Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 1,9 TDI AVANT 97/98 rok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hm....posiadaczem mojej Audicy zostałem rok temu.Nabyłem ją w Niemczech od starszego jegomoscia.......Czarna......felga 16-stka firmy DOTZ opony 205/55/16 zmieniłem kilka dni temu felgi na orginalne 16-stki opony Michelin pilot primacy 205/55/16 aha no i musze do nowych felg wsadzić dystanse ( 20 mm na koło ) bo coś za bardzo felgi sie schowały w porówaniu do poprzedniczek :) Zegary bez FIS-a ( próbuję znalesc dobre zegary i nie wychodzi) Przód zrobiony na wersje po liftingu ....wszystko orginały.....

Zmieniłem oprogramowanie i mam 115 KM moment 270NM ( przeróbka V-tech Kraków)

Zawias obiżony przez poprzedniego włascieciela w Niemczech....

Zrobię kilka fotek aktualnych na nowych felgach jak przestanie padac i wyjadę z myjki ręcznej :))

audia4tdi.jpg

DSC05652.jpgtdia4przod.jpgDSC05759.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Opublikowano

ładny czarny avancik :cool:

Opublikowano

no calkiem calkiem

Opublikowano

Bardzo ladna Audiczka no bo przeciez to Avant :cool:

Robiles chipa w V-techu? Moim zdaniem lepiej jedz do innego tunera i zrob korekte ja jakos jestem sceptycznie do nich nastawiony...no ofense... :roll:

Felgi Dotzy bede ci sluzyly lata to twarde i odporne na warunki atmosfreczyne obrecze!

Opublikowano

wszy ładnie i pięknie tylko do tego zawiasu to 17ki by się przydały

Opublikowano

Pogratulować auta zmainy idą w b. dobrym kierunku

Opublikowano

ładny Avancik,pościgamy sie pod Plazą,trzeba przetestować te twoje 115 km z Vtecha :razz:

Opublikowano
  • Autor

szans pewnie nie mam żadnych no ale spróbowac zawsze można:)

Opublikowano

Bardzo ładnie się prezentuje

Opublikowano
Śliczna, szkoda że 1Z :wink:

oj chyba chciales powiedziec AHU ... ;-)

P.S ładne TDI ... :twisted:

Opublikowano

bardzo ładne TDI w Avancie :cool:

Przód zrobiony na wersje po liftingu

zmień jeszcze maske na po lifcie bo te spryki psują efekt

ewentualnie błotniki (kierunki po lifcie były już podłużne)

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem co do błotników.....maska? hm nie myślałem nad tym .....narazie musze wstawić zegary z FIS-em potem reszta :) Jak byscie gdzies widzieli lub słyszeli o zegarach do TDI z FIS-em to dajcie znac pilnie poszukuje

Opublikowano

Ładna, soczewki super, wieksze fele jeszcze :razz: :mrgreen:

Opublikowano
.....maska?

po lifcie na masce nie ma sprysków tylko sa pod nią

Opublikowano

Apropo zegarów z FISem jak do benzynki to także sie piszę . Jak wiecie gdzie i jak i ile dajcie znać!!!!!

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem co do maski na czym polegał jej lift tylko stwierdziłem że maska?? jeszcze nie teraz .....

pozdr

Opublikowano

w realu, CUBER, Twoje audi lepiej wygląda :razz:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.