Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jaki nick Alona?? no a jaki inny
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
własnie sie na srt zarejestrowealam, jedziemy next czwartek!!!!!!!! :kox: :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
sorry, ze mnie nie bylo, choroba mnie zmogla.... ;( ;( ;( ;( ;(
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to sie zdecydujcie na ktora, bo wtedy musze wczesniej do pacy pojchac zeby na 19 sie wyrobic
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no jo, ja mam strasznie odpimpowane b5 allroad rulesssssssss yeaaaaaaaaaah :naughty: :naughty: chlopaki wezcie juz przestancie siac maniane, bo juz dzisiaj wracam i widzimy sie na spocieeeeee!!!!!!!!!! :naughty: a PANOW eu z checia zapoznam :kox: :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
znudzilo mi sie juz :tongue4: wolalabym poscigac sie na gokartach :naughty:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a co to za filozofiaaaaaa :tongue4:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
;( ;( ;( ;( ;( ;( a mnie nie bedzie ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no wezcie, chodzcie na te gokarty w nastepna sobote, bo w ta jeszcze jestem na obczyznie :tongue4:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:nabijasie: NO NIE MOGEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: jak tam chlopaki przed spockiem?? :naughty: :naughty: ja wlasnie z owocnych zakupow wrocilam i czekam na swojego Gowniarza az z roboty wroci hehehe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siema chopaki, pozdrowienia serdeczne dla Was z Irlandiii :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: buziaczkiiiiiiiiiii :kox: :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
normalnie :naughty: :naughty: Ty nie mysl o tych naklejkach tylko sie streszczaj, bo mi się nudzi w domu i nie mam z kim kawki wypić!! :tongue4: [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 09:30_________________________________________________ Ogólnie fajny zestawik, tylko ta dokładka tylniego zderzaka to kicha straszna jak dla mnie a mi się te felgi nie podobają bleeeeeeee :sick3: :sick3:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A właśnie, wczoraj pod własnym blokiem widziałam tego sedana czarnego B5 co ostatnio go widział Gili??, z rejestracją na końcu S, zupełnie jak u mnie, naklejka klubowa z tyłu, czarny grill, piękne fele.... :rolleyes: ciekawe kto to!!!!!!!!!!!!! :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a padało i nie miałam jak mu karteczki zostawić żeby wpadał na spoty... hehe piszę się na naklejki klubowe!!! xD
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: :polew: :polew: :polew: a swoją drogę odłączyłabym wagonik dla tego Pana, spodobał mi się :naughty: :naughty: Bieniek Ty to zawsze umiesz trafić w mój gust :naughty: :naughty: Obawiam sie ze wygladalibyscie jak rodzenstwo to Ty nie wiesz, że ludzie dobierają się na zasadzie podobieństwa rys twarzy!!!!!??? Robią to nieświadomie... :) Oj Bieniek Bieniek to co Ty wiesz.... :tongue4: :tongue4: hmmmm... a no w sumie chyba jednak nic nie wiesz, bo Paulina ani troche nie jest do Ciebie podobna :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: przynajmniej nie wtedy jak masz buszmeńskie włosyyyyyyyy na głowie :decayed: :decayed: :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no nie wiem,nie wiem ..mi tam wyglądasz na niedopieszczoną :gwizdanie: no jakbys się widywał ze swoją kochanką raz na 3 tygodnie, to też byś tak wyglądał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: :polew: :polew: :polew: a swoją drogę odłączyłabym wagonik dla tego Pana, spodobał mi się :naughty: :naughty: Bieniek Ty to zawsze umiesz trafić w mój gust :naughty: :naughty:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: tylko, że mój Irlandczyk jest rasowym zdrowym Polakiem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak to się mówi - każdy wagonik da się odłączyć hahahahaha :naughty: :naughty:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jakiś ambulans wszystkich zgarnął :kox: :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To kto będzie jutro na 19?? Ja mogę podjechać na ok. 19.20 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no, no ciekawe kiedy Ty wpadniesz hehehehe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
proste!!! :naughty: :naughty: druga kobieta w Trójmieście!!! jestem na tak!!!! :decayed: :decayed:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no dziękuje Lodówa!!!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak zwykle popieram Bienkowskiego !!!!!!!! :kox: Jaca jeszcze raz najlepszego!!!!!!!!! :drunk: :hahaha: :hahaha:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
słabo.... :/ a co Ci się w ogole otwiera?? najlepiej jak od kogoś pompke przełożyć na tą chwilę samego otwierania wlewu heh ach te centralki w poliftowych b5kach :wallbash: :wallbash: