Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. Prawie pod kolor auta . ale tak nagle Ci się to zrobiło?
  2. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chłopaki jakie macie kable do łączenia się z autkiem ? Może ktoś ostatnio kupował i ma jakiś link W jakiejś normalnej cenie
  3. TOM3K odpowiedział(a) na qenik temat w Audi A4 B5
    musisz poszukać bo coś kojarzę że temat chyba był w dziale warsztat ale pewien nie jeste
  4. TOM3K odpowiedział(a) na qenik temat w Audi A4 B5
    sprawdz czy w kieszenie boczku masz przyciski od alarmu http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/storyline/alarmfab.JPG
  5. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ok bedę pytał Dzięki
  6. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    tylko zastanawiam się gdzie go oddać żeby zrobić tą pompe oleju. W polsce jak to w polsce ciężko znaleźć dobrego mechanika a przynajmniej u mnie a w DE skasują mnie tak że mi się odechce Ale zawsze lepiej zrobić to dla bezpieczeństwa, to niczemu w sumie nie zaszkodzi.
  7. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    nie chce na ori gratach. Chce jakieś lepsze turbo wstawić np. Ale przed tym trzeba się pozbyć bolączki naszych silników. Czy zaryzykować bez przeróbki pompy oleju ?
  8. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    czyli tragedii nie ma, myśle żeby na wakacje troche mocy dorzucić jakieś 50 PS czyli podobnie jak u Ciebie może Ciut wiecej i na to powinno to wystarczyć nie ?
  9. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ty dokładałeś nie ? Jaki koszt tego ?
  10. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    nie, nic nie słyszałem. W sumie jak będzie ładna pogoda na weekend to i tak chce się zabrać za egr więc od razu sprawdze ten IC. A Jest dużo roboty żeby dołożyć drugi IC z wersji 170 km ?
  11. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wiem, że lepiej ale to dość spora różnica. Może być uszkodzony IC ?
  12. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    niee
  13. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzisiaj zauważyłem , że auto jakby lepiej szło . Troche chłodniej jest wczoraj było dużo cieplej i auto słabiej jechało już wcześniej takie coś odczuwałem ale teraz to jest bardziej wyraźna różnica. Czy to może być coś IC ?
  14. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    no problem
  15. aaa to ok.
  16. a z nowszych nic nie podejdzie ? Wszystko pewnie ma elektryczny ręczny tak ?
  17. a z czego najlepiej szukać 300?
  18. Ok, rozumiem, dzięki wielkie Jakbyś miał jakiś zestawik który by podszedł to daj na pw
  19. no to zbieram graty pod 345 na przód, a jeszcze mi powiedz czy może być jakiś problem podczas hamowania gdybym zostawił u siebie ori które mam nie wiem chyba 256 z tyłu mam
  20. ok dzięki a dużo drożej to wychodzi niż ten zestawii Zimmermanna
  21. dużo drożej wychodzi niż tamte zestawy które polecacie ? Tak na marginesie nie wszystko co niemieckie ma TUV i może jeździć po niemczech
  22. A te tarcze i klocki co polecacie posiadają TUV ? Bo szwabki na przeglądzie mogą się doczepić że za duży hamulec niż ori
  23. Warto ładować 345/300 ? Duża różnica między 320/288 ? I czy Na oba zestawy wejdą ori s-lina 17" ?
  24. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    jarzma i zaciski musisz jeszcze znaleźć
  25. Jak dla mnie efekt korekty wystarczający ładnie się teraz prezentuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.