Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mario.mario

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mario.mario

  1. witam, założyłem gaz i gazownik zalecił wymianę świec, najlepiej na ori. jakiej firmy są ori i jak to cenowo wygląda? a może coś innego polecacie do lpg?
  2. witam, potrzebuję świec do bexa. założyłem gaz i gazownik stwierdził, że słabe świece, powiedział, żeby nie oszczędzać i włożyć originały. co polecisz i w jakiej cenie?
  3. witam, proszę o dołączenie do listy nieuczciwych sprzedawców, kolegi o ksywce nissin. prosiłem go o sprzedaż półosi do bexa, zapewniał, że takie ma, zdjęcia wstawił z innym numerem , a wysłał całkiem inne, które w ogóle nie pasowały. mimo widoczności na forum nie odpowiada na wiadomości. zapewniał o gwarancji rozruchowej. nissin
  4. witam, potrzebuję przegubów lub półosi do bexa. może ktoś ma na sprzedaż lub zna warsztaty regenerujące? z tego co słyszałem to zamienniki są do d..y. ktoś przerabiał temat?
  5. witam, zakładał ktoś gaz w warsztatowni w lublinie? jakie opinie o montażu? jakieś problemy z użytkowaniem? jak z późniejszym serwisem?
  6. mario.mario odpowiedział(a) na mario.mario temat w Audi A4 B6/B7
    dużo kosztów przy zmianie?
  7. mario.mario opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam, jaka średnica tarcz jest w bexie, 2003r, zawias 1bv, sline ?
  8. mario.mario odpowiedział(a) na mario.mario temat w Audi A4 B6/B7
    na przeglądzie jest ok. pacjent bex zawias 1bv.
  9. mario.mario opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam, ostatnio zauważyłem lekkie szarpanie przy ruszaniu tzn na pierwszym i drugim biegu, czy to oznaki padającej dwumasy?
  10. oglądałem ten emulator, jest ok, ale w bns jest jeszcze navi.
  11. oprócz bns i kosza coś jeszcze potrzeba?
  12. witam, mam pytanko, czy bns 5,0 obsługuje karty pamięci mp3? planuję zamienić mój concert2 na bns i nie wiem czy jest sens? może lepiej dołożyć do czegoś lepszego?
  13. niektórzy mają problem z matematyką 235/45/17 śr.643,3mm 215/45/17 śr.625,3mm 225/45/17 śr.634,3mm 215/50/17 śr.646,8mm, chyba widać, która jest bardziej zbliżona do org.
  14. bzdura, mniejsza średnica -12,5mm.
  15. na razie zabezpieczona jest powłoką ceramiczną. zobaczymy jak się będzie sprawować. jak się znudzi to może coś się zmieni
  16. mario.mario opublikował(a) temat w 1.8T
    witam, mam pytanie czy silniki bex wychodziły w a6 c5? jeśli nie to czy można zrobić przekładkę?
  17. zrobiłem foty, ale nie mogę wstawić, jak to działa?
  18. tak to ta, wygląda jak nowa. te kwarce są droższe od tej gałki.
  19. panowie czym zabezpieczyć aluminiową gałkę z s4, wypolerowaną na połysk. chodzi o to, że będzie się rysować oraz reagować z potem na dłoniach. jakiś pomysł? lakier bezbarwny, folia termoutwardzalna?
  20. zrobione, dzięki za porady. małe sprostowanko, nie dwie śruby , a trzy. trzecia z boku obok bezpieczników
  21. dźwignia już jedzie, pytanie jest co trzeba rozkręcać?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.