Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
okazja źle :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no właśnie, a dlaczego ja jeżdze Audi?? zagadka!! :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie świruj, masz randki z żoną codziennie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
przecież my mamy randke co tydzien na matarni :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
co to dzisiaj miało być - 3 osoby na krzyż??? :mysli: :mysli:
-
[B5 AFN] Brak tzw. kopcenia - czy to źle czy dobrze ?
powinieneś iść na kolanach do Częstochowy dziekować :polew: :polew: dokładnie kolego, ciesz się!!! :good: chociaż nie powiem, że czasami chmura dymu się przydaje :kox: szczególnie jak się mija fotoradar :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
~~40zł za sztuke mnie całość, łącznie z końcówkami drążków i łącznikami wyszła 300 zł
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
FAZY co to Ty taki jesteś prospołeczny?? :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak ja czegoś takiego nienawidze.... :sick3: kolego cookiemonster niestety nikt u nas VAG'a nie posiada :kox: :kox:
-
[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)
sorry.... jak to się mówi, więcej sprzętu niż talentu a pod maską... 1,6... masakraaaaaaaaaaaaa
-
[B5 AFB] Problem z temperaturą w korkach
nie wiem o co chodzi z tą wiskozą , ale mam ten sam problem jak mega długo stoje w korkach i też się zastanawiałam co dlaczego tak się dzieje, później po przejechaniu się po prostej temperatura wraca do normy... wytłumaczcie koledzy koleżance
-
[B5 AJL] Problem z ABS'em
no na piasku nie powinno chrobotać, a na śliskiej owszem, jak chrobocze, to znaczy ze włacza się właśnie ABS
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Matarnia, o 20
-
[B6 AWX] Pali się kontrolka ładowania akumulatora
na szczescie przycisnelam mechaników i bylo gotowe po 8h
-
[B6 AWX] Pali się kontrolka ładowania akumulatora
ja miałam to samo, alternator poszedł do regeneracji i na razie ok koszt 300 zł.
-
Które wykupić ubezpieczenie ?
Nigdy w życiu nie bierz Ergo Hestii, nie chcieli mi odszkodowania wypłacić z AC, tłumacząc się, że nie wezwałam policji, już prawie rok się z nimi użeram....
-
[B7 BRD] Spadki mocy
własnie nikt tego nie wie, wtedy aż tak bardzo się nie interesowałam, ale centralnie wyskoczył błąd, silnik w trybie awaryjnym, wykasowane i po ptakach... silnik sie przegrzał?? wtedy ruszyłam ostro po dłuższym staniu w korkach....
-
[B5 AFN] Bierze za dużo oleju
zrób zdjęcie plamy od oleju :kox:
-
[B6 ALT] Dziwny problem z przepływką
rozumiem, że Vagowałes przy podpiętęj przepływce?? poza tym skoro mechanik mówi, że auto nie widzi przepływki, to musi wyskoczyć błąd przepływki podczas VAGOWANIA, bo niby na jakiej podstawie by to stwierdził :mysli: w sensie, że jakby jej w ogóle nie było czyli podaje 0!!??
-
[B7 BRD] Spadki mocy
też mi się zapaliła taka kontrolka przy ostrym bardzo ruszeniu, a jak podłączyłam VAGA i pokazał, że silnik przeszedł w tryb awaryjny :kox:
-
[B5 AJM] Co to za ikonka na FIS'ie ?
chodzi pewnie o żarówkę pomysłu, teraz po przeczytaniu tego każdego z nas oświeci i kontrolka znika :gwizdanie: a śmiejcie się, też mi się taka świeciła, tylko nie wiem która to :polew: :polew:
-
[B5 AJM] Co to za ikonka na FIS'ie ?
sprawdź STOP :kox: ale nie jestem pewna bo mi xenon siadł i stop naraz i dwie kontrolki się paliły, nie wiem ktora to która :cool1:
- [B7 BRD] Spadki mocy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
był w takiej sekcji, że ktoś mi ostro drzwiami przywalił :wallbash:
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
miałam na myśli ATE, kosztuja tyle samo co textary....