Treść opublikowana przez lukaszwidz3
-
[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
Wysypał się worek no ale wyglądu to nie ma wcale cza przyznać
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Popieram z octavii 2 o niebo lepsze od forda
-
Środek do czyszczenia felg
Mając Tugę, ADBL vampire, ironX, SG IronOff polecam środek ADBL'a skuteczny nie jest najdroższy ale na pewno każdy będzie zadowolony
-
Jak i czym najlepiej przymocowac listwe
Testowałem wiele taśm i jedyną która wytrzymała jest taśma 3m specjalna do listew zewnętrznych. Droga ale się opłaca. trzyma jak głupia upały mrozy nic jej nie pokonuje niezmiennie od 2 lat
-
Audi a4 b5 ForzaMaciej
Fajna zadbana buda. Kolor jak najbardziej na + dawaj z modami to będziemy obgadywać temat
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
na pewno będę chciał wypchnąć tylne nadkola i wyprostować na styl USA przednie błotniki:) Myślę że optymalnie 10J będzie na tył ok widziałem 11j na a54 b5 ale to za ledwo idzie upchnąć
-
a4 b5 fake us tdi na sterydach
a teraz czaję
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
ja mam na oku właśnie JR11 ale w nieco innej szerokości 8j na tyle to zdecydowanie za mało do wizji jaką mam
-
a4 b5 fake us tdi na sterydach
Miałem właśnie to napisać że tyle ile naliczyłem na pakiecie jaki chce wrzucić to przerasta wartość auta. tzn w jaki sposób podkręcić turbo. Działanie mechaniczne czy elektryka
-
a4 b5 fake us tdi na sterydach
czy wrzucenie samych 216 da odczuwalny przyrost mocy, na moce rzędu 200+ to raczej nigdy nie będzie mnie stać plany z pakietem na plus tylko wiadomo $$ i możliwości odnalezienia w znośnym stanie nie jest łatwo sam w tym momencie poszukuję
-
a4 b5 fake us tdi na sterydach
bez tylnego zderzaka i progów będzie to wyglądało średnio ;/ ale mody silnika powalają coś ty wyrezał z tego 1z jak myślę że można z tego tyle wycisnąć to nie dziwne że nie można zajechać starych tdi.
-
[ AFN B5] My silver dream by KicaJ 192 km i 393Nm
Świetnie wygląda i mody na +. Wyposażenie bardzo spoko
-
Sreberko A4 1.8T FWD
Progi na pokład i będzie wyglądało grubo. Nie pasuje mi coś w przednim zderzaku, w kolor puścił bym ramki. Koło jak najbardziej na +, już mocno oklepane ale robią robotę
-
A4 Tybera - AirRide | US | JR11 | Recaro.
jak jesteś zainteresowany sprzedażą JR to daj na priv
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
Z ciekawostek właśnie 10 min temu odebrałem tablice US i przez zimę zamierzam rezać klapę z europejskiej
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
Felgi fajne jak ktoś będzie chętny to najprawdopodobniej będe zmieniał tak więc można walić na PW
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
Skrzynia już wykończona dam foty wieczorkiem Oklejona coś ala filcem nie ma opcji oklejenia skórą tak jak chciałem bez szycia i cięcia ;/ a po drugie w okolicy takiego machera nie znalazłem więc zrobiłem sam Boczka tam nie ma wogóle wywalony jest wszystko robione od podstaw z włókna szkalnego i żywicy no trochę roboty jest ale dla chcącego nic trudnego. Na podłodze aktualnie panele ale wyglądają lipnie i zmieniam na deskę będzie w kolorze hebanu. Wpadną dzisiaj jeszcze foty z wygłuszenia drzwi home made
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
no ciężkawy temat wszystko się przeje z czasem ale plany są by do końca roku wsadzić powietrze i dokończyć bagaj coś na miarę: http://www.rudibela.com/custom-trunk-with-wood-floor/ny8jgg6uv55zgefb
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
jutro coś ciekawego podrzucę ponieważ dzisiaj TRZYMAMY ZA POLAKÓW A co do 3sdm to całkiem opodobne już kilka osó zwróciło uwagę ale te są niezniszczalne sama felga waży ok 15 kg tak więc na złomie troche się dostanie Zebrałem parę fot dajcie sygnały co zmieniać i jak wam się podoba Jakby ktoś nie widział silnika ludu I początki zabudowy:
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
HE he a mi średnio podchodzi Koło pochodzi od land rovera zwie się wzrorem Mondial. Rozstaw 5x120, tak więc poszedł dystans ze szpilkami pod śruby z land rovera. Szerokość niewielka bo 8J na 18J. Lakierowałem sam i cały spas również sam dobierałem, przez co troszkę niedowymiarowałem przodu i lekko za mały jest dystans Ciesze się że się podoba wrzuce dziś zdjęcia zabudowy bagaj to się pośmiejecie
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
Cześć Zabawa a audi zaczęła się po sprzedaży kultowego wozidła MK3. Dzięki setkom awarii i problemów jakie przyniosła trójka zaczołem "interesować" co kryje się za kolejnymi elementami składowymi silnika a to elektyki i poszczególnych elementów, które składają się na kompletne auto Potem doszły stensy, spasy, hu...e muje i dzikie wąże:) Tak więc na początek co zrobione i plany: Zrobione: - uszczelka pod deklem - tarcze + klocki - wymiana fotela kierowcy - wycieraczki od b5 fl - alkantara na dekorach wenętrznych - lekka korekta lakieru - i innet typu łożysko tył ale raczej męczył nie będę męczył Felga: - była rh Zw3 na 7,5J - jest lekko spasowana felga od Land rovera Discovery II + dystanse - obecnie opony Toyo Proxes T1r Silnikowo nic się nie dzieje tj od zmiany do zmiany ale w domu leży już pompa 11 ale montaż dopiero po wsadzeniu 216 Zawieszenie gwint ta technix Poniżej 2k15: Oraz 2k16 Jeszcze wiele fot do dodania ale padła mi jedne karta mi muszę odszukać zdjęcia by pokazać więcej. Kawał czasu nic się nie działo tak więc zabudowa bagaja myślę że 75% done. Zabudowa już pod air ride planowany na 2k17: PZDR
-
Odklejona podsufitka
Ja u siebie okleiłem całą nowym materiałem na czarno. Resztę plastików malnołem wraz z rączkami na czarno i wygląda kozak ale roboty od hu.....
-
Jaki aplikator ?
Dokładnie popieram kolegę clenera najlepiej tricolorem jeżeli ręcznie. Do wosku polecam : http://shiningcar.pl/pl/p/Royal-UFO-Applicator/1534 Sam używam i jestem happy
-
Jaki preparat do mycia silnika?
Panowie wyszukajcie: ADBL GreenN'gine Jako dressing po polelce wam: Chemical Guys Bare Bones
-
Negatyw tylnej osi
Siema Planuję na spoty/zloty machnąć na tylnej osi lekki negatyw. Teraz pytanie jak podejść do tematu co gdzie i jak? Rozumiem że musimy podłożyć pod czop belki jakieś podkładki ? Dajcie jakieś wskazówki tematy gdzie ktoś coś takiego realizował w a4.