Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ok, dzięki [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 12:10_________________________________________________ Wiemy!!! ale zszedł z ceny sprzedaje na 17" i bez paru detali kurcze kto ma pojecie ile to może palić??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://moto.allegro.pl/item605925347_audi_a4_1_8t_quattro_mtm_306km_stan_idealny.html chłopaki, nie wiecie czyje to auto?? :kox: śliiiiczneeeee i 305 PS, jak to możliweeeeeeee?? :naughty: hmm ciekawe ile pali... i ta cena.... nie no żyć nie umierać :kox: kto chce kupić Paździocha?? :tongue4:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zamow na stronie.... możemy razem zamówić, bo nie potrzebuje aż 5ciu za naprawe?? :wallbash: a jak oni do cholery chcą naprawiać zbitą lampę?? skleic?? :wallbash: w ogole gdzie ten gostek miał auto ubezpieczone?? jak w PZU, to najlepiej jak wstawisz auto do warsztatu gdzie mają umowę z PZU podpisaną i wtedy oni wyceniają i nie ma problemu z dostaniem kasy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja też jestem za wtorkiem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ciiiiii wszyscy spią ta, chyba chleją :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale dostała kopa w dupkę chcesz jeździć autem 50/50 ?? tak marzy mi sie sk~ładak ironi się nie dopatrzy~łeś?? :tongue4:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cris, być może to przez ten przelany olej... :thumbdown: nie wiem, okaże się a Paździocha nikomu nie oddam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak silnik, jak jest wyciek?? ponoć mam uszczelke między silnikem a skrzyni~ą do wymiany :wallbash: nie wiem pojade do maxa w poniedzialek i zobaczymy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mnie wszystkie Mydelko, mnie wszystkie :kox: :polew: :polew: :polew: btw. umowilam sie na poniedzialek do tego Auto Maxa, byl tam ktos oprocz Bienioslawa?? dzisiaj dolalam 1l oleju ;(
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jupiiiiiiiiii znalaz~łam nowego paździocha dla siebie :kox: http://moto.allegro.pl/item602660242_audi_a4_sedan_2005_rok.html pomożecie mi go zrobić??? :naughty:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale o co chodzi???? :mysli: :mysli:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
oj tam, miałam płaskie, cisne cisne i nie jedzie, az jakis yaris sie za mna wkurzył hahahaha vaga podlaczyc musze nooo.... aaaaaaaa :wallbash: może przepływka nowa szwankuje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
słuchajcie, mam dzisiaj jakiś debilny dzien, a na domiar złego wjeżdzałam dzisiaj na obwodnice wbilam sie na lewy 100, 110 a pozniej gaz cisne, a auto mi nie chcialo jechać, dziwnie wchodząc na wysokie obroty i jakby nie reagowalo na gaz to chyba nie skrzynia, bo wrzucilam od razu na reczna zmiane i na 4ce, i ani troche mi nie przyspieszylo... :wallbash: :wallbash: po chwili znowu normalnie reagowalo na gaz, o co tu moze chodzic??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
muahaahahahahahaha :polew: :polew: TomekS :polew: :polew: :good: :good:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a jaki kolorek lubisz? bo to teraz nie problem [br] on woli blond :polew: :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomasz?? mówisz o sobie czy jak?? :kox: Tomek mi nigdy nie dogryzał :tongue4: :tongue4: Prawda Tomeczku?? :naughty:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek zawsze mi dogryza ;( ;( ;( ;( to boli :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek, a nie mam?? zawsze sama jesteś :> Bieniek, a nie mam?? zawsze sama jesteś :> a potrzebnie mi drewno w lesie?? hahahah :kox: zresztą siedziałby jak dziewczyna MyStory dzisiaj w aucie, i po co mi to?? :kox: :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zmęczone ociężałe nogi po pracy hahaha :polew: pozycji też czegoś jeszcze nie mam?? Faceta,ale Mydlo pierwszy w kolejce :kox: Bieniek, a nie mam??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
przeleciałam, przelecialam tym mam nawet bliżej, ale są większe dziury więc wolę na Armii Krajowej zjeżdzać nie mogłam się powstrzymać, jakoś noga na gazie mi się znowu zaklinowała :tongue
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pozycji też czegoś jeszcze nie mam??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ruda dziękuje kolegom!! A do Bienka, to co najwyżej mogę o :
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Łepski ,masz wpierdul PKSy, prawda w oczy kole. Diesle to są dobre w agregatach prądotwórczych. nie no Mateo, tego to sie po Tobie nie spodziewałam [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 11:59_________________________________________________ hahahaha, bierz kobitke, ja się nią zajmę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Smacznych jajek chłopaki!!!