Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alona

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alona

  1. nie lubisz gadac z monitorem??
  2. no własnie :mysli: :mysli:
  3. jako, że Bieniek zawsze ma racje MyStory, ściągaj znaczki, o wiele fajniej to wygląda!! przynajmniej zawsze tajemnicą dla innych jest to co masz pod maską ale OOOO musi zostać, grill bez OOOO to dramat zrób tą suszarką, przecież nie roztopisz lakieru, tylko sam klej a i poza tym to może byś się na spocie pojawił ?
  4. do V6 bym nie ryzykowała, kup motula lepiej, bo silnik wymaga dobrego oleju i wymiane najlepiej co 10 kk
  5. oczywiscie, że to kontrolka od klocków... też miałam tak, że to mi się właczała, to gasła na początku, ale później już się paliła cały czas...
  6. :wallbash: :wallbash: :wallbash:
  7. Kochany, dla Ciebie to ja 10 zostawiłam :naughty:
  8. hardcore :sick3: :sick3:
  9. :polew: :polew:
  10. nie myśl za dużo, bo myślenie szkodzi zdrowiu :kox:
  11. ale moge Cie zabrac jak z pracy bede jechać, bo ja piwa nie pije a WY musicie moje zdrowie wypić hmmmm.... to może sie dorzucimy za przesyłke i do Ciebie wszystkie nasze wyślą?? :mysli:
  12. ooooooooooook :good: czy wszyscy z kierowcą przyjezdzaja??
  13. dzięki!!!!!! chciałabym chciałaaaaaaaaaa, chciałabym chciała [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 21:21_________________________________________________btw. jakąś zbiorczą wysyłkę flag klubowych uskuteczniamy?? :kox:
  14. dłubanie w nosie czyli dziecinada, przedszkole
  15. też zmieniam co 10kk i castrol nie da rady :kox:
  16. może nie największe, ale gówno mi spadło spalanie prawie o litr jak wlałam Motula :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  17. dzieki, jo jutro impreza :naughty: zrobimy disco disco na parkingu :kox: :kox: :thumbup:
  18. Antonio, no co Ty, kupuj Motula!!!!!!!!! i na pewno nie na allegro... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  19. GRazny najlepszego!!!!!!!!!! :naughty: :naughty:
  20. dzieki Tomeczku :naughty: przyjedzcie jutro z kierowcami, bo bedziemy opijać moje zdrowie :tongue4:
  21. jo jo, jak zwykle masz racje :D :notworthy: to kto będzie miał VAGA jutro na spocie ??? :kox: :kox:
  22. :hahaha: :hahaha: dzięki dzięki jestem już taka stara ;( to się nazywają życzenia....
  23. a rozpychałam?? hahahaha tak to ja, Bieniek ma zawsze racje :kox: :kox:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 00:06_________________________________________________a swoja drogą FAZY czemu nie startujesz na klubowicza??
  24. szczerze?? nie ryzykowalabym, i wybralabym Febi albo Lemfordera!! :good: poza tym od kiedy w a6 jest to same zawieszenie co w a4?? czy moze sie myle :mysli:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.