Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tam są 3 łóżka,ciekawe które wybierzesz :gwizdanie: no to jest chyba pytanie retoryczne
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak tak dalej pojdzie to mnie zaraz mnie do lodowy fazego i bienka przerzuca :kox: :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no kurfa jeszcze przed chwilą byłem w 310 ...zaraz interweniuję no wlasnie tez mi sie tak zdawało :mysli:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kurcze ale Ty tez w hotelu nie mieszkasz, nie zauważyłam.... mam nadzieje, ze jest tam internet
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:kox: :kox: :kox: :kox: ale ale, dlaczego nam Jace tak oddzielili od reszty??? :thumbdown:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja osobiście się cieszę!! :naughty:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
normalnie o tej porze woże sie po mieście, normalnie o tej porze raz lepiej raz gorzej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak on tak będzie rwał laski,to jeszcze długo będzie głodny :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
szkoda... no właśnie, gdzie byles??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
sorry chlopaki, ze tak sie zmyłam, ale wiecie... :hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam i zapraszam na spoty Trójmiejskie, służymy pomocą http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_kazda_sroda_godz_2000_koniec_parkingu_pod_ch_matarnia_gdansk-t584.5940.html :hi: :hi:
-
[B5 AFN] Wymiana z Castrola na Motul półsyntetyk
- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
CZY TEN ZIELONY MÓWIŁ O KOLEŻANCE ALONIE I O MNIE????????? :gwizdanie: zgadza się klasyczne muuuuuuuuuuuuczenie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
no jak to? kochanego cialka nigdy za wiele... :gwizdanie: u faceta brzuch mi sie nie pdooba, ale juz tysiac razy o tym mówiłam :tongue4:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
:polew: :polew: Bieniek nie smiej sie tyle, bo Ci sie zmarszczki zrobią :evil:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
moj piwny brzuch wita Pania Alone witam witam hehehehe :kox: :kox: a duży masz ten brzuch?? :P wystarczajaco mi wystarczy mały lub jego brak :naughty: ale co kto lubi jak to się mówi :)- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
moj piwny brzuch wita Pania Alone witam witam hehehehe :kox: :kox: a duży masz ten brzuch?? :P- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
:hi: :hi: :hi:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
nie przejmuj się na 2 minusach się nie zakończy w Twoim przypadku :cool1: A ja taki grzeczny i spokojny... :naughty: i jak zawsze uroczy No ba! taaaaaa!!! chodzący ideał z parzystą liczbą minusów :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
nie przejmuj się na 2 minusach się nie zakończy w Twoim przypadku :cool1: A ja taki grzeczny i spokojny... :naughty: i wyjątkowo miły- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
nie przejmuj się na 2 minusach się nie zakończy w Twoim przypadku :cool1: podskakujesz??? nie obrażaj mi tu POZNANIAKÓW!!!!!! no no widze, ze Bieniek zbiera same plusy u koleżanki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Witka koleżanko!! Widze że jesteśmy dwie wśróg tej płci jakże brzydkiej... :polew: Malutka pamiętaj nieparzyście :kox: :kox: czy brzydkiej??? hmmm... niektórzy są nawet ładni :naughty:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
podskakujesz??? nie obrażaj mi tu POZNANIAKÓW!!!!!! no no widze, ze Bieniek zbiera same plusy u koleżanki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
:naughty: :naughty: :naughty:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ooo pojawił sie i zaraz zniknął :kox:- VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
Kurde to biedny będziesz...będzie all eyes on...P. :naughty: :naughty: cieszę się że mam taką żonę że się podoba i się na nią patrzą, to dla mnie jak komplement i to rozumiem!!!! :naughty: :naughty: :good: najgorsze to zazdrość i robienie jazd o pierdoły :confused4: - ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA