Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alona

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alona

  1. dzięki chłopakiiiiiiiii :naughty: :kox: :kox: :kox: buziaczki dla wszystkch co na mnie głosowali !!!!!!!!!! :kox: :kox:
  2. dokładnie, mowa o komplecie końcówki słyszałam coś ok. 140 zł za sztuke w sensie
  3. hahahaha z kim ja sie zadaje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: pozdro z Wawy :kox:
  4. napisz do kolegi TOM77, on na pewno będzie miał taniej, z tego co pamiętam to pare miesiecy temu jak się pytałam o komplet to było to 1530 zł, teraz pewnie ze wzgledu na kurs euro wiecej, ale nie zaszkodzi się zapytać!!! :hi:
  5. my po prostu więcej nie dajemy rady wypić ,bo potem to już cieszymy się tym wyśmienitym smakiem a brzuchyyy rosną :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  6. Co to to nie, ja na piechotke nie bede dygac spoko, możesz na rolkach pojechać [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 21:41_________________________________________________btw. Mydło, nie widze Ciebie ani Iwonki na liście do Piły na sobote :thumbdown:
  7. no tak, ale nie są tak wytrzymałe jak te z serii zresztą żeby końcówki na naszych drogach nie padały, trzeba jeździć co najmniej przepisowo :wink4:
  8. ale te ori co masz jak kupujesz auto, to nie te same ori co kupujesz jak Ci cos padnie :tongue4:
  9. 1450 zł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ze wszystkim, tj. końcówkami, łącznikami i śrubami, ale tom77 pewnie ma taniej... tylko mi sie czekac nie chciało, bo musialam miec sprawne auto przed trasa :kox:
  10. oczywiście, że jest sens!!!!! :good: :good: zapytaj Pozia http://www.tune-up.pl/
  11. Fakt,ale jest sprawdzony a i po zmianie trzeba zbieżność ostawić,ja bym nie ryzykował nic innego niż ori ze względu na ustawienie zbieżności nie rozumiem, co ma piernik do wiatraka, za każdym razem po zmianie końcówek trzeba przecież zbieżność ustawiać, więc co to za różnica czy ori lemy czy febi... :mysli: kolego kupuj Febi, masz taniej a przy naszym stanie dróg i tak i tak mi np. końcówki starczają na jakies 25kk przy 17" felgach i oponach 225/45
  12. czy jest ktoś zadowolony z Febi?? ja na razie mam przejechane na nich 2,5kk zobaczymy co dalej.... zaryzykowałam, bo nie chciało mi się czekac na lemy... ciekawe ile mi wytrzymają... :kox:
  13. chodz z nami do Piły to będzie pijany 24/7 :D a kaca przez najbliższy miesiac pd powrotu :D ale nie no oczywiscie kazdy tylko po 2 piwa zawsze pije :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: szczeógolnie Fazy i Bieniek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  14. ale na mieście?? woooooooooooow zatankuje jutro caly bak przed trasa, zobaczymy jak sie na tym jedzie...
  15. no co Ty, tylko po 2 piwa!!!!!!! :kox: :kox:
  16. ooo, Ty zyjesz :naughty:
  17. może jestem troche przewrażliwiona, ale czuje różnice, szczególnie jak zatankuje vpower diesel na shellu, to w porównaniu z verva czuje jakby mi odjeło koni hehe :naughty:
  18. ja tankuję na Orlenie Vervę i jestem mega zadowolona, zdecydowanie lepiej mi sie jezdzi i dłużej niż np. na BP ultimate :good:
  19. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  20. i oby samotną :gwizdanie: bo wyobrażam sobie minę kolesia,po akcji Alona fajęczkę,laptopik i na forum ...i jeszcze jakby położyła mu na szafce stówę na taksówkę :polew: :polew: :polew: dokładnie tak było, a co miałam go Audikiem odwozić??? :kox: :kox:
  21. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  22. no nie moge, samej ciężko zasnać :kox: żart - wróciłam z koncertu Kylie i mi się nudziło :tongue4:
  23. co to za zamuła?? :kox:
  24. oooo jaki prawdziwy mężczyzna, kobitką w domu się opiekuje!! to rozumiem!!! :good: :good: zapraszamy następnym razem
  25. nie wiem o co Ci chodzi, ale niech Ci będzie, że wygrałeś :kox: :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.