Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kapsel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kapsel

  1. po niedzieli zrobie fotki i opis to zobaczycie co i jak mam też pomysł jak za pomocą UWS-a zrobić światła do jazdy dziennej ale muszę to jeszcze przetestować
  2. co do tych szyb to po otwarciu drzwi u mnie działają wyłączniki bez zapłonu więc poszukał bym przewodu który uaktywnia szyby po otwarciu drzwi i zasterował go alarmem następnie wpinasz się pod przyciski do szyb robisz mały układzik podejrzewam że wystarczy parę diód i masz otwieranie szyb z pilota [ Dodano: 18-03-2007, 13:08 ] jeżeli daję klijentowi certyfikat do ubezpieczalni to nawet głupi rozgałęźnik diodowy muszę zamontować z atestami bo ubezpieczalnie czepiają się do wszystkiego
  3. wszystko ok tylko montując zawodowo nie mogę zakładać samoróbek (24 miesiace gwarancji) ty masz pojęcie o elektronice więc jak najbardziej popieram samoróbki ale ci co się na tym nie znają lepiej niech zakładają gotowe sterowniki
  4. seo nie ma, bastion ma ale świecą kierunki przez 5 sekund
  5. daj jakieś namiary bo ja płace za nie po 8 zł w aso
  6. jak założysz niebieskie to będzie świeciło na kolor pomarańczy w kupie renifera załóż białe i wymień wszystkie za jednym razem
  7. zrobił bym tak samo jak demoralizator i zastosował gotowy sterownik np. unster (30zł)
  8. żarówki to R5 1,2W są one razem z oprawkami nie da się ich wyjąć z oprawki koszt w serwisie 8 zł sztuka
  9. przeczytaj posty powyżej UWS
  10. kabel antenowy do zestawu jest taki sam jak kabel antenowy do radia ma tylko inną końcówkę
  11. pewnie miałeś zamontowany w niuni zestaw głośnomówiący do telefonu i jest to kabel do zestawu w moim było tak samo
  12. do świateł załóż uws-a i będa sie zapalały siedem sekund po odpaleniu silnika więc w zimie nie ma żadnych problemów mam to założone u siebie i jestem bardzo zadowolony
  13. rozbierz osłonę kolumny kierownicy i docisnij kostkę wchodzącą do wyłącznika świateł i kierunków jest to częsty mankament audi ta kostka lubi się wypiąć
  14. uws ma jeszcze jedną zaletę można go zamontować do auta z niesprawnym wyłącznikiem świateł bo uws poprostu go zastępuje
  15. ten ori ma wbudowany wzmacniacz i u mnie gra to całkiem niezle
  16. wiązka idąca do tylnych lamp czarno-zielony i czarno-biały
  17. dokładnie 10 razy drozszy ale i 10 razy trwalszy [ Dodano: 11-03-2007, 16:12 ] o co chodzi z tym przeglądem i plicją ???
  18. a co wam przeszkadza w tym że palą się xenony co za różnica xenon czy normalna żarówka
  19. z fotkami będzie ciężko cierpie na deficyt czasowy jak by ktoś chciał montować tego uws-a to napisze co i jak
  20. www.amt-alarmy.pl to będzie chyba wystarczająco dobra odpowiedz
  21. kapsel odpowiedział(a) na jay_zzA4 temat w Audi A4 B5
    Gratuluje udanej roboty to napięcie o którym mówiłeś 3-5 V to było przez tą kostkę poprostu nie było dobrego przejścia
  22. z tego co słyszałem to autentyczny przebieg można sprawdzić tylko w tdi
  23. montuje takie rzeczy więc dowiadywałem się co i jak, z tego co się dowiedziałem to autopoziomowanie jest to bajer wymyślony przez BMW i nie jest wymagane no chyba że mnie dostawcy oszukali muszę to jeszcze sprawdzić
  24. zgodnie z polskim prawem tylko spryski są obowiązkowe i elektryczna regulacja lamp z wnętrza samochodu autopoziomowanie nie jest wymagane nad spryskami pracuję myślę że pod koniec tygodnia już będę miał założone
  25. nie mam chwilowo dojścia do aparatu jest to zestaw który się montuje do ori lamp składa się z dwóch żarników xenonowych , dwóch przetwornic i okablowania cena zestawu to 500 zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.