Treść opublikowana przez Koval242
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No było wpaść hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to frekwencja dopisała
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak wjedziesz od lipowej to 2 w prawo i do końca No to jadem ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W którym miejscu się widzicie czy nie ma reguły ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Prawdopodobnie pokaże się po raz pierwszy ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba źle mi życzysz nie...znam 2,5 po prostu Co ile km padają ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba źle mi życzysz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
odkładaj na wałki, pompę,przepływkę ....,a nie gupoty Ci w głowie Rozrząd i wałki ogarnięte Puki co jeździ A że czeka mnie długa trasa to zastanawiam się nad tempomatem. Jak elektroniczny pedał gazu to tylko manetka Kazde TDI ma potencjometr wiec mozna zalozyc manetka, kostka i wiazka i chula ) Hmm muszę konkretnie pod 2.5 kupić czy to ma jakieś znaczenie ? http://olx.pl/oferta/audi-a2-a3-a4-przelacznik-tempomat-kabel-rybnik-CID5-ID8Qg67.html#abd1be477eCoś takiego i co by jeszcze było potrzebne ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam takie pytanie mam mam 2.5 tdi i czy da radę ogarnąć temat tempomatu ?? Co bym musiał kupić do tego manetkę i ?? I czy jest osoba co ogarnie taki temat. I jakie są tego koszty.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Fifa 15 na xbox 360 ktoś gra ?? )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zawsze przyjmujemy Bo tak gańba samemu jechać nie znać nikogo Gańba to będzie jak nie przyjedziesz, bo nikogo nie poznasz a ludzie warci poznania Nawet jak nikogo ciekawego nie poznasz to przynajmniej kebsa zjesz A co to taki rytuał ?? Nie jest to jak na budowie nowy stawia ? ha
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zawsze przyjmujemy Bo tak gańba samemu jechać nie znać nikogo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak tam nowych na zloty przyjmujecie ? Czy okres próbny trza przejść
-
Ze skrajności w skrajność czyli avancior 2.5TDI na dwóch łapach;)
Noo to powodzenia ten sam silnik co u mnie Daje przyjemność z jazdy Ile Ci na fis pokazuje średnie ?? I pytanie kaj kierownice obszywałeś ?
-
Dystanse przód B5 fl
Czy montował już ktoś takie dystanse jak te ? http://allegro.pl/dystanse-glosnikowe-audi-a4-b5-1994-2001-13cm-i4532661188.html Chodzi mi o to czy trzeba coś przerabiać czy coś bo mam głośniki na przód i chce wymienić bo oryginalne mi pierdzą.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam stałem się ostatnio posiadaczem Audi a4 w wersji avant oraz sinikiem 2.5TDI jak sie bd sprawować zobaczymy.