Treść opublikowana przez lukaszwidz3
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
No i zmiana koła padło na nudne zw1 ale mi bardzo pochodzi a dodatkowo mam koncepcje na nietuzinkowe koło z tego zrobić Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
-
Negatyw tylnej osi
Hej No zdaje sobie sprawę że na kątach to się nie pojeździ ale na zlot podjechac fajna sprawa. Tylko zastanawiam się w jaki sposób dobrać optymalny kąt czym się kierować ??
-
Negatyw tylnej osi
Wielkie dzieki Pany
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Autko kozak i koło siedzi wszystko na plus Jak będziesz myślał o korekcie lakieru to mam do Cb niedaleko a kilka autek się już zrobiło tak więc
-
Lift 1,9 PD w ubraniu S4 Radi8 19x8,5 19x10
Lakier zadbany i to się chwali ale koło jak dla mnie nie siadło :/
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Mody na plus ale ten emblemat jakoś mi nie leży
-
[ALL B5] szerokie s4
jak dla mnie znaczek out ale auto sztos
-
2.8 quattro biała perła us. kedzior96
Tak jak stwierdził enczu GWINT to nie taczki. Oczywiście skręcając gwint będzie twardo ale jeżeli obniżył być 3- 4 cm od oryginału to zobaczysz że nie odczujesz dużej różnicy co do kół to nie będę komentował miałem 17 i z radością przesiadłem się na 18
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
Boczek robiłem sam od podstaw z żywicy epox i włókna szklanego cały lewy element to budowa wzorowana na oryginalnym boczku. Jedyne co spierd.... to to że głośnik nie jest w pionie do podłoża i to mnie razi ale cała reszta jak dla mnie ok. Na ten moment jest coś w deseń filcu ale docelowo będzie obszyte skórą ale to przyszłość. Skrzynia jest zamknięta o pojemności ok. 32 l. Jak gra? hmm nie mam żadnego porównania pierwszy bass, nie szukałem efektu podnoszącej się klapy bagarznika choć jak rozkręciłem wzmak to robi robotę Bardzo polecam takie zabiegi skrzynia z mdf'u wygląda średnio a tak naprawdę uwijając się myślę że lewy boczek jesteś w stanie zrobić w max 3-4 dni z czego więcej to oczekiwanie na wyschnięcie żywicy. w bagażniku pozostało: 1) ogarnąć widoczną w głębi blachę od foteli 2) wymyśleć jak zastąpić plastikowy element który znajduje się na "progu" w bagażniku 3) zamówić na wymiar plexe do osłony wzmaka w podłodze
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
no właśnie to jeszcze szpeci ? ale się ogarnie z ciekawych rzeczy na zdjęciach nie ma Jack Danielsa we wnęce a to dlatego ze podczas zmiany wycieraczek mialem otwarty bagażnik i przechodzący menel musial podpier... Masakra ? Zawartość dodana 1 minute later szukam kierownicy w drewnie by sie zgralo ? ale ciezki temat jak ktos cos widział niech wrzuci foto .
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
-
Audi a4 b5 1.6 AHL '97 by TAPO94
ja wpychał bym zespolone trochę rezania ale za to efekt jak dla mnie ok
-
Audi a4 b5 1.6 AHL '97 by TAPO94
Co do trwałości nie wiem ale kolego w tych pieniądzach kupił dzielone lampy i o ile wygląda to znośnie to świeci tragicznie. Ja mam w dzielonych lepsze żarówki i moje lampy oświetlają lepiej ;/
-
[B5 APS] Fake S4 Silver & Black Avant
Lampy na plus sam na ten sezon chce wyrezać gładki zderzak przód tył i teraz mnie w tym utrwaliłeś.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
temat przejrzany w całości i należą się brawa za cierpliwość i kasę włożoną w projekt Wygląda obłędnie
-
A4 B5 Air Ride :)
szkoda auta ale sprzedawaj graty i leć z nowym tematem
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
ciekaw jestem jak wyrezałeś przed lakierowaniem
-
[B5 ADR] silberring - gewöhnlicher Audi
tłumik mi nie podchodzi ;/
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
Ja również przytuliłem tablicę jakiś miesiąc już leżakuje Właśnie dziś kupiłem klapę na tł do rezania. Pochwal się jak wyszło tobie daj jakieś foto .
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
He he czyli jak zaczynają prace nad nowymi rozmiarami to na sezon 20xx wdrożą
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
No i plany się pozmieniały Dokupione do felg dekielki ściągnięty lakier i wypolerowane. Można się w dekielkach przeglądać. Z nowości : - audi dostało moc rozruchową Bosch s4 - 4 x świece BERU Przy -15 rwie jak szalony, a co do samych świec to proponuję każdemu zmianę. Jak porównałem stare świece i beru to moje stare świece nie zdążyły się rozgrzać a beru były białe z "gorąca" Lukanio 143 tablice w stylu USA nie są możliwe do zalegalizowania przynajmniej z tego co ja podpytywałem. W magazynku leży klapa EUROPA do rezania na USA. HE HE a bym zapomniał. Poniżej foto z prac nad rolką do nadkoli w stylu zróbmy z tego co się nawinie
-
Quattro BIxY/GWINT Polift w przedlifcie
Kraft hmmm... jestem ciekaw jak długo to wytrzyma generalnie raz się na tym sparzyłem i nie polecam co do modów to jak najbardziej na+
-
Audi a4 b5 ForzaMaciej
Od a3 pasuje gałeczka p&p co do tarczy ty zmywaczem od spodu potraktować czerwień i masz białe podświetlenie