Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid_92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid_92

  1. Filtr w afnie jest po srodku silnika z tylu. Nie jeet on na dole.
  2. No niby tak. Wszystko sie okaze zobaczymy. Mam auto od kwietnia i roznych rzeczy mozna sie spodziewac po mechanikach hehe
  3. dokładnie jest tak jak mówisz. Tylko boje sie żeby mi żadnych uszczelek nie wypłukało ani nic..
  4. Wymieniac to ja sobie sam wymieniam. Bo to zaden problem.
  5. Ale valvoline tego maxa czy motula xcessa?
  6. Skoro nie umiał sam wywnioskować czy zdarzają im się podróby czy mają tylko oryginały to coś w tym musi być. Ale tylko się spytałem gdzie warto kupić i jaki w końcu jest godny polecenia
  7. O co chodzi z tym faceplam
  8. No mnie też trochę ździwiło, że taka firma to raczej mają pewne źródło. Ale kupiłem kiedyś olejek Motula do samochodu, to głośno silnik zaczał działać w escorcie po tym. Zalałem go ponownie Castrolem i silnik ucichł. Dlatego teraz sie upewniam jaki olej spełnia normę Audi A4 B5 1998r 1.9TDI 110km na zwykłej pompie, bez pompowtryskiwaczy. I który najlepiej zalać bo już mam odłożone pieniążki na olejek i filtr. Ciągle się waham czy nie wypłucze mi taka zmiana żadnych uszczelek ani nic.. Jaki olej macie sprawdzony na 100% se zmiany z 10w na 5w.
  9. Kiedyś znajomy rozmawiał i nie potrafił sprzedawca stwierdzić czy mają oryginały czy mają podróby. To bylo z 2 lata temu. Powiedział, że takie jak przywożą takie mają.
  10. Wiem o nich. Sa niedaleko mnie. I tez czasem podroby im sie trafiaja
  11. Xcess bym zalal ale zeby na podrobke nie trafic
  12. Valvoline maxlife 5w40 dobry jakiś jest? Bo chce w poniedziałek u siebie zmienić z 10w40 na 5w40 i dalej nie wiem który brać w końcu. Tyle tego jest.czy motula x-cess?
  13. Wolałbym te rurkowe oświetlenie, bo lepiej mi się podoba. Znajdę na części polifta i zakupie bądź wezmę do przymiarki podświetlenie i spróbuje po kombinować
  14. jo a moja 98r czemu nie ma rurki? Tez chce ledy wstawic ale rurki
  15. Noo. Nowsze vw czy audi tez tak maja. A u mnie rocznik 98 przedlift niestety troche inaczej jest zarowka wciskana w5w
  16. No w kombi jest sruba jedna albo dwie na podswietleniu i wychodzi caly plastik.
  17. Tylko pytanie czy to przejdzie. U mnie zeby zarowke wymienoc to musze zdjac poszycie klapy bagaznika z tego co wiem.
  18. Przed lifta mam
  19. Zastaniawiam się nad przeróbka podświetlenia tablicy rejestracyjnej. A mianowicie chodzi o to żeby zamiast żarówki w5w mieć tą rurkę żarówkę. Robił ktoś może coś takiego? Od jakiego samochodu najlepiej wstawić lampkę z rurkowatą żarówką?
  20. tak jak napisałem jeśli chce ktos mieć dobrze zrobione autko to polecam zrobić pastami menzerna f500, 2500 oraz finish, a na to dać odżywkę ( w zależności od lakieru - do ciemnych black hole, a do jasnych white diamond i na to wosk w puszce turtle wax. wyśmienity mokry efekt na bardzo długi czas.
  21. To ktory olej zalecacie do silnika AFN zeby nie byl podrabiany,ful syntetyk i odpowiedni?
  22. Ale na niektorych tak jest napisane. Dlatego wole sie dowiedziec.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.