Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ten na samym dole,miałam 80, ciekawe ile kasy dostanę, bo tam w sumie jest przejście z 70 na 50, f*ck! ;( ;( ;(
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kur** właśnie mi fotke psytrknelo na słowaka!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no raczej, tymbardziej że to "zdrowa" seria Kacza ma rację, nie można zrobić więcej programem bo silnik padnie. Ale takie bajery jak np. Większe turbo jak najbardziej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bieniek i kacza odwieczna walka o byt :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To Bieniek wygral??? :naughty: :naughty: Szkoda, ze tego nie widzialam!!!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
????????????????
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
weźcie się ode mnie wszyscy odczepcie!!!!!!! :sick3: :sick3: :sick3:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:foch: :foch:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
przeciez robert też ma odpowiednią, on mi shamuje, ale powiedział, że na moją odpowiedzialność i, że pomiar może być nieprawdziwy bo w automatach często wychodzi zaniżony....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja tam kocham swojego przedwojennego tipa !!!!!!! :kox: :kox: w korkach się mega jeździ, wyprzedza się mega dobrze, zero problemu no i na światłach nikt mnie nie objeżdza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: chociaż nie powiem, chciałabym mieć manuala, ale tylko poto żeby móc na hamownie auto wstawić :D hahaha
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie zartuj ;( podaj region gdzie w nocy za dnia??? ;( ;( ;( ;( ;( ;( mega słabo....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
było słychać :naughty:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
było tyle pić wczoraj ?? :tongue4:
-
[B5 AFN] Brak mocy powyżej 3000rpm
kolego, każdy dobry mechanik ma VAG'a i może zrobić Ci logi, grosze to kosztuje.... :cool1: każda przyczyna notlaufa jest inna, więc jak chcesz żeby Ci ktoś pomógł, to logi muszą być!!! :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to miłej zabawy w takim razie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a męskie dziwki będą??? :kox: :kox:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a po co Wy tam jedziecie?? :cool1: :cool1:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a co??- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://allegro.pl/show_item.php?item=791981222 szukam sponsora, ktoś chętny ???? :naughty: :naughty:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
o, fajnie, ja dzisiaj opijam wyjazd mojej przyjaciółki... w sumie nie wiem czy mam się cieszyć czy płakać hehehe a Ty Ambro gdzie dziś?? Klasycznie Ego, Manda?? :tongue4:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks Parówo, wszystkiego najlepszegooooooooooo!!!!!!!!!!!! :kox: :kox:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mnie to mega zniesmaczyło, szczerze powiem.... :chytry: żarty żartami, ale Bieniek jesteś bezczelny, z Twoich fot na nk nikt się nie nabija :thumbdown: :thumbdown:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no dobra, co to za afera z Kacza??? :disgust: :disgust: - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia