Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
zakochalem sie ! to jest piekny dzien
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pewnie okolice 1500pln
-
Spociki Łódzkie
sie smiej... bylo kilka aut
-
Spociki Łódzkie
Ktos bedzie
-
Spociki Łódzkie
a auto nie przecieka ?
-
Spociki Łódzkie
bez Ciebie to forum nie byloby takie fajne :* loffciam <3
-
Spociki Łódzkie
Oczywiscie zapraszamy na spoty niedzielne. Mysle ze bedzie ktos z vagiem Seba_LDZ jest mistrzem diagnostyki !
-
Spociki Łódzkie
Ma dzialac jako i maszyna z elsa dziala
-
Spociki Łódzkie
w internecie nie ma nic ciekawego poza golymi babami
-
Spociki Łódzkie
to jest najwspanialszy jezyk na swiecie! prawdziwy jezyk milosci cokolwiek wypowiedziane po niemiecku brzmi jak deklaracja wojny
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
1.8 plus kompresor????
zmiesci sie, uderz do kolegi Nosb. nikt nie chcial cie zniechecac a to ze pisalismy ze nie oplaca sie nie wzielo sie z powietrza odnosnie Twojego silnika - ja tez dalbym sobie reke uciac ze mam zdrowy silnik przed rezaniem. i wiesz co ? teraz bym reki nie mial
-
Spociki Łódzkie
O tak! Mocniej!
-
Spociki Łódzkie
Boze jakie to piekne mow tak do mnie jeszcze...
-
Spociki Łódzkie
A ja swojego auta 3 tygodnie nie widzialem
-
1.8 plus kompresor????
niekoniecznie da sie wystroic auto na seryjnym sterowniku. jezeli nawet znajdziesz kogos kto sie tego podejmie to absolutne minimum za samo strojenie to 1600PLN. mysle ze zeby auto troche pojezdzilo to te 4tys o ktorych piszesz musisz pomnozyc razy dwa. a to juz chyba wiekszego sensu nie ma biorac pod uwage fakt ze spektakularnych efektow nie osiagniesz.
-
1.8 plus kompresor????
silniki audi i silniki hondy to zupelnie inne konstrukcje. w hondzie osiagasz moc bo krecisz wysoko, w audi zeby zakrecic silnik 1.8 naprawde wysoko czeka cie masa naprawde kosztownych modyfikacji.
-
1.8 plus kompresor????
skoro zostalo napisane ze nie warto to chyba cos w tym jest nie sadzisz ? przeciez zawsze mozesz sprzedac audi i kupic civica
-
Spociki Łódzkie
Do flaszki to pierwszy a co z moim klimatronikiem? ;P
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Potwierdzam. Tak mi slodzil, tak mnie nakrecal a jak przyszlo co do czego to powiedzial "chcialbym ale sie boje"- Spociki Łódzkie
Straszna menda, grafik waginosceptyk Seba_LDZ- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
zacnie zacnie. tylko ich jeszcze kurna nie widzialem - Spociki Łódzkie