Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alona

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alona

  1. ojej i znów taty portfel ucierpi :gwizdanie: aż tak bardzo nie a poza tym co ma 2,5 tdi do tego, niiiiiiiiiiiiiiiiiiic!!!!!!!!!! :hi:
  2. :hi: oł jeeee!! moje brzęczenie, tudzież dzwonienie okazało się padniętą rolką od napinacza paska od wspomagania :kox: :kox: Jaca i Tomek ucałujcie Paździrza jutro ode mnie jak u Roba będziecie hehehe :naughty: Jutro muszę jechac do pracy skm ;( ;( ;( ;(
  3. nie dojechałam jeszcze, jestem w połowie drogi :kox: :kox:
  4. oooo, a Pana to 100 lat nie było :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ja chyba bede...
  5. co tam pusia, wpadasz jutro?? :naughty:
  6. dołączam się do życzeń!!!! najlepszego Maqk!!!! :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  7. :polew: :polew: :polew:
  8. to ja już się pogubiłam, to kim jesteś PUSIUniu?? :kox: :kox:
  9. ale Cris przecież ma dziewczyne
  10. to koleś z Oruni,mieszka na moim osiedlu,jest na forum,ale nigdy się nie pokazał. Piero, wracałam z nim kiedyś z Wawy...
  11. moja też na letnich :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 18:26_________________________________________________' ja wyjeżdżam ja to samo xD
  12. aaaa ok, no problem :kox: no to kup mi jeszcze lizaka truskawkowego oprócz tego breezerka, albo może być lizak serduszko z napisem "I love you" :decayed: :decayed: przecież kazałeś mi ssać :kox: :kox: lizaka :polew: :polew:
  13. aaaa ok, no problem :kox: no to kup mi jeszcze lizaka truskawkowego oprócz tego breezerka, albo może być lizak serduszko z napisem "I love you" :decayed: :decayed:
  14. to co Bieniek jutro dla każdego po browarku, a dla Alony breezerka arbuzowego?? :kox: :kox:
  15. Bieniek!!!!!!!!!!! Najlepszego Złośliwcze Ty jeden!!!!!!!!!!! :naughty: :naughty:
  16. http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,7211370,Gdansk__Gdzie_w_najblizszych_dniach_stana_fotoradary_.html?as=2&ias=2&startsz=x UWAGA NA FOTORADARY !!!!!!!!! :kox: :kox:
  17. :kox: :kox: :kox: :kox:
  18. wiem, własnie wiem... a mojego paździocha chociażby ze względu na skóry mogą chciec zachapać :kwasny: :kwasny:
  19. a kto by tam takiego paździocha chciał kraść ??
  20. :polew: :polew: :polew:
  21. a ja mialam do tej pory zerooooooooo heh :confused4: nigdy żadnego nie zarobiłam dotychczas :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: no cóż pierwszy raz zawsze boli :polew: :polew:
  22. pkty mam gdzieś, ale kasy zal! hehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.