Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alona

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alona

  1. na nic więcej Cie nie stać???? :P
  2. ludzie żyjecie!!??? :kox:
  3. w sumie czerwony by mi bardziej pasował :polew: :polew:
  4. :kox: :kox: :kox: Ciekawe czy mamy obok siebie chociaż :naughty: tak nam samotnie bedzie, to chociaz przez CB bedziemy sie porozumiewać :polew: :polew: albo przez kratki wentylacyjne w toalecie :kox:
  5. Madas, nie dostałeś przelewu ode mnie?? wczoraj zrobiłam, więc już powinien być!!! ps. Słyszałam, że tylko 2 osoby dostały pokoje jednoosobowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  6. the wanky shit demon :polew: :polew: http://www.rathergood.com/demon
  7. kolego lej Motula, szkoda auta na castrol, zamów u kolegi z forum, bez przesady 3 dni przeżyjesz tutaj masz cały wątek poświecony jego ofercie: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t44215.0.html;highlight=motul :hi:
  8. :kox: :kox: wreszcie dotarłam do domu :hi:
  9. aaaaaaaaaaaa!!!!!!!!! mam dość mojej uczelni jużżzżżżżżżż :wallbash:
  10. a nie lepiej 1.0 od yarisa ??? :polew: :polew:
  11. nie wiem [; jak nie płacą to wp***dol... powiedziałem im że mnie nie zobaczą jak nie wpłacą kasy ja juz sie zwolniłam stamtad i pracuje w innej firmie od tego miesiąca, ale czekam jescze na ostatnią wypłate :kox:
  12. nie no nie wydaje Ci sie, ja czekam na wypłate, która miała być do 10go ;( ;( ;( ;(
  13. chłopaki??? No wiesz co Madas, mnie chłopakiem nazywasz?? :P
  14. no ja tez ogladam, tez mnie troche nudzi, ale niektore teksty sa dobre :kox: ps. moment monet wasza erekcjo :polew: :polew:
  15. prosto w serce :naughty:
  16. jakiz to cios dla Ciebie
  17. tak wczesnie z imprezy? :mysli: :P
  18. dokładnie, też doczytałam na en temat... rób jak kolega endriuu mówi...
  19. w tak zwanym plenerze ?? w Pile to bedzie gruuubo coś czuje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  20. dokładnie, po prostu na starszych aut z dużym przebiegiem ogólnie półsyntetyk jest polecany, ze wzgledu na mozliwość wycieku, no może wyłączając 2,5 tdi heheheh
  21. Czy to jest zaproszenie na coś więcej ?? ale o co chodzi?? :naughty: pytam się po prostu kiedy wpadniecie na spota do Trójmiasta a Gosie znamy, to zona Giliego :kox:
  22. cześć Gosia :naughty: kiedy wpadniecie na spota, co?? :cool1: [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 22:11_________________________________________________fiu fiu fiu, przyszłą żonę, chyba nie wiesz w co sie pakujesz :kox: :kox:
  23. z mydłem w ręku :polew:
  24. np. Murzyn co sięga po mydło?? :kox: [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 22:06_________________________________________________to Gili czy Gosia na Pszczółce siedzi??
  25. zalej półsyntetyk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.