Treść opublikowana przez kapsel
-
[A4 B6] Szwankujacy modul komfortu.
Kolego zobacz moduł pod nogami kierowcy czasami zdarza się rzeczywiście że jest mokry zwłaszcza w autach po dzwonie sprawdz kostki (utlenione styki) wyczyść płynem do czyszczenia zalanych elementów elektrycznych wysusz. Nie uszczelniaj nic siliconem bo tym bardziej będzie mokre.
-
Problem z centralnym zamkiem
Jaki masz pilot ori. czy dokładany?
-
[ALL B6] Montaż CB radia
Nie montuj do relingu nie ma masy spróbuj z uchwytem na tylnią klapę ewentualnie magnesówka ale niestety rysuje dach. [ Dodano: 09-02-2007, 21:54 ] najlepiej zamontować w miejsce ori. radiowej polecam mini mobile midlanda a do radia załóż ant. wewnętrzną
-
Lampka kabinowa - ma sie zapalac czy nie.
Sprawdz pompkę pisałem ci już gdzie się znajduje
-
A4 Assistance
Jestem z wami
-
Dzisiaj świętujemy I urodziny naszego klubu
Ja również życzę wszystkim sto lat w klubie . Podziękowania dla PREZESA i reszty załogi oby tak dalej
-
Problem z centralnym zamkiem
Kolego keżor jeżeli nie znajdziesz nikogo blisko ciebie to zapraszam do mnie zrobimy ten centralny [ Dodano: 08-02-2007, 18:01 ] Titanx sprawdz czy masz zasilanie na pompie od centralnego gruby brązowy kabel masa, gruby czerwony plus ta pompka steruje centralnym,oświetleniem i el. szybami
-
brak swiatel STOPu
na 99 % wyłącznik stopu
-
Problem z pokretlem regulacji cieplo-zimno w A4 B5
Musisz pociągnąć za pokrętło do siebie powinno wyjść jeżeli nie to biorę kombinierki i przez kawałek gumy (żeby nie porysować pokręteł) wychodzą bez problemu
-
Problem z pokretlem regulacji cieplo-zimno w A4 B5
Gdybyś musiał wyciągać panel z pokrętłami to uważaj bo śrubki są schowane pod pokrętłami i musisz najpierw wyjąć pokrętła ale zacznij od schowka
-
Domykanie szyb z kluczyka
Dodam jeszcz że w seo wszystkie kabelki są czarne i domyka szybki bez żadnych dodatkowych modułów extra pilociki z chromem jedne z ładniejszych na rynku
-
Problem z pokretlem regulacji cieplo-zimno w A4 B5
wyskoczyło ci zabezpieczenie pancerza cięgna zdemontuj schowek powinieneś to zobaczyć . Kręć pokrętłem i zobacz gdzie linka jest lużna
-
Domykanie szyb z kluczyka
Mam seo moim zdaniem jedne z najlepszych alarmów na rynku na około 150 sztuk założonych przezemnie 0 reklamacji to samo silicon na około 200 założonych 0 reklamacji w seo dużo fajnych funkcji piszcie do mnie na pw to wam powiem jak zabezpieczyć autko żeby nie odjechało
-
Domykanie szyb z kluczyka
Niestety stronka w trakcie tworzenia firma auto multiserwis alarmy montujemy od 1992 roku natomiast firma amt która produkuje unstera mieśći się niedaleko ciebie bo w strzelinie wpisz w gogle amt strzelin to sobie zobaczysz
-
Domykanie szyb z kluczyka
Mam takie sterowniki na stanie jak chcesz to mogę ci przesłać mogę też przygotować ci instalację żeby to łatwo było podłączyć (4 przwody) jeżeli masz trochę pojęcia o elektronice podłączysz bez problemu
-
Domykanie szyb z kluczyka
Kolego schiller żeby w twoim autku alarm domykał szyby musisz dołożyć dodatkowy sterownik np. unster firmy amt u mnie taki kosztuje 30 zł wystarczy podłączyć 4 przewody i będzie domykał szyby automatycznie po każdym załączeniu alarmu.
-
Lampka kabinowa - ma sie zapalac czy nie.
Musisz wyjąć pompkę central zamka jest zamontowana w bagażniku pod dywanikiem na prawym błotniku (dość duża owinięta taką pianką przypięta gumowym paskiem) wypiąć kostki i psiknąć jakimś kontakt sprajem jeżeli autko jest po jakimś dzwonie to widziałem już pompki pełne wody
-
[B5] Brak ogrzewania
ja bym jednak sprawdził w pierwszej kolejnosci drożność nagrzewnicy bo w audi lubi się zasyfić
-
[B5] Brak ogrzewania
no to prawdopodobnie klapa zawieszona tylko ciekawe że nie pokazuje błędów
-
Oświetlenie bagaznika - gasnie
W audi wyłącznik jest zamontowany w klapie i jest to wyłącznik przechyłowy działa dopiero po podniesieniu klapy do pewnej wysokosci
-
[B5] Brak ogrzewania
sprawdz jeszcze filtr pyłkowy robiłem ostatnio golfa 4 w którym filtr był tak zasyfiony że nadmuch był zerowy
-
[B5] Brak ogrzewania
Sprawdz na klimatroniku czy nie ma błędów jest opisane na forum jak to zrobić jest też opis błędów co i jak
-
[B5] Brak ogrzewania
Sprawdz czy gorące są dwa przewody od nagrzewnicy jeżeli dopływ jest gorący o odpływ zimny to zasyfiona nagrzewnica
-
Domykanie szyb z kluczyka
jutro wieczorem napiszę ci jak to zrobić muszę zerknąć w firmie na schemat bo dokładnie nie pamiętam tego modelu i nie chcę cie wprowadzić w błąd
-
Zmiana opon i felg na wieksze a zuzycie paliwa
Zauważ że kolega ma 1,8 T a nie tak jak ty 1,9 TDI :eek: