Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lampka kabinowa - ma sie zapalac czy nie.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam pytanie, czy po otwarciu drzwi kierowcy powinna zapalic sie lampka kabinowa?? (Audi A4 B5 95r).

Opublikowano

Tak powinna jak w każdym prawie samochodzie :lol:

Opublikowano
  • Autor

Hmm, to skoro sie nie zapala, to gdzie mam zacząć grzebać??

Opublikowano

... Mam ten sam kłopot.

Wszystko działało bez zarzutu. Wczoraj wykorzystując świetną aurę spłukiwałem całe podwozie z resztek błota i soli i w trakcie tej czynności zapiszczał mi alarm. Wyłączyłem go, ale stwierdziłem,że nie pali mi się żadne automatyczne oświetlenie kabiny i nie działa centralny zamek.

Sprawdziłem bezpieczniki w kabinie, ale wszystkie są o.k.

Może wie ktoś z was co mogłem zalać wodą, ze mam takie skutki

Opublikowano
Hmm, to skoro sie nie zapala, to gdzie mam zacząć grzebać??

żarówka jest sprawna, bezpieczniki wszystkie ok.

Jeśli tak, to sprawdź po kolei otwierając każde drzwi, może tylko od strony kierowcy masz problem...

Opublikowano
  • Autor

Żarówka sprawna, bezpieczniki sprawdze. Niestety żadne drzwi nie zapalaja lampki.

Opublikowano

A jak przełącznikiem w środku przełączysz to sie świeci bo może jest ustawiony w złej pozycji.

Opublikowano
  • Autor

A sprobuje, dzieki za podpowiedź.

[ Dodano: 05-02-2007, 13:08 ]

No niestety przelaczenie przelacznikiem :) nie dziala, swiatelko sie dalej nie zapala. Lampka swieci tylko wtedy, gdy wyjme kluczyk ze stacyjki.

Opublikowano

Ja mam podobny problem z prawymi od pasażera -raz zapala lampkę raz nie.

Od kierowcy bez zarzutu.

Czy tylne drzwi tez powinny zapalać lampki ?? Bo u mnie byłby tez z tym problem ;)

Opublikowano
Czy tylne drzwi tez powinny zapalać lampki ??

tak

Opublikowano

U mnie otwarcie tylnych drzwi powoduje zapalenie lampek wewnatrz z przodu i z tylu.

Opublikowano
Wszystko działało bez zarzutu. Wczoraj wykorzystując świetną aurę spłukiwałem całe podwozie z resztek błota i soli i w trakcie tej czynności zapiszczał mi alarm. Wyłączyłem go, ale stwierdziłem,że nie pali mi się żadne automatyczne oświetlenie kabiny i nie działa centralny zamek.

Co do alarmu to zapiszczał fabryczny, czy dokładany?

A jak zamykasz kluczykiem to central działa (czy tylko z pilota nie daje rady)?

Opublikowano
Wszystko działało bez zarzutu. Wczoraj wykorzystując świetną aurę spłukiwałem całe podwozie z resztek błota i soli i w trakcie tej czynności zapiszczał mi alarm. Wyłączyłem go, ale stwierdziłem,że nie pali mi się żadne automatyczne oświetlenie kabiny i nie działa centralny zamek.

Co do alarmu to zapiszczał fabryczny, czy dokładany?

A jak zamykasz kluczykiem to central działa (czy tylko z pilota nie daje rady)?

... Alarm fabryczny, natomiast wcześniej nigdy nie sprawdzałem, czy zamknięcie kluczykiem powoduje centralne zamknięcie. Teraz na pewno nie działa, osobno muszę wciskać rygielki tylnych drzwi a później w podskokach kluczykiem zamykać przednie. Alarm inicjuje się bez problemu

Opublikowano

Przyłącze się do tematu, bo mam podobny problem. U mnie się świeci po wyjęciu kluczyka, gaśnie po zamknięciu samochodu kluczykiem. Nie świeci się jedynie przy otwieraniu drzwi i to wszystkich. Gdzie szukać problemu. Dodam, że nie mam żadnego alarmu tylko centralny z kluczyka.

Opublikowano

Witam kolegów problem z oświetleniem tkwi w pompce do centralnego zamka bo to ona steruje oświetleniem wnętrza, centralnym zamkiem i elektrycznymi szybami. Przeważnie wystarczy przeczyścić styki w kostkach zasilających.

Opublikowano
Teraz na pewno nie działa, osobno muszę wciskać rygielki tylnych drzwi a później w podskokach kluczykiem zamykać przednie.
problem z oświetleniem tkwi w pompce do centralnego zamka bo to ona steruje oświetleniem wnętrza, centralnym zamkiem i elektrycznymi szybami. Przeważnie wystarczy przeczyścić styki w kostkach zasilających

Zacząłbym właśnie, tak jak napisał kapsel od sprawdzenia pompki centralnego zamka.

Bezpieczniki od centrala są trzy (piszesz, że sprawdziłeś, ale może nie wszystkie) dwa w głównej skrzynce z bezpiecz. nr6-5A i nr38-15A, i jeden w dodatkowej "skrzynce" po lewej stronie pedałów hamulca,sprzęgła oznaczony F10 na schem. poniżej.

cf26adc8f0a4a138m.jpg

Opublikowano

U mnie nie działała na drzwi pasażera.

W przednich drzwiach czujniki otwarcia są w zamku.

Po próbie rozebrania zamka zaczęła działać.

Opublikowano

u mnie nie działa lampka w bagazniku ale sama lampka jest ok tylko jakby nie wykrywał ze bagaznik jest otwarty :(

to samo alarm rowniez nie widzi -> kiedy otwieram tylko bagaznik to za chwile auto sie samo zamyka, musze otworzyc ktores z drzwi zeby nie bylo tego problemu :(

ktos wie co nalezy wymienic zeby zlikwidowac ten problem?

Opublikowano

włącznik w klapie => przewody przy zawiasach, ogólnie w tamtych rejonach

Opublikowano
  • Autor
Po próbie rozebrania zamka zaczęła działać.

A co dokładnie zrobiłeś??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.