Treść opublikowana przez Drut
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witajcie Kto się wybiera na zlot Style Poznań 5 września na lotnisko pod poznaniem?
-
Jaki max FMIC bez cięcia belki ?
Też się nad tym zastanawiam tzn intercooler z firmy FMIC.pl dedykowany do 1,8T tylko czy z B6 podejdzie do B7 bez zbednego cięcia? Czy ktoś już montował taki zestaw?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Może być 10.05 lub 17.05 Ale jak to widzicie? Bardziej taki zlot z kobitami i dzieciakami czy tylko "pasjonaci" i kiełba ? Ja się piszę na 17.05
-
Audi a4 b7 quattro 1.8t bfb 163km
Witam Też mi chodzi po głowie mody silnika bo w chwili obecnej mam tylko softa. Kilka pytań: Jaki FMIC założyć? chodzi mi o wymiary żeby nie trzeba była ciąć zderzaka ani belki, czy ktoś zna dokładne wymiary albo gdzie kupić gotowy zestaw? Wtryski naturalnie od BEX ale czy pompa w zbiorniku nie powinna być zmieniona? Katalizator naturalnie out i montaż DP Turbina narazie seria ale rozważam jej wymianę na K03S I na koniec na nowo soft lub strojenie na hamowni Po takim modzie na jakie piekielne moce mogę liczyć? Z 230 KM powinno być? Proszę o opinie i sugestie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spr pompę paliwa w zbiorniku, czy żyje czy padła!!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja pisałem wcześniej że 9 i 10 mnie nie będzie więc jakby można było to tydzień póżniej mi pasuje napewno, Jak będzie taka lista na 17 maja to ja jadę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No właśnie chyba niema chętnych na spota z grilem bo nikt sie tym nie interesuje!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W tą niedziele chyba nie ale zbierają się chętni na spota z grilem, daty są podane wcześniej, poszukaj i daj znać czy ci pasuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak tam panowie czy ktoś myśli nad spotem z grilem? Gdzie i kiedy robimy? bo o menu to już nie pytam!!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na lotnisku to robi Style Poznań 5 września na lotnisku Biernat koło Gądek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak by co zrobisz sesje zdjęciową? Wpisujcie co wam pasuje tzn 25-26,04 czy 16-17,05
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Poczytaj trochę wcześniej,propozycja już jest!!! 25-26 też mi pasuje jak by co!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Właśnie dlatego piszę już o tym teraz żeby chętni zablokowali sobie termin tzn 17 maja ( niedziela) około godz 14 się spotkamy w jakimś umówionym miejscu i razem do celu. Taka jest moja propozycja! Chyba że ktoś by chciał na sobotę 16 maja? Kwestia dogadania!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jedna uwaga co do wyboru miejsca bo nie wspomniałem Miejsce na zaparkowanie naszych OOOO w pobliżu! Oczywiście będzie lista chętnych jak zawsze!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki panowie za spota! Trochę nas było! Propozycja padła taka żeby powtórzyć spot w maju ale wcześniej tzn około 14-tej lub 15-tej z grilem tylko kwestia miejsca Mowa była o 10 maja ale proponuję 17 maja niedziela - ( 9-10 maja ) mam wyjazd o którym zapomniałem! więc czasu dużo do wyboru miejsca i zastanowienia się,oby tylko pogoda i frekwencja dopisała jak dzisiaj. piszcie pomysłu i sugestie! Pozdro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wszystko w trakcie,koncepcja się zmieniła ! Dawid wiadukt na Franowie chyba zrobili,rzadko tam bywam, przyjedziesz?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wygląda na to że tak tzn jutro godz 17 parking przy macu Franowo Dawidg2 będziesz?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie jutro tylko w niedzielę i parking przed M1 od strony Browaru z tego co wiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to samo miałem na myśli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak pogoda dopisze zmieniamy miejsce spota? czy zostaje jak było?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam wsztstkich bo dawno mnie nie było . Daj sobie spokój! Grzanych foteli brak, czujnik zmierzchu gdzie? w tym modelu chyba jeszcze nie było! czujnik deszczu gdzie ? chyba do założenia bo on ma zwykłe lusterko, o tempomacie to też chyba tylko miał na myśli bo w aucie go niema ( manetka kierunkowskazów goła ) Xenon ! made in china!!! brak spryskiwaczy w zderzaku, Mam dokładnie taka samą ale czarną ,3 drzwi, bez lpg ale za to szyberdach Bose system i 189 tyś przelotu 2000/2001r A naj lepsze na koniec tzn regulacja podwozia, podgrzewana przednia szyba !!! system nawigacji - chyba w telefonie! 6 air bag - ha ha ha ! Andersen to przy nim pikuś!! Ps na 12.04 na spot też sie piszę! Kolego slaviozo zadzwoń do goscia zapytaj czy salon polska,bezwypadek,jeden właściciel itd czy niemiec płakał jak sprzedawał i jedyny minus tego auta to ten na akumulatorze!!! Bo w pisaniu bzdur jest mistrzem świata!! i oczywiście cudny przebieg tzn 220 tyś km ( mógł chociaż napisać z jakimś grosikiem) bez wkładu finansowego ( zapomniał o pukającej przekładni kierowniczej ale to tylko taki szczegół) Pozdro 2. Skubi 3. Drut Wysłane z mojego LG-P710
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
To moje!
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Dzisiaj rano o 7 czarny avant B6 PO 15... na warszawskiej jechał za mną kto to ? Klubowe podkładki?do krańcowej !
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pytałem o spot w zeszłym tygodniu ale niestety zero odzewu!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pisz na pw o co dokładnie chodzi Czy w tą niedziele co będzie jakiś spot? np jakieś franowo ? godzina wcześniejsza? czy KC godz 17? Właśnie oglądałem pogodę i franowo to głupi pomysł na niedziele więc odpada