Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampka kabinowa - ma sie zapalac czy nie.


Artur_Audi

Rekomendowane odpowiedzi

zacznij od zimnych lutów w pompce od centralnego (sprawdz dokładnie)

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujniki w drzwiach sprawdzone sa ok teraz jak mowi KAPSEL zabieram sie za pompke :a4fan:

[ Dodano: 18-02-2007, 13:21 ]

pompka sprawdzona zimne luty ktorych nie bylo wygrzane wszystkie i dalej nic ??????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rozbierajac drzw w celu dostania sie do czujnika przednich drzwi zauwazylem ze przy klamce jest jakis mikrostyk zalacza sie on podczas pociagniecia za klamke zewn. moze to ma jakis wplyw ,tylko ze wtedy musial by byc tez w klamce wewn. a niema ,

kurde to jest smieszne zeby nie mozna bylo zindentyfikowac przyczyny tak prostej rzeczy jak oswietlenie

prosba do jakiegos elektronika co sie na tym troche zna (nie mowie ze sie nie znam ale juz zglupialem) o odszukanie jakiegos schematu i pomoc moze jest jakies ustrojstwo jeszcze do tego oswietlenia ??????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mikrostyk przy klamce jest do załanczania podgrzewania wkładki

pompka,pompka i jeszcze raz pompka usuń zimne luty i będzie ok

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujniki w drzwiach sprawdzone sa ok teraz jak mowi KAPSEL zabieram sie za pompke :a4fan:

[ Dodano: 18-02-2007, 13:21 ]

pompka sprawdzona zimne luty ktorych nie bylo wygrzane wszystkie i dalej nic ??????????????

A gdyby tak podac sygnał masy na brązowo-biały przewód obsługujący włączniki drzwiowe :question: po mojemu możnaby w ten sposób sprawdzic pompkę centrala (jeżeli źle kombinuję to proszę o sprostowanie):

1.po podaniu masy na przewód (najlepiej przy samej pompce) światło nadal się nie pali - problem tkwi w pompce centrala.

2.po podaniu masy na przewód światło się zapala - pompka sprawna - problem tkwi gdzie indziej (nieszczęsne włączniki drzwiowe, uszkodzony przewód obsługujący włączniki drzwiowe, albo jeszcze co innego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i tak trzeba sprubowac tylko w ktorej kostce jest ten przewod to sprawdze ?????bo sa tam trzy kostki ta srodkowa to zasilanie to pewnie w ktorejs z tych bocznych???

[ Dodano: 19-02-2007, 12:38 ]

nie dziala tym sposobem (zmasowanie brazowo bialego) :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec ktoś doszedł do tego co jest z tym oświetleniem bo wczoraj przestała mi świecić lampka najpierw po otwarciu drzwi kierowcy potem wszystkie =/ Wypsikałem WD-40 zamki i nagle zaczęły świecić(oprócz drzwi kierowcy) ale na drugi dzień znowu przestały swiecic i kolejne psikania nic nie dają... Moze ktoś pomoże ?[br]Dopisany: 28 Maj 2007, 20:36 _________________________________________________Nikt nie wie co jest z tym oświetleniem .. ? Ostatnio sie wku**** wyjąłem zamek z przednich drzwi (kierowcy) i go przeczyściłem wd-40 o dziwo nie wiem jakim cudem zaczęło działać światełko po otwarciu jakichkolwiek drzwi ale tylko przez 1h ...... !! Wiec moje pytanie. Jak to możliwe ze po przeczyszczeniu zamka od kierowcy nagle zaczęła świecić lampka po otwarciu drzwi pasażera ? (w miedzy czasie grzebałem z puszce od centralnego ) może w niej jednak jest wina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem cały temat i dalej nie znam odpowiedzi co zrobic zeby sie zaswieciły lampki, w moim przypadku jest tak, ze przełacznikiem moge właczyc sobie wszystkie, a jak sa ustawione na zapalanie w momencie otwarcia drzwi to w ogole sie nie zaswieca;( co zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja sie podpinam pod temacik, u mnie nie działa lampka tylko po otwarciu drzwi kierowcy(pozostałe3drzwi działają) ale tez nie działa sygnał właczonych świateł, po otwarciu drzwi kierowcy i centralny z kluczyka. gdy otwieram drzwi kierowcy to tylko one sie otwieraja a gdy od strony pasazera to otwieraja sie wszystkie. HELP.[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 20:10_________________________________________________dzis sprawdzalem i doszedlem ze to ta kostka przy zamku drzwi kierowcy swiruje, gdy ja poruszam to działa oswietlenie i brzeczyk od swiatel, ale za cholere nie moge jej wyjac zeby wyczyscic. Podobno trzeba zdemontowac zamek, a zeby to zrobic trzeba ramke z szyba wyjąc, moze kiedys sie jeszcze pobawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie, albo udało mu sie naprawic lampke kabinowa?

w ogole jak ona swieci? zapala sie i po zamknieciu normalnie gasnie, czy w taki sposob ze przygasa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamykasz drzwi i po kilku sakundach gasnie bez przygasania,zabieralem sie za to i wiem ktora kostka swiruje,ale jest tak ciasno tam ze nie moge jej wyjac,trzeba zdemontowacv zamek(nie mylic z klamką) i dobrac sie do niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...