A4 1,9 TDI AVANT 97/98 rok
Nie żebym sie czepaił. Ale starszy jegomości obniżenie, zmiana przodu. Jakoś mi to średnio pasuje. Ale gratuluje nabytku
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
Przerabiałem. Przetarła sie momentalnie. Choć może troche za cienko owinołem (2-3 warstwy)
-
[B5 S4 2.7 BT] Moja S4
Co do panelu kilatronika. Przypuszczam że bedziesz musiał zmienić cały panel środkowy. Bo w modelu 99 jest inny. model 98 model 99 Jak widzać różnica to nie sam panel klimatronika. - popieliczka - przyciski nad radiem
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
U mnie podobnie Nałożyłem na te końcówki gumkę. Owinolem parę razy. Pomogło w 100% do czasu kiedy sie ta gumka nie przetarła . Powoli przyzwyczajam sie do tego skrzypienia. I nie zwracam na nie uwagi
-
CZy mozna bez probelmu wymienić chorusa na concert z cd
A czy po zrobieniu tej kombinacji z tym kabelkiem też bedzie sie wyłącząło i trzeba będzie sie bawić z kodem :?:
-
CZy mozna bez probelmu wymienić chorusa na concert z cd
Z tego co mi mówił jeden handlarz to Audi Concert nie bedzie działać. Jeśli nie masz szyny CAN ( nazwał ją "kan"). A tej szyny nie mają a4 b5. Wiec w rachune wchodzi jedynie jakaś rzeźba aby concert działał.
-
AFN - problem przy przyspieszaniu
U mnie w cylku mieszanym, wyszło 6,1 Samo miasto (wiekszosć w korkach), wyszło 6,6
-
AFN - problem przy przyspieszaniu
Zgadza się.
-
AFN - problem przy przyspieszaniu
Co to jest ten zawór N75 :?:
-
AFN - problem przy przyspieszaniu
Tylko że to się dzieje niezmiernie rzadko
-
Pojemnośc zbiornika paliwa i wsazania FIS
Może miałes przełączony na lpg Żartuję , ale te 150km to troche za dużo. Może masz coś nie tak z pływakiem/wsaźnikiem