Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alona

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alona

  1. niemożliwe, mam zablokowany profil dla nieznajomych :tongue4:
  2. stukanie = wybity wahacz/wahacze a mocno drga ta kierownica?? obstawiałabym krzywe felgi a jeżeli chodzi o końcówki, to u mnie mega ściągało na koleinach, wyrywało mi kierownice z rąk, wymieniłam końcówki i jak ręką odjął...
  3. ja przepraszam, ale co to za zdanie oznajmujące??? najpierw się pojaw na spocie bo tylko gadac umiesz :tongue4: a później ewentualnie możesz powalczyć o miejsce w moim pokoju z resztą chętnych :polew: :polew: :polew:
  4. GRAF, a co na to wszystko sprzedawca wahaczy?? Przecież powinien uwzględniac reklamacje... a i powiedzcie koledzy czy jak mam wybity jeden wahacz (dokładnie lewy gorny tylny), to mam wymieniac go pojedyńczo czy po tym jak go wymienie, posypie mi się reszta, i od razu wymienić komplet?
  5. Alona odpowiedział(a) na Thomas8010 temat w 1.9TDI
    no, jak Ci się nie chce wkręcać na obroty, to na pewno przepływomierz, tylko kup sobie w ASO ja kupiłam jakiś nie ori i mi padł na amen po 2 miesiacach, chociaż ja w końcu mam 2,5 tdi, to trzeba brac poprawkę :kox:
  6. Alona odpowiedział(a) na Thomas8010 temat w 1.9TDI
    ja stawiam na przepływke, ale mi przy padniętej kopci na czarno
  7. Mydlowatemu troche okularki spadły :kox: :kox:
  8. znowu cos piłes?
  9. http://picasaweb.google.pl/Alona.Gajdasz/ZlotKaletka2009# zobaczcie sobie foty, mało ale zawsze coś
  10. hmmm Vikis, przeplywka w ASO kosztuje tylko 400? ja za swoją nie ori dałam 300 i mi padła na amen po 2 miesiącach, tylko nie wiem jaka firma... może i rzeczywiście jest sens kupić w ASO i miec z głowy reklamacje...
  11. Alona odpowiedział(a) na Thomas8010 temat w 1.9TDI
    proponuję podłączyć VAG'a i sprawdzić błędy, bo tak to ciężko coś stwierdzić... jak na samym początku czytałam Twoją wypowiedź, to myślałam, że może przepływka... sprawdź logi!!!!!!! :gwizdanie:
  12. i moje :polew: :polew: :wink4:
  13. hmmm... moze ja pojade do tej kaletki, ale wróce wieczorem do domu o której wyjeżdzacie w ogole?
  14. a jakie rzeczy chcesz z Guessa? jakas fajna torbe i buty, a będziesz jechał do outletu?? do kiedy zostajesz ??
  15. a sklepy Guessa mają??
  16. no własnie, dawaj zdjęcia!!!
  17. 65 ze zniżkami??
  18. Antonio, a mogłbyś mi coś przywieźć z tych stanów??
  19. a ja mogę monitor, ale nie mam baterii, spoko weźmiemy power od chomików :kox: :kox:
  20. wlasnie nic nie wyprawiam, hehehe :kox: to nie ja to moje 2,5 tdi jakaś felerna musiała być i tyle, wymieni się na nową z reklamacji
  21. je je je je błąd przeplywki mam lalalalala, znowu mi siadła :wallbash: :wallbash:
  22. hahahahahaha :polew: na części nie sprzedaje :tongue4:
  23. hehehehehe nie wiem ciekawe kto mojego paździocha kupi?? w sumie brzydki nie jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.