Witam!! Od kilku miesięcy posiadam audi a4 2.5 B6 2001r może ktoś wie dlaczego nie mogę zmieniac opcji komputera pokładowego, pokazuje on tylko ile mogę zrobić na tym co mam w baku i tyle chciał bym zobaczyć srednie spalanie ale nie mogę tego przelaczyc. Z tego co wiem powinien być jakiś przycisk w przelaczniku wycieraczek ale ja nic takiego nie mam
Witam!! Mam problem z prawidlowym odczytem poziomu paliwa w audi a4 b6 2.5 2001 180KM po zatankowaniu samochodu wskazowka pokazuje np. 1/2 baku i po powrocie do domu ze stacji wskazowka pokazuje 1/2 jednak po ponownym odpaleniu za kilka godzin wskazowka spada na mniej niz 1/4. po wyruszeniu w trase paliwo zaczyna rosnac i po przejechaniu kilkunastu kilometrow przy spokojnej jezdzie potrafi wzrosnac do poziomu calego baku (to samo pokazuje komputer przy starcie podaje ze zrobie na tym co mam 100km a za kilka kilometrow jest juz 600) jesli ktos spotkal sie juz z podobnym problemem to prosze o pomoc.