Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chłopaki, jaki jest pierwszy objaw rozładowującego się aku??? :mysli: Bo jakoś dziwnie mi Audik odpala na zimnym silniku, odpali za pierwszym razem, ale jakos dziwnie jakby chciał a nie mógl... nie wiem jak mam to wytlumaczyc :tongue4:
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach ?
fele mega ładne !!!! :good: ale ta cena :mysli:
-
[ALL B5] Fotele skórzane - brać czy nie ?
piękne vintage stajl :kox: i ta cena??? jak Ci sie podobaja, to bierz, do czerni pasuje wszystko
-
[B5 AKN] Górna pokrywa zaworów
nie masz nikogo ze zniżką w ASO?? a może spróbujesz tak jak kolega konrdaw111 podkleić silikonem?? najlepiej oczywiście wymienic na nowe, ale co Ty masz za mechanika co z Ciebie tyle za robocizne weźmie?? przecież to prosta robota jest i szybka!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hmmm, a ciekawe od kogo mieli moj nr :tongue4: Mydło I'll kill u :tongue4:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Spokojnie Alonka, zwalniam miejsce dla Alvara Alvaro to już nie to samo co Ty i Iwonka ;( ;( ;( ;( ;([br]
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie no Mydło, jak Ty nie jedziesz, to ja też nie :thumbdown: :thumbdown: a drogi Vipie Pre, jak wiesz dzisiaj mamy 16, a zaliczki muszą być na koncie 22 go, więc jeszcze kupa czasu :tongue4:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A miała nikomu nie mówić nikomu nie mówiłam, nie wiem skąd się dowiedzieli pewnie Ty im powiedziałeś, a teraz głupa strzelasz?? :bicz:
-
[B5 ATJ] Dziwny problem z odpaleniem
Madziulla, nie ma co gdybać, podjedź do mechanika, i wszystko będzie jasne....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no właśnie, jacyś mało gościnni byliście :angry: i po co ja mam te koleżanki zapraszać, hmmm?? :blink:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie, nie, nie!!!! bład w rozumowaniu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tylko się przed Zlotem dobrze najedz a mało jedzenia będzie na zlocie? :kox: :kox: toż się naje przecież chłopak w trakcie :tongue4:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pre, trza było słuchać uważnie tydzień temu :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
będę ! do zobaczenia i przygotuj się psychicznie hahahaha :naughty:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Redzim wpadasz na spota pokazać swoje b7 cabrio?? :kox: :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
co to za zamuła!!!??? :mysli:
-
[B5 AKN] Górna pokrywa zaworów
to gratuluje :good: czyli, że niepotrzebnie kupowałam nową, trza było zakleić :wallbash:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale u nas rozmowni wszyscy :kox: :kox:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zwariowałeś???? :wallbash: cichooooooo, bo się wyda :kox:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:polew: :polew: :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
proste, że wiem, toż to jest oczywiste, jak się ma chipa szczególnie :tongue4: :naughty:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja tez nie narzekam :naughty: w końcu Paździoch to Paździoch :kox:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
powiem Ci ze musze wlasnie zobaczyc bo w garazu to samo jest to cos z przodem pokrywy zaworo bo juz patrzalem ale damy radę widocznie cos dalej jest ne tak dziękowa za spota to się nazywa witaj w kręgu właścicieli 2,5 tdi ja całą pokrywe wymieniałam łacznie z uszczelką od spodu a pozniej sie okazalo, że jeszcze przez oring kapie od filtru oleju :wallbash:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
usuńcie ten OT!!!!!!!! :kox: