Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
niemożliwe, mam zablokowany profil dla nieznajomych :tongue4:
-
[ALL B5] Czuję drgania kierownicy przy przekroczeniu 90km/h
stukanie = wybity wahacz/wahacze a mocno drga ta kierownica?? obstawiałabym krzywe felgi a jeżeli chodzi o końcówki, to u mnie mega ściągało na koleinach, wyrywało mi kierownice z rąk, wymieniłam końcówki i jak ręką odjął...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja przepraszam, ale co to za zdanie oznajmujące??? najpierw się pojaw na spocie bo tylko gadac umiesz :tongue4: a później ewentualnie możesz powalczyć o miejsce w moim pokoju z resztą chętnych :polew: :polew: :polew:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
GRAF, a co na to wszystko sprzedawca wahaczy?? Przecież powinien uwzględniac reklamacje... a i powiedzcie koledzy czy jak mam wybity jeden wahacz (dokładnie lewy gorny tylny), to mam wymieniac go pojedyńczo czy po tym jak go wymienie, posypie mi się reszta, i od razu wymienić komplet?
-
[B5 AHH] Problem z mocą
no, jak Ci się nie chce wkręcać na obroty, to na pewno przepływomierz, tylko kup sobie w ASO ja kupiłam jakiś nie ori i mi padł na amen po 2 miesiacach, chociaż ja w końcu mam 2,5 tdi, to trzeba brac poprawkę :kox:
-
[B5 AHH] Problem z mocą
ja stawiam na przepływke, ale mi przy padniętej kopci na czarno
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mydlowatemu troche okularki spadły :kox: :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
znowu cos piłes?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://picasaweb.google.pl/Alona.Gajdasz/ZlotKaletka2009# zobaczcie sobie foty, mało ale zawsze coś
-
[B5 AFB] Przepływka a turbina
hmmm Vikis, przeplywka w ASO kosztuje tylko 400? ja za swoją nie ori dałam 300 i mi padła na amen po 2 miesiącach, tylko nie wiem jaka firma... może i rzeczywiście jest sens kupić w ASO i miec z głowy reklamacje...
-
[B5 AHH] Problem z mocą
proponuję podłączyć VAG'a i sprawdzić błędy, bo tak to ciężko coś stwierdzić... jak na samym początku czytałam Twoją wypowiedź, to myślałam, że może przepływka... sprawdź logi!!!!!!! :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
albo ja??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i moje :polew: :polew: :wink4:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hmmm... moze ja pojade do tej kaletki, ale wróce wieczorem do domu o której wyjeżdzacie w ogole?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a jakie rzeczy chcesz z Guessa? jakas fajna torbe i buty, a będziesz jechał do outletu?? do kiedy zostajesz ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a sklepy Guessa mają??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no własnie, dawaj zdjęcia!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
65 ze zniżkami??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Antonio, a mogłbyś mi coś przywieźć z tych stanów??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a ja mogę monitor, ale nie mam baterii, spoko weźmiemy power od chomików :kox: :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wlasnie nic nie wyprawiam, hehehe :kox: to nie ja to moje 2,5 tdi jakaś felerna musiała być i tyle, wymieni się na nową z reklamacji
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
je je je je błąd przeplywki mam lalalalala, znowu mi siadła :wallbash: :wallbash:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hahahahahaha :polew: na części nie sprzedaje :tongue4:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hehehehehe nie wiem ciekawe kto mojego paździocha kupi?? w sumie brzydki nie jest
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czyli 20