Treść opublikowana przez JurekTCS
-
Strefa Śmiechu
Zbliżają sie urodziny kolegi celnika - dwaj jego kumple się zastanawiają nad prezentem: - Moze 50-calowego plaskiego Soniaka kino domowe? - Eeee, już ma takich kilka, nawet w kuchni i garażu... - To może Merolka S-ke albo Beemke 7? - Bez sensu! Jego żona i dzieciaki jezdżą takimi już od dawna! - No to w takim razie... Wiem! Zostawmy go samego na zmianie w dniu urodzin! - No !@#$%, bez przesady! ----------------- Glówny Urząd Ceł postanowił przeprowadzić ankietę wsród celników na temat łapówkarstwa. Jedno z pytań zadawanych przez komisję brzmiało: "Ile czasu potrzebujesz aby za łapówki kupic BMW?" Celnik z polsko-niemieckiej granicy odpowiada: - Dwa, trzy miesiące. Celnik z polsko-czeskiej granicy: - No, z pół roku. Celnik ze "ściany wschodniej" po dłuższym zastanowieniu: - Dwa, trzy lata. Komisja zadziwiona: - Tak długo? Celnik ze "ściany wschodniej": - Chłopaki, nie przesadzajcie, BMW to w końcu duża firma... -------------------------- - Wczoraj wyznałem wszystkie grzechy swojej dziewczynie - I co? - Nie pomogło, za trzy tygodnie ślub --------------------------- Wchodzi młody junak do żeńskiego akademika: - A ty do kogo młody człowieku - pyta portierka. - A kogo by mi pani poleciła?
-
Pojemnośc zbiornika paliwa i wsazania FIS
Myśle że ok 70-100 km to max. Rezerwa zapaliła mi sie jak FIS pokazywał że mam jeszcze 60 km do zrobienia. Zrobiłem ponad 30 i pokazywał że 50. Tylko że ja mam diesla
-
kupno audi a4 1,9 Tdi
Ja mam malowane jedne drzwi ( za kadencji niemca ) 190 tys przebiegu i nic nie stuka nie puka. Zobaczymy jak długo A szukałem 2 tyg. i pojechałem do niemiec :smile:
-
AFN - problem przy przyspieszaniu
Mam taki problem. Nie występuje on zawsze ale jest dosyć denerwujący Przy ostrej jeżdzie np. podczas "wyścigu" zadarza sie że obroty przy ok 3000 obr/min zacinają się na chwile. Gaz mam wciśniety do końca w tu nagle zonk bo on głupieje i przez ok sek nie przyspiesza. po tej chwili jedzie dalej jak należy Przepływkę wymieniałem ok miesiąca temu Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy :?:
-
Pojemnośc zbiornika paliwa i wsazania FIS
Ponowne taknowanie pokazały że FIS dobrze podaje śrenią. Po prostu stacja na kótej tankowałem oszukuje
-
[B5 1.9TDI AFN] a to moje cudo
Kolejna sreberko w AFN. Gratki
-
moja Audiczka
Miałem kiedyś Kameia w Oplu. I co 2-3 miesiące malowałem go bo farba złaziła w niego. Fakt że zwykły spray do tego wystarczył.
-
1/2 FIS w A4 99
Czego moja audiówka jest przykładem. Choć pewnie nie tylko moja
-
Kluczyk "scyzoryk"
Chciałbym zrobić taki kluczyk. Gdyżpóki co mam tylko centralny na kluczyk zwykłyLink do aukcji ze zdjeciem kluczyka Jednak chciałbym aby ten pilot który jest w kluczyku, a dokłdanie przyciski nie były atrapą tylko spełniały swoje funkcjie. Rozmawiałem ze znajomym elektronkiem. Byłby w stanie sie podjąć tej roboty. I mam w związku z tym pytanie. Czy ktoś w Was dorabiał juz taki kluczyk. Jeśli tak to był bym wdzięczny za jakieś wskazówki Czy nie ma znaczenia jaki model kupię. Bo z tego co widziałem po innych aukcjach są przynajmniej 2 rodzenie (sądząc po wyglądzie)
-
Silnik TDI i olej rzepakowy to dobre połączenie?
A ile kosztuje litr oleju rzepakowego. I gdzie można go kupić. Tzn czy sa już stcje z nim w dystrybutorach czy pozostają zakupy w super markecie :?:
-
[A4 B5 1.6 ADP] WARTO ZAŁOŻYC GAZ II GEN.??
Miałem 3 samochody na lpg, wiec i jakieś doświadczenie. teraz kupiłem diesla. Głównym powodem było to że mam uraz do lpg. A miałem Trzu rodzaje instalacji właczenie z sekwencją Guzik to a nie oszczędność. W szczgólności przy tych cenach lpg. Dodatkowo i tak raz na jakiś czas musisz zalać benzyny. A jak co nie chodzi jak należy ( w silniku) to mechanik odsyła do gaziarzy za Ci sporotem do machanika. Jeden na drugiego zwala winę. marcin1852 jesłi dużo jeździsz sprzedaj benzyniaka i kup nawet strszego diesla. Jeśli mało to sobie d... nie zawracaj lpg. Bo nie zaoszczędzisz zbyt wiele.
-
moja Audiczka
Ile kosztowały Cie te felgi od eSki :?: Usuń te chińskie literki z drzwi. W niemieckim samochodzie jakoś to jak dla mnie sie gryzie. Masz w końcu solidną niemiecką markę. Wiec po co ją ozabiać stikersami japońskimi
-
Pojemnośc zbiornika paliwa i wsazania FIS
TAk ale przy tankowaniu o którym pisze w tym temacie nie używałem "dzyndzelka"
-
Radio CHORUS ?
Możesz to przetłumaczyć na polski.
-
Pojemnośc zbiornika paliwa i wsazania FIS
A4 też ma taki "dzyndzel"
-
Pojemnośc zbiornika paliwa i wsazania FIS
Na rezerwie robi się ok 100km Co nie zmienia fakt że rezera powinna sie zapalić
-
Pojemnośc zbiornika paliwa i wsazania FIS
Więc mogę w pewności 99% stwierdzić że CPN przygrał sobie w ... Bo przy 5 litrach w baku rezerwa powinna sie palić :mad:
-
Pojemnośc zbiornika paliwa i wsazania FIS
Troche może trywialne pytanie ale nie znam na nie odpowiedzi Jaką pojemnośc ma zbiornik paliwa w A4 avant 1.9 TDI 110 KM (AFN) z 1998 roku. :?: Jak tankowałem ost (pierwszy raz od zakupu) weszło mi 58 litrów. Rezerwa sie nia zapaliła ( nie mrugneła nawet). Mam na stanie FISa i on wskazywał mi średnie spalanie 6,5 litra. Zrobiłem ponad 800 kilometrów i FIS "pisał" że moge jeszcze przejechać 100 km. Natomiast po zatankowaniu i przeliczeniu wyszło mi prawie 7 litrów średniego spalania. Wiec albo oszukali mnie na stacji paliwa. Średnia strata bo tankowałem przypadkiem na trasie albo FIS jest optymistą
-
Mój Avant
Jest to wersja przed faceliftingiem. Końcówka 98 roku. Wiec może już jakieś mixy robili. :razz: Środek też mi sie na początku nie podobał. Ale chyba już sie przyzwyczaiłem i mi nie przeszkadza :roll: [ Dodano: 2006-09-26, 17:11 ] A jednak udało mi się w tym sezonie ruszyć temat felg. Choc nie jest on do końca zakończony. NA wiosnę musze kupić opony bo te co są, to są na sztukę Ale całość kupiłem w dośc dobrej cenie wiec póki co nie marudze Zdjęcia http://tcs.mystat.net/przemo/24wrzesnia2006/index.html
-
Mój Avant
Kolejnośc która wpisałem jest przypadkowa. A w jakiej kolejności bedzie cokolwiek zmieniane to sie okarze w przyszłości. Choć w tym sezonie na pewno nie rusze tematu felg.
-
Mój Avant
W planach ( ale nie wiem kiedy jeszcze) - Szyby (b delikatnie) - Jakies koła 17 (tylko wzór audi) - chip CHętnie bym kupił luterka od eSki (srebrne nakładki). Gdzie i za ile mozna to kupic Widziałem na allegro. Ale cena 60 zł to przekonuje mnie co to dobrej jakości tych nakładek NA pewno nie bedzie obniżania. Miałem już 2 samochody niskie i dziekuje. Wiecej nie chcę.
-
Mój Avant
Zgodnie z obietnicą przedstawiam Wam moje Audi Audi A4 avant 19. TDI, czyli 110KM Sprowadzony 1,5 tygodnia temu z niemiec od drugiego właścicela.
-
Zmieniarka do radia concert A4 B5
W tym radiu nie ma żadnego wyjścia na zmieniarkę. Nie ma gdzie podłączyć kabla. Nie wspominając już o sterowaniu. Chorus II ma juz chyba taką mozliwość Też mam u siebie ten problem. I jedynym w miarę sensowym wyjście jest kupno org radia Audi na płyty. Z tego co przeglądałem allegro jest to koszt rzędu 500-600 zł. To i tak wydaje sie przyzwoicie w porównaniu z jakimś sesnownym markowym radiem.