Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alona

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alona

  1. Polisa w PZU bez udziału własnego. Mam nadzieję że będzie OK. Ale niestety trzeba czekać do umorzenia sprawy, minimum miesiąc, a potem mają jeszcze 2 tygodnie na wpłatę kasy od chwili wpłynięcia ostatnich dokumentów. Czyli w optymistycznym wariancie jestem do końca wakacji bez auta ... współczuje, masakra... :wallbash:
  2. ręce opadaja ;( ;( ;( ;(
  3. Alona odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    przecież nie ma jeszcze wirusa??
  4. Alona odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    dojechałam dzięki za spota, wychillowałam się na maxa :cool1:
  5. "ucze sie"[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 00:53_________________________________________________ nawet nie wiem, bo dzisiaj z Wawy wrociłam
  6. no własnie, dzięki :hi: :hi: nie ma to jak poznać się na trasie :naughty: tez mysle, ze dobrze, ze na krawężnik nie pojechałam jak tamta laska.... :cool1: :cool1:
  7. jak na spocie było?? ja wczoraj u Warszawiaków byłam, wiec odrobiłam ale kurrrrrrrrrrrrrrrr********** przejechałam tyl;e km i na armii krajowej jak juz prawie przy domu bylam jade lewym pasem, i astra przede mna zjechala nagle na prawy, ja patrze a tam pachołkiiiiiiii :shocked: :shocked: ja po hamulcach, abs i sru po pachołku przejechałam :wallbash: :wallbash: mam nadzieje, ze nic mi sie nie stało, bo to stosunkowo miekkie bylo ale jak tak mozna kur****** bez znaków zadnych bez trojkata bez niczego pachołki ustawic na lewym pasie gdzie jest 80!!??????? :wallbash: Polak potrafi ale to jeszcze nic, jakas laska sie odruchowo wbiła na kraweznik zjechała w lewo i zaryła spodem totalnie, bo widziałam ja jak na policje na trawie stala czekała oni są nienormalni, nie wierze po prostu :wallbash: :wallbash:
  8. Dzięki za odwiedziny.. Koleżanka dała radę na zakupach ? Bo jak poszła w długą, to jak wyjeżdżałem jeszcze nie wróciła.. hehehe, no ona z mamą wracała z tych zakupów, bo ja jeszcze na spocie byłam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: nie wiem w ogole jak to jest, że moje koleżanki najpierw mowią, że pojadą ze mna na spota, a pozniej tysiac innych pwoodow wymyslaja żeby jednak nie :polew: :polew: w Trójmieście jest to samo :kox: :kox:
  9. ale słabooooooooooooooo będę musiała jechac sama do Piły bo o 12 mam porawkę egzaminu w pt. ;( ;( ;( ;( :wallbash: :wallbash:
  10. mozesz teraz pisac
  11. dzieki za spota!!!! :hi: :kox: milusie chłopaki z Was :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. no nie , 50 pln dałem już za łańcuch , jak dam specowi 50 pln to wjdzie juz 100 pln. a nowy łańcuch 115 pln , więc ch.uj nie interes [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 18:19_________________________________________________ \ chcesz wypucować fure w stolycy żeby sie wylansować na Promce ?? chce wypucować, bo jest tak brudna ze masakra
  13. chłopaki na jakieś ulicy na ursynowie jest ta słynna myjnia samoobsługowa?? :kox: :kox:
  14. zapraszamy - ale ostrzegam w stolycy upał straszny hehehe, widze widze
  15. Halo Chłopaki!! :naughty: Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko zebym z moją przyjaciółką dzisiaj do Was na spocika zajechała?? :kox: :hi:
  16. Jaca i Tomeks dzieki za mini spota :hi: :hi: :kox: :kox: :kox:
  17. chyba mu sie coś przewidziało :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  18. no to nieźle, że tylko na małym a CB sie mega przydaje, nawet ja już niedługo będę miała swoje :naughty: i nie będę musiała od Jacy pożyczać... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  19. no nie no, a CB nie miałeś!!??? :kwasny:
  20. nie chwale sie, wiesz jak mi się chce do Wawy jechać... :wallbash:
  21. mnie nie ma w trojmiescie
  22. ...byle do dziesiątego dokładnie
  23. lubisz stare prukwy? :gwizdanie: właśnie najgorsze są takie młode suczydła, takie jak ona :no: :no: zalicze w przyszłym roku, trudno sie mowi.... PS. ale mam nadzieję, że moje poświęcenie nie poszło na marne :naughty: :naughty:
  24. ;( ;( ;( ;( ;( przez ciąg wydarzeń związanych z niepisaniem tamtego kolokwium wtedy co jechaliśmy Kaletki, nie zaliczyłam ćwiczen :confused4: baba jest nienormalna, pozwolila mi te kolokwium tylko raz pisać... aaaaaaaaaa!!!!!!!!! ;( ;( ;(
  25. nie martw sie, jak troche bardziej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: popłakałam się oglądając http://hbo.pl/TitleDetail.aspx?ScheduleId=4077038 :naughty: :naughty: chociaż nie ukrywam, że sorbet do krakersów ani troche nie pasuje :tongue4:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.