Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koval242

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koval242

  1. No to frekwencja dopisała
  2. Jak wjedziesz od lipowej to 2 w prawo i do końca No to jadem ☺
  3. W którym miejscu się widzicie czy nie ma reguły ??
  4. Prawdopodobnie pokaże się po raz pierwszy ☺
  5. Chyba źle mi życzysz nie...znam 2,5 po prostu Co ile km padają ??
  6. Chyba źle mi życzysz
  7. odkładaj na wałki, pompę,przepływkę ....,a nie gupoty Ci w głowie Rozrząd i wałki ogarnięte Puki co jeździ A że czeka mnie długa trasa to zastanawiam się nad tempomatem. Jak elektroniczny pedał gazu to tylko manetka Kazde TDI ma potencjometr wiec mozna zalozyc manetka, kostka i wiazka i chula ) Hmm muszę konkretnie pod 2.5 kupić czy to ma jakieś znaczenie ? http://olx.pl/oferta/audi-a2-a3-a4-przelacznik-tempomat-kabel-rybnik-CID5-ID8Qg67.html#abd1be477eCoś takiego i co by jeszcze było potrzebne ?
  8. Witam takie pytanie mam mam 2.5 tdi i czy da radę ogarnąć temat tempomatu ?? Co bym musiał kupić do tego manetkę i ?? I czy jest osoba co ogarnie taki temat. I jakie są tego koszty.
  9. Fifa 15 na xbox 360 ktoś gra ?? )
  10. zawsze przyjmujemy Bo tak gańba samemu jechać nie znać nikogo Gańba to będzie jak nie przyjedziesz, bo nikogo nie poznasz a ludzie warci poznania Nawet jak nikogo ciekawego nie poznasz to przynajmniej kebsa zjesz A co to taki rytuał ?? Nie jest to jak na budowie nowy stawia ? ha
  11. zawsze przyjmujemy Bo tak gańba samemu jechać nie znać nikogo
  12. Jak tam nowych na zloty przyjmujecie ? Czy okres próbny trza przejść
  13. Noo to powodzenia ten sam silnik co u mnie Daje przyjemność z jazdy Ile Ci na fis pokazuje średnie ?? I pytanie kaj kierownice obszywałeś ?
  14. Czy montował już ktoś takie dystanse jak te ? http://allegro.pl/dystanse-glosnikowe-audi-a4-b5-1994-2001-13cm-i4532661188.html Chodzi mi o to czy trzeba coś przerabiać czy coś bo mam głośniki na przód i chce wymienić bo oryginalne mi pierdzą.
  15. Witam stałem się ostatnio posiadaczem Audi a4 w wersji avant oraz sinikiem 2.5TDI jak sie bd sprawować zobaczymy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.