Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:confused4: :confused4: a co się stało Bieniek???? :kwasny: :kwasny:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Paździoch się nie zamyka (padła najgorsza część pompy i nie da się tego naprawić), a do tego pompa w aso po zniżce kosztuje 1800zł, a ja na allegro nie moge poki co znaleźć używanej o takim samym nrze. ;( ;( ;( ;([br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 10:31_________________________________________________ Bardzo śmieszne Mydło :confused4: :confused4:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pewnie, że w czwartek zróbmy, skoro nawet Bieniek miałby się zjawić :cool1: :cool1: jestem za czwartkiem w dalszym ciągu!!!! :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
co jest odrażające?? :shocked:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a jak moj ojciec sie wkur!!!!!! mówi, sprzedajemy tego grata hahahah
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kto mi w etce sprawdzi cene pompku i n75 ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ta, oczywiscie ze od centralnego hahahaha co ja napisałam w pospiechu lol :kox: :kox: dobra, zaraz pazdziocha do Jacy do garazu wstawie i bedzie gites bo kasowanie bledow nic nie pomoglo, pompa padla na amen ;( ;( ;( ;([br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 22:16_________________________________________________kto mnie jutro do pracy podrzuci ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chłopaki, co ją mam zrobić, pompka od centralnego chyba mi na amen siadła. Właśnie z auta pisze i nie mogę go zamknąć...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zrobimy, zrobimy, już wszyscy sie zgodzili :cool1:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
branoc
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a myslalam już, że Was na parkingu zamkneli
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Brynia, u nas klubowicza nie ma takiego chyba :mysli: :mysli: a Ty w ogole prawie w Trójmieście i na spota nie zawitalaś nawet?? :thumbdown: :thumbdown: A co to, jeszcze nikt ze spota nie wrócił???? :kox: :kox:
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
panowie i panie gdzie sa wszystkie zdjęcia, które mi robiono podczas zlotu, bo ani jednego nie widziałam?? :kox: :kox:
-
[B5 AFB] Problem z silnikiem
popros mechanika o logi, nagraj na pendrive'a i wrzuć na forum to na pewno Ci pomożemy!!!!!!!! bo niby na jakiej podstawie stwierdzil, że pompa padła??? :mysli:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no pewnie... Panowie chyba nie możemy robić pod górkę.... :gwizdanie: To może my mamy nie przyjeżdżać??? ale o co chodzi ????? :mysli: :mysli:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no dobra to ja przyjade z asia bmw bo akurat mnie z dworca 20.25 odbiera to bedziemy tak przed 21 a za tydzien tez moze być czwartek jak dla mnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chyba, że spota na jutro przełożymy :kox: :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a mnie nie będzie ;( ;( ;( ;( ;(
-
[B5 AKN] Wytarte wałki po 10tyś-jaki powód?
po 10 tys?? :shocked: :shocked: skoro koleg brał z pewnego źródła, to nie ma co - trzeba reklamować!!!!!! przeciez to aż niemożliwe, że wałki febi sie wytarly po 10 tys. jakaś lipa pewnie była, no i cena tez jakoś dziwnie mała jak na ori częsci... reklamacja reklamacja, żadna regenracja!!!!! :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
halo halo co Wy tak rzadko te spoty olsztyńskie macie, co?? :tongue4: ja właśnie w delegacji w Olsztynie do czwartku i nawet nie mam jak się załapać... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B5 BDG] Brak mocy i duże dymienie.
kolego, przede wszystkim musisz wiedzieć, że jak coś Ci się dzieje z autem, to podłączasz VAGa i sprawdzasz, moze byc tysiąc przyczyn takiego zachowania silnika, zobacz jakie błędy wykazuje a później będzie można Ci pomóc, bo tak to możemy sobie wróżyć z kart i może coś ktoś wygdyba!!!!!! pojedz do jakiegoś konkretnego mechanika, na pewno będzie miał komputer, to Ci wszystko posprawdza!!! :hi: :hi:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
od razu tak mówiłem popieram no to i ja popieram!!! i niech zlot będzie już od piątku!!! :naughty: :naughty: a jak wrócę z Olsztyna w czwartek to możemy też zrobić tego kinowego spota, jo??? :kox: :kox: znaczy się w środę mnie nie będzie ;( ;( ;(
-
[ALL B7] Zapalające się kontrolki
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a to zboczuchy :polew: :polew: :polew:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no ale to nie ma byc randka, ale klubowe kino [br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 13:04_________________________________________________a Olgierdzik i Ola ?? ano i pozdrów ją ode mnie równiez :gwizdanie: :gwizdanie: - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia