Treść opublikowana przez Maciek02
-
B6 DIVISION
witam, koledzy do zderzaka z s4 b6 lepiej podejdą ultery 100 czy 90? kto ma jakie? i zastanawiam się np nad modelem ulter N1-90 i N1-91 bardziej wizualnie wydawały by się te drugie ale chciałbym porady od Was.
-
B6 DIVISION
Oki to biore sie za czyszczenie i dzieki za pomoc. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Pany po czym poznać zaciski 320 czy są do regeneracji lub i jak to sprawdzić na szybko mając takowe w reku?
-
B6 DIVISION
Dzieki za info i zamawiam w Dystomie. Widzialem ceny mają dobre. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Czyli są takie dystanse, gdzie otwor na piaste ma 57.1 a na felge 66.6? Dobrze to rozumiem? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
15 mm 15 mm10mm przód i 15 tyłWysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
To i ja sie dolacze do tematu dystansów... fela 7.5 et 37, otwor centrujacy 66.6 no i mam oczywiscie pierscienie 66.6-->57.1 . Pytanko czy jak zaloze dystanse z otworem 57.1 to fela na dystans przychodzi z pierscieniami tak jak predzej siedziala? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Moze juz bylo w temacie ale chcialem zapytac czym sie różni oslona termiczna prawego tłumika 8e0804172D od tej z końcówką G. Zakladał ktoś może tą z D? Bo mam taka do kupienia za groszem Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Myslalem o 15 mm na tyl i 10 przód. Fele mam 7.5j 18 a papuć 225/40 et 37. Nie chce za bardzo szalec ale moglem jednak te fele miec szersze...
-
B6 DIVISION
Czyli nic tylko zakladac powiadasz. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Koledzy mam dylemat czy założyć dystanse... otóż nie chodzi mi o to jakie grube, rozstaw itp tylko chodzi mi bardziej o to czy po założeniu dystansu nie cierpią bardziej i nie zużywają się szybciej podzespoły takie jak: - łożyska - zawieszenie słyszałem różne opinie i chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości. Dzięki z góry
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Osłony termiczne z oski na bak sa równiez takie same z cabrio jak i avancie? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka Mowa o 1.8 t jakby co Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Koledzy zmienialem dzisiaj felunek na letni i po zdjeciu tylnych kół ukazal mi sie taki widok A dopowiem, ze tyl siedzi nizej niz przod o jakis 1 ÷ 1.5cm i bardzo mnie to denerwuje. Czy ta fedra tak ma być ? Dlaczeko ją tak skrzywiło? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka Zawiecha 1bv Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Kolego a jak chcesz przelozyc raczki ? skoro prawy panel rozni sie od lewego wlasnie calym mocowaniem samych raczek (wyciecia w samym panelu pod raczki) bez wzgledu czy to angol czy europejska wersja. Nieoplacalne i raczej nie mozliwe.No wlasnie dlatego pytam, czy moze ktos cos juz robil cos takiego.Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Hejka. Boczki z angola przednie po przelozeniu raczek bedzie to wszystko pasowac? Rezal ktos cos takiego? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
muszę poczytać w temacie i się zastanowić bo już miałem kupować. Póki co dzięki.
-
B6 DIVISION
ja z kolei chciaŁem zapytać o wasze opinie nt opon firmy VREDESTEIN. Jeździł ktoś na takich gumach bo zastanawiam się nad kupnem. Oczywiście 225/40/18. Z góry dziękuje za opinie.
-
B6 DIVISION
Zapodajcie jakies nr czy namiary na te krazki czy tez gumy. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Pany mam problem z zawieszeniem, powiedzcie mi, może ktoś już to przerabiał. Mianowicie przy zawieszeniu 1BV tył leży niżej od przodu co bardzo psuje wizerunek zewnętrzny auta. Co można zastosować aby podnieść troche tył bo czytam i czytam i nikt konkretnie się na ten temat nie wypowiedział a wsadzenie sprężyn z większą kategorią wagową nie zawsze skutkuje... prosze o pomoc.
-
B6 DIVISION
Mam modul PDC o nr 8E0 919 283C. Na pewno jest z b7 i do b6 zdaje mi sie ze podejdzie ale niech ktos potwierdzi. Nie jestem pewny tez czy przód i tył ale raczej tak. Jak cos reszta PW. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
A stara miałeś też boscha czy luka? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Mysle ze mam taki modul. Przod + tyl 8 kanalowy. Musze zobaczyc i dam Ci znac.Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Ja z kolei mam bardzo wyrobiony a zarazem luźny ten króciec z vacmpompy... może to być przyczyna nie otwierającej się gruszki turbiny? dodam, że hamulce mam nawet ok
-
B6 DIVISION
Nie mruga od momentu jak zakodowalem opcje z zamykaniem drzwi po odpowiedniej predkosci Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
no właśnie zakodowałem te zamykanie drzwi po 15km/h i nic wiecej.. a swiatła po zamknieciu z pilota nie migają tylko przy otwieraniu.