Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alona

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alona

  1. i nikt Cię nie widział??? :naughty:
  2. a mówiłem, że kup sobie tylko 0,7 l a nie cały karton wódy przepraszam Tato, już nie będe :tongue4: :tongue4:
  3. :hi: umieeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaam :kox: :kox:
  4. w multitroniku nie chciał nawet oleju wymienić Ten z Wejherowa zajmuje się głównie multi [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 16:23_________________________________________________DZIĘKI WSZYSTKIM ZA ŻYCZENIA Gili bardzo na temat, szczególnie, że ja mam tipa :polew: :polew: NAJLEPSZEGOO W NOWYM ROKU DLA WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!!
  5. dzięki OLO, własnie mój mechanik też mi ich polecał i tam też się wybiorę, bo jak to asb z tczewa, to co sie reklamuje, to na pewno nie są najlepsi, bo sława najlepszych rozchodzi się pocztą pantoflową :kox: :kox: dziekować :hi: :hi:
  6. http://www.servisasb.neostrada.pl/index.html słyszeliście coś o nich?? albo polećcie kogoś bo musze w Pażdzierzu tipa sprawdzić!!! :cool1: :cool1:
  7. eeee tam, od razu golas :tongue4:
  8. http://moto.allegro.pl/item862888129_audi_a4_1_9_tdi_130_km_mega_igla_ks_serwisowa.html wieje ściemą ?? :cool1: :cool1:
  9. Chcesz sie zamienic?
  10. ja moge wpaść, ale na krótko!
  11. Ja w tym roku jakoś skromnie :kox: :kox:
  12. Smacznych Świąt dla wszystkich i dużo prezentów pod choniką!!! :kox: A swoją drogą robimy jakąś klubową pasterkę ??? Albo chociaż jutro albo w drugi dzień Świąt może coś ogarniemy ??? :naughty:
  13. :naughty: :naughty: :naughty:
  14. antonina mnie prosiła mówił,że ciągle jestes we mnie wpatrzona i niema jak zagadać eee to zły pomysł, bo jak po przerwie takiej wreszcie przyjedzieszi Cię zobaczę, to dopiero wtedy będę wpatrzona :slina: :slina: :naughty: :naughty:
  15. a co mam pisać?? :kox: dlaczego Parówo na spoty nie jeździsz?? :tongue4:
  16. ja mogę być, ale po 20stej
  17. dobrze, że na transport miejski się przesiadlam, bo słyszałam, że droga z gdańska do gdyni zajmowała 2h :kox:
  18. ha ha ha bardzo śmieszne :tongue4: żałujcie, że Was nie było :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  19. mamy spota w 3 osoby' gdzie są wszyscy do cholery!
  20. http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Policja-rozbila-szajke-zlodziei-samochodow-n36120.html oby znaleźli!!!!!!!!!!!! :) tzrymamy mocno kciukiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!! :) :)
  21. siemka, jak tam po spocie ?? :kox: :kox: :kox:
  22. Najlepszego MYDŁOWATY!!!!!!!!!!! :drunk:
  23. siemka :witch:
  24. no napinacz do 2,5 tdi nie ma nic!!!!!!!! ja juz mam dośc!!!! :wallbash: :wallbash: ale co zrobisz... auto ma 10 lat, a na razie jeszcze nie mam kasy na nowsze... więc nie mam wyjścia... jak raz w miesiącu naprawiać coś czego jeszcze nie naprawialam :kox: :kox: tak napisał [br] ha ha ha bardzo śmieszne naprawde
  25. czy mój samochód musi być tak pojeeeeeeeeee****ny??? "Rozjebala sie czesc mocujaca ta rolke." rolka od napinacza paska alternatora i wspomagania, nie znam sie jakby co hehe :kox: cutuje Roberta jezuuuuuuuuu ;( ;( ;( ;( ;( miał ktoś do czynienia z czymś takim??? ciekawe czy da się to kupić, czy kurrrrrr sklejac na butapren :wallbash:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.