Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie lubisz gadac z monitorem??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no własnie :mysli: :mysli:
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
jako, że Bieniek zawsze ma racje MyStory, ściągaj znaczki, o wiele fajniej to wygląda!! przynajmniej zawsze tajemnicą dla innych jest to co masz pod maską ale OOOO musi zostać, grill bez OOOO to dramat zrób tą suszarką, przecież nie roztopisz lakieru, tylko sam klej a i poza tym to może byś się na spocie pojawił ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
do V6 bym nie ryzykowała, kup motula lepiej, bo silnik wymaga dobrego oleju i wymiane najlepiej co 10 kk
-
[B5 AEB] Pomarańczowa kontrolka - co ona oznacza ?
oczywiscie, że to kontrolka od klocków... też miałam tak, że to mi się właczała, to gasła na początku, ale później już się paliła cały czas...
-
[B5 ADR] Nowe fotki Mojej audinki:)
:wallbash: :wallbash: :wallbash:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kochany, dla Ciebie to ja 10 zostawiłam :naughty:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hardcore :sick3: :sick3:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie myśl za dużo, bo myślenie szkodzi zdrowiu :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale moge Cie zabrac jak z pracy bede jechać, bo ja piwa nie pije a WY musicie moje zdrowie wypić hmmmm.... to może sie dorzucimy za przesyłke i do Ciebie wszystkie nasze wyślą?? :mysli:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ooooooooooook :good: czy wszyscy z kierowcą przyjezdzaja??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzięki!!!!!! chciałabym chciałaaaaaaaaaa, chciałabym chciała [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 21:21_________________________________________________btw. jakąś zbiorczą wysyłkę flag klubowych uskuteczniamy?? :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dłubanie w nosie czyli dziecinada, przedszkole
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
też zmieniam co 10kk i castrol nie da rady :kox:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
może nie największe, ale gówno mi spadło spalanie prawie o litr jak wlałam Motula :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzieki, jo jutro impreza :naughty: zrobimy disco disco na parkingu :kox: :kox: :thumbup:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Antonio, no co Ty, kupuj Motula!!!!!!!!! i na pewno nie na allegro... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
GRazny najlepszego!!!!!!!!!! :naughty: :naughty:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzieki Tomeczku :naughty: przyjedzcie jutro z kierowcami, bo bedziemy opijać moje zdrowie :tongue4:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jo jo, jak zwykle masz racje :D :notworthy: to kto będzie miał VAGA jutro na spocie ??? :kox: :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:hahaha: :hahaha: dzięki dzięki jestem już taka stara ;( to się nazywają życzenia....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a rozpychałam?? hahahaha tak to ja, Bieniek ma zawsze racje :kox: :kox:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 00:06_________________________________________________a swoja drogą FAZY czemu nie startujesz na klubowicza??
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
szczerze?? nie ryzykowalabym, i wybralabym Febi albo Lemfordera!! :good: poza tym od kiedy w a6 jest to same zawieszenie co w a4?? czy moze sie myle :mysli: