Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guciorro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guciorro

  1. 4 swiece spalone wymienilem wszystkie i auto pali bez problemu.
  2. Witam, od pewnego czasu mam problem z odpalaniem A4 b6 2.5 180KM. Silnik nierowno odpala na zimnym silniku, tak jak by na poczatku nie lapal na wszystkie cylindry, taka sytuacja trwa ok 3 sekundy i praca silnika sie wyrownuje w dodatku przy odpalaniu zakopci na bialo. Czym zimniej tym gorzej a w dodatku wydaje mi sie ze wraz z pojawieniem sie tego problemu spalanie wzroslo.
  3. Guciorro odpowiedział(a) na Guciorro temat w 2.5TDI
    No dobra jeśli jest problem z kontem wtrysku to raczej caly czas silnik by zle pracowl a nie tracil nagle mocy i po chwili odzyskiwal.
  4. Guciorro odpowiedział(a) na Guciorro temat w 2.5TDI
    Nie mylem silnika, a turbine sprawdzal mechanik i mowil e jest ok tzn ciśnienie daje w normie.
  5. Guciorro odpowiedział(a) na Guciorro temat w 2.5TDI
    Przeplywomierz Hitachi
  6. Guciorro opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Mam problem z a4 b6 2.5 auto zostało 2 lata temu podkręcone do 200 KM, od pewnego czasu zauwazylem ze bardzo oslablo ale teraz obiawy się nasilily. Najdziwniejsze jest to ze czasem chodzi dobrze a czasem nie może się uciagnac. np. jadac pod gorke w polowie wzniesienia traci moc, można redukowac nawet do 2 i tak nic to nie da, a po wjechaniu na prosta moc w pewnym stopniu powraca. Po prostu traci konie pod obciążeniem (turbina pracuje caly czas bo ja slychac) drugim obiawem jest to ze zaczyna ciagnac do przodu dopiero od 2 tys obrotow, poniżej jest tragedia. Turbine sprawdzałem jest OK.
  7. Guciorro opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Mam a4 b6 2.5 180KM auto zaczelo glosno klekotac miedzy 1000 a 2000 obrotow później się wycisza. Klekot pojawia się nagle i nagle ustaje kiedy obroty dochodzą do 2000. Na "luzie" chodzi normalnie!!
  8. Guciorro odpowiedział(a) na Aron21 temat w 2.5TDI
    Ja mam to samo tylko od strony pasażera taki dziwny dzwoniący stukot myślicie ze to może być tez wtrysk? co innego może dzwonic od tej strony?
  9. Guciorro odpowiedział(a) na Guciorro temat w 2.5TDI
    Dzieki sprawdze tez to u mnie. Jeśli nic nie znajde w srode auto oddaje do elektronika żeby sprawdzil je od tej strony Dzis podlaczylem komputer pokazal ze walnięty jet potencjometr gazu i jakiś zawor w silniku Wymienilem pedal gazu a blad zaworu to cos od poduszek pod silnikiem wymieniłem na nowe wiec problem zniknol mam nadzieje ze wszystko wroci do normy
  10. Guciorro odpowiedział(a) na Guciorro temat w Audi A4 B6/B7
    czyli po wrzuceniu osram blue cool nie mogę jeździć po drogach publicznych?
  11. Guciorro odpowiedział(a) na Guciorro temat w Audi A4 B6/B7
    niebieską barwą świateł chyba nie zrobie wieś auta myślałem o żarówkach osram blue cool hyper h7 ale nie wiem jakie postojówki do tego
  12. Guciorro opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Jakie zarowki polecacie do a4 b6 2.5 2001r chodzi mi o najbardziej niebieskie swiatlo postojówek i swiatel mijania. Podobno po zle dobranych postojowkach, swieci się kontrolka awarii swiatel.
  13. Guciorro odpowiedział(a) na Guciorro temat w 2.5TDI
    Boje się ze to pompe wtryskową szlak trafia, kilka miesiecy wcześniej podniosłem moc u elektronika zmienil cos z zapłonem i podniusł dawke paliwa przy obciążeniu mam nadzieje ze to nie jest powod tych problemów. auto postalo noc w garażu, na drugi dzień wieczorem silnik odpalil normalnie usterka sama się naprawila . Teraz pytanie kiedy znowu nawali i co się dzieje? Potencjometr gazu?
  14. Guciorro odpowiedział(a) na Guciorro temat w 2.5TDI
    Dzis problem się powtórzy nagle podczas jazdy obroty spadly do 1000 auto nie reaguje na gaz swieci się kontrolka ESP kontrolka spirala równo miga, z silnika dobiega dziwny cichy klekot mogę go porownac do uderzenia dwóch kamieni o siebie. Co jest grane?
  15. Guciorro odpowiedział(a) na Guciorro temat w 2.5TDI
    Na takie odpowiedzi czekałem
  16. Guciorro odpowiedział(a) na Guciorro temat w 2.5TDI
    zawiesil się jakiś tłoczek w pompie wtryskowej ( tak przynajmniej powiedział ) wlal cos do paliwa skasowal dwieście i powiedzail ze będzie ok
  17. Guciorro odpowiedział(a) na Guciorro temat w 2.5TDI
    W moim przypadku problem udało się już po części rozwiazac po przez prawidłowe zakodowanie licznika. Teraz przynajmniej poziom paliwa nie rosnie w trakcie jazdy, rozni się jeszcze odczyt po wylaczeniu silnika np. wieczorem a ponownym odpaleniu rano
  18. Guciorro opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Audi a4 2001r b6 2.5 180 Km podkrecona do 200KM. Po ostatnich mroznych nocach zauwazylem ze po odpaleniu rano silnika auto przez chwile kopci na bialo :/ To normalne czy może z silnikiem dzieje się już cos zlego?
  19. Guciorro odpowiedział(a) na Guciorro temat w 2.5TDI
    Mechanik powiedział e to nie był pedal gazu tylko cos zawiesilo się w pompie wtryskowej!
  20. Guciorro opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam!! Mam problem z Audi a4 b6 2.5 180KM (obecnie ok 200) auto przestalo reagować na gaz wcześniej zaswiecila się kontrolka ESP i pojawil się spadek mocy po chwili zaczela mrugać kontrolka swiec (spirala) i w końcu blad silnika. Odpalalo bez problemu jednak pracowalo tylko na wolnych obrotach, komputer pokazal ze walnięty jest potencjometr pedalu gazu. Oddalem do mechanika za kilka godzin samochod był sprawny podobno zawiesil sie jakiś tłoczek albo dysza w pompie wtryskowej dodał cos do paliwa żeby wyczyscic pompke i powiedział ze będzie wszystko ok!! Pytanie!! czy to wystarczy i jaka jest gwarancja ze nie powtorzy się to bedac w trasie?
  21. spalanie nie wzrosło powiedział bym nawet ze trochę spadlo.
  22. czyli z blokada ile można uzyskac?? Oddalem auto do elektronika, podniosl dawke paliwa na obciążeniu zrobil cos z zapłonem wprowadzil jeszcze kilka zmian. Roznica jest wyraźnie odczowalna auto pezyspiesza o wiele lepiej
  23. Cos na pewno da się uzyskac skromne 200 będzie mnie satysfakcjonowalo
  24. Mam zamiar zachipowac a4 2.5 b6 180KM z tego co wiem to max można osiagnac 210KM jeśli ktoś ma to już za sobą to jakie sa roznice i czy w ogole się to oplaca?
  25. Witam!! Chcialem kupic używane opony zimowe do audi a4 b6 Quatro slyszalem ze teoretycznie wszystkie cztery powinny być takie same, a co będzie jeśli zaloze na tylna os inny bieznik a na przednia inny??? Moje audi ma silnik 2.5 180 Km letnie mam 215/16/55 jakie zalozyc zimowe takie same czy 205??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.