Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alona

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alona

  1. jak to skąd, przecież wczoraj Mydełko montował mi CB
  2. co to za ściema, przecież Mydło nie ma ogolonych nóg :polew: :polew: :polew:
  3. dojechałam :polew: :polew: :polew:
  4. a Gili mówil, że miałeś odmę do wymiany... ehehe chyba dam sobie spokoj z szukaniem, kupuje pokrywe w ASO, bo sie okaże jeszcze, że jakieś znowu nieszczelności będą po wymianie samych uszczelek nie ASOwyc :wallbash:h. [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 23:09_________________________________________________rzeczywiście nie da rady kupić niestety samych uszczelek do V6stki pozostaje mi jechać do ASO po pokrywę ale i tak kocham moje 2,5 tdi
  5. A jednak :gwizdanie: kurcze Cris moze i racja, ale damn Pan Marcin chciał ode mnie dziś jakas zaliczke brac, ale mu nie dałam popytam na technicznym jeszcze PS. TVN turno i "pirat drogowy" dzisiaj rządzi :polew:
  6. Mam oto piękny problem, otóż jak w temacie olej kapie mi z głowicy, mianowicie z lewej pokrywy zaworów, początkowa diagnoza, to uszczelka pokrywy zaworów ta od spodu (koszt w ASO po zniżkach 70zl), nic to nie dało, teraz leci olej jakby z górnej (podpowiadaja koło wtryskiwaczy ) cześci pokrywy i mój mechanik, jak również w ASO (wiadomo chcą zarobić) powiedzieli mi, że nie da się tej reszty uszczelek kupić, jedyne co można zrobić to wymienić całą pokrywę. Chłopaki z Trójmiasta mówią, że można same uszczelki kupić, czy ktoś mi może poradzić czy mam calą pokrywę kupić (koszt w ASO ok. 390) czy rzeczywiście szukać zamienników uszczelek? Może ktoś miał podobny problem, to niech proszę się wypowie Z góry dziękować
  7. hmmm... ale dziwie sie, że moj mechanik nie powiedzial mi o tym, ze da rade same uszczelki rzeczywiscie nie wiem czy jest sens cala pokrywe wymieniac, ale na tyle tez sie nie znam co tam w tym zestawie z pokrywa bedzie, moze jednak jest sens to wymieniać może na technicznym sie popytam chłopaków jeszcze
  8. już zamówiłam w ASO, jak jutro zadzwonie i podziekuje, to mnie Pan Marcin od części zamorduje poza tym, mam to gdzieś, ojciec płaci
  9. moim zdaniem osoba która ma 2.5 TDI 150 PS to osoba która 100-wami podciera się w toalecie i taki wydatek to pikuś :gwizdanie: [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 20:44_________________________________________________nie no żartuję no co Ty, zwariowałeś!! nie da się samych uszczelek kupić od pokrywy zaworów!!!!!!!!!!!!!!!
  10. właśnie chodzi o to, że tych uszczelek z góry nie da sie kupic osobno, wymienili mi tą od spodu i to nic nie dało niestety muszę całą pokrywę wymienić ta, u Grobla po zniżkach ok. 390 zł oprócz tego 70 za uszczelke zapłaciłam ;(
  11. Nie ja tylko pre :gwizdanie: co za różnica a tak na marginesie, to mam pokrywe zaworów cała do wymiany, bo wymiana samego uszczelniacza z dołu nic nie dała, bo teraz leci z góry ;(
  12. ale którego ?? Alvaro, to zdjęcie chyba Gili umiescił, jest u nas na forum pare str wczesniej hehe Kiedy wreszcie na spota sie stawisz, co??
  13. nie myśl tyle, bo Ci mózg wyparuje słuchajcie jakies w rozsądnej cenie z tych w miare ok CB to jakie?? Bo chyba sobie kupie w takim razie, skoro nikt mi nie może pożyczyć
  14. Ojj Alona, bez reklamy, bez reklamy dodam słabość do właścicieli B7mek darmową reklamą gardzisz Mydełko??
  15. no ja nie wiem...
  16. :polew: :polew: w ogóle ponawiam pytanie Panowie, kto może mi pożyczyć CB na weekend?? [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 19:05_________________________________________________ :polew: :polew: czyżby koleżanka miała słabość do alvara love od pierwszego ujrzenia na zdjęciu przy Mydle a tak naprawdę jestem prawdziwą blacharą i mam slabość do B7mek w sedanie :polew: :polew:
  17. No jak tam państwo z 3-city, piszecie się? Bo mi wstępnie termin odpowiada i można by pogrilować troche. jak Alvaro pojedzie, to ja też
  18. wybaczam, bo masz sedana
  19. jacy Panowie, ja panem nie jestem :polew: :polew:
  20. to przywitajcie go ode mnie sie uciesze jak kolejny przystojniak będzie się z nami spotował na Matarni
  21. Yyy nie da rady no właśnie, o co tu chodzi, że nie mozna wziąć "odpowiedz"
  22. Znam takie miejsce tyle, że 50km od Gdańska chyba bede musiała aż do Tczewa jechać hehehe
  23. przyjade na spot, o ile mnie przepuścisz przy wyjeździe i pokażesz, ze jednak jesteś gentelmanem BTW. kto mi może pożyczyć CB na weekend??
  24. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: OLO Ty chyba naprawdę za dużo tabletek łykasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.