Treść opublikowana przez dawid_92
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
właśnie chodzi mi o dokładne nazwy olei, które moge wlewać do siebie do afn ) jakie jeszcze
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Które oleje można lać do silnika 1.9 tdi 110km AFN?? oprócz x-cess'a ?? Jakie z valvoline, castrona, mobila i innych.
-
Spryskiwacze reflektorów pod xenon pytanie
Wysuwane czy nie wysuwane to najmniejszy problem ) dla mnie po rabacie taki zestawik 50 zł kosztuje. Za oryginał musiałbym dać nie wiadomo ile. Chociażby za same zaślepki i spryskiwacze
-
Spryskiwacze reflektorów pod xenon pytanie
Zamierzam zamontować xenony firmy Einparts. Osobno jest możliwość dokupienia zestawu spryskiwaczy lamp. Link do niego tu : http://einparts.de/produkt/headlight-washer/?lang=pl Montował ktoś takie spryskiwacze? Czy macie inny pomysł?
-
Subwoofer ori do sedana? Warto
Vixen co to znaczy przestawić polaryzacje?? Jak to się robi? Ja też mam na tylnej półce dwa głośniki ( dałem do regeneracji, bo była membrana lekko pęknięta) z wbudowanym wzmacniaczem. Też ładnie grają Vixen co to znaczy przestawić polaryzacje?? Jak to się robi? Ja też mam na tylnej półce dwa głośniki ( dałem do regeneracji, bo była membrana lekko pęknięta) z wbudowanym wzmacniaczem. Też ładnie grają A ktoś przypasowywał subwoofer w sedanie od avanta bądź innego modelu? Chodzi mi o ta wnękę po lewej stronie pusta wnęka jest.
-
pytanie odnośnie przednich głośników 10cm
Kurcze szukałem wczoraj wieczorem jak miałem trochę czasu i nie mogłem nic na twn temat znaleźć. Macie jakis link z tym postem?
-
pytanie odnośnie przednich głośników 10cm
No, no wywglada super. Ale czy oryginalnych maskownic nie mozna zostawic?
-
pytanie odnośnie przednich głośników 10cm
A podaj dokładny tu link
-
Subwoofer ori do sedana? Warto
Mam wolna przestrzen po lewej stronie i myślałem by wstawić oryginalny subwoofer w ten boczek. Jest sens ? Polecacie moze jakis schowek ładnie zrobić?
-
pytanie odnośnie przednich głośników 10cm
Tyrath a jakie masz głośniki? I ilu cm? Z chęcią bym wstawił te 16.5 cm ale duzo jest do przerobki? Rozumiem ze dystanse nie wystacza jak na te 13cm??
-
pytanie odnośnie przednich głośników 10cm
To juz za duzo roboty bedzie, a ja go tyle nie mam. Wiec wole kupic porządne głośniki, dystanse i zamonotac. A co trzeba przerabiac zeby weszlu glosniki 16,5 cm??
-
pytanie odnośnie przednich głośników 10cm
Mam u siebie glośniki 10 cm bose z przodu. Jeden mi zaczyna harczeć i zastanawiam się nad wstawieniem głośników Audio System 13cm na dystansach. Jest możliwość tego włożenia ?? Próbował ktoś ? lepszy efekt ?? Dokłądnie chodzi mi o te głosniki : http://allegro.pl/audi-a3-a4-audio-system-m130-mdf-carbon-wroclaw-i5203829667.html
-
Problem z głośnikami na tylnej półce.
tą kostkę musisz podłaczyć do głosnika. mam to samo i mam podłączoną, tylne głośniki są ze wzmacniaczem i dlatego taka kostka bo odpowiada za oby dwa głośniki tylne.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jakie dokładnie polecacie oleje do silnika 1.9 tdi afn 110km. Na zwykłej pompie i bez pompowtrysków. Mam wlany aktualnie olej 5w40 motul x-cess. Jest jakiś lepszy od niego?
-
podświetlenie tablicy rejestracyjnej
wystarczy zdjąć ramkę od tablicy rejestracyjnej i masz lampkę na dwie śrubki krzyżak bodajże i odkręcasz, lekko podważasz płaskim śrubokrętem i wychodzi obudowa lampki z żarówką. Polecam wstawienie takich lampek jak tu http://allegro.pl/podswietlenie-led-audi-a3-8l-a4-b5-przed-liftem-i5122301816.html robione pod dany model, montaż bez jakich kolwiek przeróbek, wystarczy wyjąć starą lampkę i zastąpić nową z ledami. 18 ledów, bardzo ładnie świecą. mam to i jest rewelacja.
-
[A4 B5] jaka barwa xenonów
Maciek5042 hehe bardzo ładny kolor ). nno wlasnie zastanawiam sie nad barwa 4300 zeby bylo pod oryginał
-
[A4 B5] jaka barwa xenonów
czyli 4300 mam brać ? wzięłem na próbę 5000k ale wydaje mi się że troche za niebieskie są.
-
[A4 B5] jaka barwa xenonów
a 6000k ? co o tym myślicie ? ładne białe światło ?
-
[A4 B5] jaka barwa xenonów
Panowie chciałbym sie dowiedzieć jaką barwę mają oryginalne xenony. Chciałbym wstawić do siebie do soczewek jakieś xenony ale nie wiem jaką barwę najlepiej dobrać. macie jakieś porady ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ale motul ma chyba lepsze właściwości co? Czy valvo lepszy jest?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
diesel musi mieć troche wyższe obroty żeby nie zamulić go.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A co polecacie lepszego pd motula x-cess' a ? Motul jak sie nagrzrje to troche śmierdzi ; (
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A ja dzis akurat zalalem autko xcessem. To zes mnie pocieszyl
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Hmmmmm
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
olejek Motul Xcess kupiony ) czas teraz na wymiane ;P