Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak to skąd, przecież wczoraj Mydełko montował mi CB
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
co to za ściema, przecież Mydło nie ma ogolonych nóg :polew: :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dojechałam :polew: :polew: :polew:
-
[B5 AFB] Wyciek oleju z lewej pokrywy zaworów koło wtryskiwaczy
a Gili mówil, że miałeś odmę do wymiany... ehehe chyba dam sobie spokoj z szukaniem, kupuje pokrywe w ASO, bo sie okaże jeszcze, że jakieś znowu nieszczelności będą po wymianie samych uszczelek nie ASOwyc :wallbash:h. [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 23:09_________________________________________________rzeczywiście nie da rady kupić niestety samych uszczelek do V6stki pozostaje mi jechać do ASO po pokrywę ale i tak kocham moje 2,5 tdi
-
[B5 AFB] Wyciek oleju z lewej pokrywy zaworów koło wtryskiwaczy
tak dokładnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A jednak :gwizdanie: kurcze Cris moze i racja, ale damn Pan Marcin chciał ode mnie dziś jakas zaliczke brac, ale mu nie dałam popytam na technicznym jeszcze PS. TVN turno i "pirat drogowy" dzisiaj rządzi :polew:
-
[B5 AFB] Wyciek oleju z lewej pokrywy zaworów koło wtryskiwaczy
Mam oto piękny problem, otóż jak w temacie olej kapie mi z głowicy, mianowicie z lewej pokrywy zaworów, początkowa diagnoza, to uszczelka pokrywy zaworów ta od spodu (koszt w ASO po zniżkach 70zl), nic to nie dało, teraz leci olej jakby z górnej (podpowiadaja koło wtryskiwaczy ) cześci pokrywy i mój mechanik, jak również w ASO (wiadomo chcą zarobić) powiedzieli mi, że nie da się tej reszty uszczelek kupić, jedyne co można zrobić to wymienić całą pokrywę. Chłopaki z Trójmiasta mówią, że można same uszczelki kupić, czy ktoś mi może poradzić czy mam calą pokrywę kupić (koszt w ASO ok. 390) czy rzeczywiście szukać zamienników uszczelek? Może ktoś miał podobny problem, to niech proszę się wypowie Z góry dziękować
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hmmm... ale dziwie sie, że moj mechanik nie powiedzial mi o tym, ze da rade same uszczelki rzeczywiscie nie wiem czy jest sens cala pokrywe wymieniac, ale na tyle tez sie nie znam co tam w tym zestawie z pokrywa bedzie, moze jednak jest sens to wymieniać może na technicznym sie popytam chłopaków jeszcze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
już zamówiłam w ASO, jak jutro zadzwonie i podziekuje, to mnie Pan Marcin od części zamorduje poza tym, mam to gdzieś, ojciec płaci
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
moim zdaniem osoba która ma 2.5 TDI 150 PS to osoba która 100-wami podciera się w toalecie i taki wydatek to pikuś :gwizdanie: [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 20:44_________________________________________________nie no żartuję no co Ty, zwariowałeś!! nie da się samych uszczelek kupić od pokrywy zaworów!!!!!!!!!!!!!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
właśnie chodzi o to, że tych uszczelek z góry nie da sie kupic osobno, wymienili mi tą od spodu i to nic nie dało niestety muszę całą pokrywę wymienić ta, u Grobla po zniżkach ok. 390 zł oprócz tego 70 za uszczelke zapłaciłam ;(
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie ja tylko pre :gwizdanie: co za różnica a tak na marginesie, to mam pokrywe zaworów cała do wymiany, bo wymiana samego uszczelniacza z dołu nic nie dała, bo teraz leci z góry ;(
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale którego ?? Alvaro, to zdjęcie chyba Gili umiescił, jest u nas na forum pare str wczesniej hehe Kiedy wreszcie na spota sie stawisz, co??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie myśl tyle, bo Ci mózg wyparuje słuchajcie jakies w rozsądnej cenie z tych w miare ok CB to jakie?? Bo chyba sobie kupie w takim razie, skoro nikt mi nie może pożyczyć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ojj Alona, bez reklamy, bez reklamy dodam słabość do właścicieli B7mek darmową reklamą gardzisz Mydełko??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no ja nie wiem...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: :polew: w ogóle ponawiam pytanie Panowie, kto może mi pożyczyć CB na weekend?? [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 19:05_________________________________________________ :polew: :polew: czyżby koleżanka miała słabość do alvara love od pierwszego ujrzenia na zdjęciu przy Mydle a tak naprawdę jestem prawdziwą blacharą i mam slabość do B7mek w sedanie :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No jak tam państwo z 3-city, piszecie się? Bo mi wstępnie termin odpowiada i można by pogrilować troche. jak Alvaro pojedzie, to ja też
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wybaczam, bo masz sedana
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jacy Panowie, ja panem nie jestem :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to przywitajcie go ode mnie sie uciesze jak kolejny przystojniak będzie się z nami spotował na Matarni
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Yyy nie da rady no właśnie, o co tu chodzi, że nie mozna wziąć "odpowiedz"
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Znam takie miejsce tyle, że 50km od Gdańska chyba bede musiała aż do Tczewa jechać hehehe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
przyjade na spot, o ile mnie przepuścisz przy wyjeździe i pokażesz, ze jednak jesteś gentelmanem BTW. kto mi może pożyczyć CB na weekend??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: OLO Ty chyba naprawdę za dużo tabletek łykasz