Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Miło było powitać Panów i Panią u nas w skromnej wiosce :hi: aaaaaaaaaa... Buszek a Twój Paździoch przypadkiem oleju nie gubi?? spora plama została, świeżynka tam gdzie stałeś...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chłopaki nie wiem czy bede dziś, ale się postaram :kox:
-
[B5 AKN] Górna pokrywa zaworów
trzymam kciuki!! podejrzewam, że przez pewien czas będzie wszystko ok, a później może niestety znowu coś się dziać ... taki urok 2,5 ale wole miec 2,5 po chipie niż 1,9 bo to nie jedzie :polew: :polew: pozdrawiam!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to co mam zrobić, żeby troche obniżyc??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a kto dokładnie od Was będzie?? :naughty:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
hah, a no własnie zauważyłam, ale jak a6 2,5 tdi może być V5?? były takie??
-
[B5 AKN] Górna pokrywa zaworów
a co dokładnie Ci zrobili?? i ile zapłaciłeś za tą naprawę?? własnie się zastanawiam, czy opłaca się właśnie kleić itp. czy już zapłacić te 400 zł i mieć spokój na amen... no właśnie, nie wiadomo czy już nie będzie się lało, jestem ciekawa czy przepłaciłam hehehe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
uczę się od najlepszych :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 02 Maj 2009, 18:37_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_zawiecha_1be-t78095.0.html od avanta będzie pasować??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:good: :good:
-
[B5 AKN] Górna pokrywa zaworów
miałam to samo u siebie, szukalam samych "gumek" (one są przyklejone do pokrywy), nigdzie nie dało rady kupić, więc w ASO po zniżkach za nową pokrywe 390 zl + uszczelka, i teraz nic nie leci samej pokrywy, w sensie nie w ASO tylko zamiennik, też nigdzie nie da rady dostać.... możesz spróbowac pomajstrować przy tym, u mnie próbowali, ale i tak leciało, ciśnienie było za duże neistety 2,5 tak ma... że się lubi rozszczelniać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to co, będziesz w środe?? :kox:
-
[ALL B5] Od kiedy i w jakich dieslach wychodziły kierownice z tiptronicem ?
u mnie też jest taka kierownica, ja mam po drugim lifcie model 00 natomiast szczerze przyznam, ze i tak wolę przełączać drążkiem jak już jadę na ręcznej zmianie przyzwyczajenie po manualu ale i tak myśle, że fajna sprawa ta zmiana biegów w kierze... :gwizdanie:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
5w40 505.00, dokładnie albo motula albo liqui molly - uważam dwa najlepsze oleje u mnie wchodzi tak max 4,6 l ciężko jest z wlewaniem oleju w V6, bo strasznie wolno splywa, więc tak jak mówi kolega rtocki trzeba uważać żeby nie przelać, bo wiadomo jak 2,5 tdi lubi się rozszczelniac :/ troche przelany olej i już uszczelki padają
-
[B5 AFB] Po czyszczeniu przepływki
nie wiedziałam, że można czyścić przepływkę hehe dokładnie, nowa przepływka, najlepiej kupuj w ASO a nie zamiennik
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alvaro vip obiecał, że będzie :kox: ale u niego to obiecanki cacanki jak to się mówi :D
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czyli o której? bo będziemy gdzieś koło 18:30... hmmm... ja to po 19 dopiero dojadę po pracy... . nie wiem jak reszta
-
[ALL B5] Avant A4 V6 ALF, nowe kolka na zime str.3!!!
bardzo ładnie się prezentuje na tych felgach środek rewelacja jeszcze lampy poliftowe + ciemne szybki i będzie super
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieńka nie było, muszę trochę popłakać ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( Kacza kupuj fure od Poźka :tongue4: I dawaj fotki!!!!!!!!!!!!!!!! znaczy się bardzo proszę :kox: :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: :polew: :polew: :polew: wymiękłam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Alv zobaczył moje fotki i już się w nim dusza prawdziwego alvara odzywa :polew: nie podlizuj się :tongue4: BTW. predzej ja ekipe Trójmiejską na Wasz spot zorganizuję, nim Ciebie na Matarni zobacze :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
o jaaaaa, nigdy bym lepszego pseudonimu dla Bienka nie wymyśliła :notworthy:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no ładnie mnie tu obgadujecie :kox: :kox: mi tam się najbardziej Bienka auto podobało na zlocie :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie widze lustratorów w zakładce "goście" czyzbyś się ukrywał?? :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
aaa rzeczywiście mam, ze można galerie oglądać, ale to się zaraz zmieni
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hahahaha, ale Ty dowciapny żeby przeprowadzić lustrację, trzeba miec mnie w znajomych na NK :kox: ooo...antonio wróciłes :hi: mam nadzieję, że świńskiej grypy na spot nie przywieziesz :tongue4: [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 19:54_________________________________________________ myśli, że to tak ładnie się ukrywać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: