Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampka kabinowa - ma sie zapalac czy nie.


Artur_Audi

Rekomendowane odpowiedzi

... Mam ten sam kłopot.

Wszystko działało bez zarzutu. Wczoraj wykorzystując świetną aurę spłukiwałem całe podwozie z resztek błota i soli i w trakcie tej czynności zapiszczał mi alarm. Wyłączyłem go, ale stwierdziłem,że nie pali mi się żadne automatyczne oświetlenie kabiny i nie działa centralny zamek.

Sprawdziłem bezpieczniki w kabinie, ale wszystkie są o.k.

Może wie ktoś z was co mogłem zalać wodą, ze mam takie skutki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to skoro sie nie zapala, to gdzie mam zacząć grzebać??

żarówka jest sprawna, bezpieczniki wszystkie ok.

Jeśli tak, to sprawdź po kolei otwierając każde drzwi, może tylko od strony kierowcy masz problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak przełącznikiem w środku przełączysz to sie świeci bo może jest ustawiony w złej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem z prawymi od pasażera -raz zapala lampkę raz nie.

Od kierowcy bez zarzutu.

Czy tylne drzwi tez powinny zapalać lampki ?? Bo u mnie byłby tez z tym problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylne drzwi tez powinny zapalać lampki ??

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działało bez zarzutu. Wczoraj wykorzystując świetną aurę spłukiwałem całe podwozie z resztek błota i soli i w trakcie tej czynności zapiszczał mi alarm. Wyłączyłem go, ale stwierdziłem,że nie pali mi się żadne automatyczne oświetlenie kabiny i nie działa centralny zamek.

Co do alarmu to zapiszczał fabryczny, czy dokładany?

A jak zamykasz kluczykiem to central działa (czy tylko z pilota nie daje rady)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działało bez zarzutu. Wczoraj wykorzystując świetną aurę spłukiwałem całe podwozie z resztek błota i soli i w trakcie tej czynności zapiszczał mi alarm. Wyłączyłem go, ale stwierdziłem,że nie pali mi się żadne automatyczne oświetlenie kabiny i nie działa centralny zamek.

Co do alarmu to zapiszczał fabryczny, czy dokładany?

A jak zamykasz kluczykiem to central działa (czy tylko z pilota nie daje rady)?

... Alarm fabryczny, natomiast wcześniej nigdy nie sprawdzałem, czy zamknięcie kluczykiem powoduje centralne zamknięcie. Teraz na pewno nie działa, osobno muszę wciskać rygielki tylnych drzwi a później w podskokach kluczykiem zamykać przednie. Alarm inicjuje się bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłącze się do tematu, bo mam podobny problem. U mnie się świeci po wyjęciu kluczyka, gaśnie po zamknięciu samochodu kluczykiem. Nie świeci się jedynie przy otwieraniu drzwi i to wszystkich. Gdzie szukać problemu. Dodam, że nie mam żadnego alarmu tylko centralny z kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów problem z oświetleniem tkwi w pompce do centralnego zamka bo to ona steruje oświetleniem wnętrza, centralnym zamkiem i elektrycznymi szybami. Przeważnie wystarczy przeczyścić styki w kostkach zasilających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na pewno nie działa, osobno muszę wciskać rygielki tylnych drzwi a później w podskokach kluczykiem zamykać przednie.
problem z oświetleniem tkwi w pompce do centralnego zamka bo to ona steruje oświetleniem wnętrza, centralnym zamkiem i elektrycznymi szybami. Przeważnie wystarczy przeczyścić styki w kostkach zasilających

Zacząłbym właśnie, tak jak napisał kapsel od sprawdzenia pompki centralnego zamka.

Bezpieczniki od centrala są trzy (piszesz, że sprawdziłeś, ale może nie wszystkie) dwa w głównej skrzynce z bezpiecz. nr6-5A i nr38-15A, i jeden w dodatkowej "skrzynce" po lewej stronie pedałów hamulca,sprzęgła oznaczony F10 na schem. poniżej.

cf26adc8f0a4a138m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie działa lampka w bagazniku ale sama lampka jest ok tylko jakby nie wykrywał ze bagaznik jest otwarty :(

to samo alarm rowniez nie widzi -> kiedy otwieram tylko bagaznik to za chwile auto sie samo zamyka, musze otworzyc ktores z drzwi zeby nie bylo tego problemu :(

ktos wie co nalezy wymienic zeby zlikwidowac ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włącznik w klapie => przewody przy zawiasach, ogólnie w tamtych rejonach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...