Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gdzie dzis spot?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chodzcie dzis na matarnie bo ja koncze o 19 prace i zanim dojade na grilla to juz nie bedziecie ogarniac
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w środe grill?? Nieee wezcie sie zlitujcie i chodzcie na matarnie!! na 20 :cool1:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ej Chłopy, a nie możemy dziś zrobić normalnego spota na matarni?? :notworthy:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dziś na 20?? :> aaaaa i chce ktoś kupić wycieraczki przód VALEO do b5 przed liftem, bo ojciec chcial mi zrobić niespodzianke i zapomnial, że Pazdzioch to rocznik prawie 2000 :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Masakra... ;( ;( ;( Dobrze, że byłam w Bytowie wtedy...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
niech bedzie, ze jestes wyjatkiem, ale i tak ich nienawidze Cristoforo to przykład najgorszego rodzaju Hondziarzy, czyli: wielki spojler/lotka na klapie, pełno naklejek JDM, flag japonii i przekreślonych TDI, wielki wydech mugena, 16" czarne kołpaki z czerwoną obwódką a spod świateł i tak robi go zwykłe cienkocienko 0,7. :D :D
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
niech bedzie, ze jestes wyjatkiem, ale i tak ich nienawidze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co, dwa razy mijałeś jakąś zaparkowaną na chodniku? Ale gosciu mial mine :polew: Z dupeczka jechal,a tu taki zonk [br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 06:44_________________________________________________Zeby ni ebylo tak kolorowo,to w srode po spocie bialy civic bez kanap z kubelkowym fotelem i ryczacym tlumikiem zrobil mnie 3 razy.Tylko 30m bylem pierwszy a potem ogien ;( jak ja nienawidze hondziarzy!!!!!!! wrrrrrrrrrr :sick3: :sick3:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
super pomysł, jestem za!! :good: a co do oleju, to do mnie wchodzi równo 4,6 litra, a jak więcej wleję, to jest za dużo...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kto dziś będzie w ogóle??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
oke, to mi wykasujesz dzisiaj wczesniej mi sie to nie wyswietlalo, ale chyba zawsze mi to resetowali, ale nie ostatnio ja bede po 20, bo musze aske ta od BMW odebrac z dworca se yaaaaaaaa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chlopaki, jak mi sie wyswietla service na fisie, to moze mi to pokazywac zużycie klocków??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja bede
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie odbiera teraz, oddzwoni do mnie pewnie pozniej, to Ci dam znac anteny tez ma, ale nie wiem jakie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja masz nr do kolesia 506 138 234 moge jak chcesz sama do niego zadzwonic, pewnie kilkadziesiąt zł taniej bedzie od ceny, ktora teraz chce, a ja chyba rok temu 230 placilam, ale nie jestem pewna
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie, odpadam jednak jutro... ;( ;( ;( Następnym razem obiecuję poprawę :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chłopaki, o której będziecie w Pypkowie??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja się piszę z Sewim moim, ale dopiero ok. 17, bo mam jakis egzamin o 15 jeżeli jeszcze tam będziecie o tej godzinie, to mnie dopiszcie :tongue4:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chłopaki jakie mam kupić tarcze i klocki przod i tył do Paździocha?? ATE?? :cool1:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
a czy ktoś zauważył, że drugiego dnia mamy BAL PRZEBIERAŃCÓW!!?? :naughty:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kto będzie o 19, bo mi się nie chce już do domu przed spotem zajeżdzac?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to na 19??- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tydzien temu mega chciałam przyjechać, ale jakiś dramat był, z każdej strony takie korki, że w końcu się wkur**** i pojechałam do domu :wallbash: - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia