Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hehehehe a co z ogniskiem w lany poniedziałek ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a ja nawet 2
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja nigdy nie widziałam czerwonego auta u ktoregoś klubowicza
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://motoryzacja.interia.pl/news/koszmarny-wypadek-bmw,1288449 :wallbash: :wallbash: to ja jeżdżą ciężarówki, to po prostu jakaś masakra!!!!!! ;( ;( ;(
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: :polew: :polew: no ładnie, nie ma mnie w domu cały dzień, a Wy tu mnie obgadujecie, naśmiewacie się z paździocha i aluzje co do koloru moich włosów rzucacie PAŹDZIOSZEK mój kochany najwięcej 220 na razie nim jechałam (poszedłby więcej), bo miałam zimówki do 190, chociaż Mydło by pewnie i 260 wycisnął Obiecuje, że sprawdę i zdjęcie zrobię jak następnym razem na autostradzie zawitam :tongue4: :tongue4:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pszczółki??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a gdzie Ty mieszkasz w ogóle?? jesteś jedyną osobą która jedździ w moją stronę hehe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na drodze nie można się zagapiać Właśnie... usta się maluje przy prędkości do 10km/h dzięki za radę, będę pamiętac następnym razem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hehhehe, Resztek przykro mi, ale to nie wtedy było, wtedy się jeszcze nie rozpędzałam, bo wtedy moj kąt nachylenia w zakrecie spowodowałby obtarcie prawego boku hahahaha ja musze mieć tą zawiecheeeeeeee sline, bo zwariuje z tym traktorem !!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wcisnelam gaz, patrze a tu 200 i nastepnie patrze w bok, a tu zjazd świr ze mnie dzisiaj jakiś
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dziękować ale mialam hamowanko na zjeździe z z obwodnicy 200 do 50, bo się zagapiłam hahaha
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a co z pieczeniem kiełbasek w cipkowie w lany poniedziałek? moja przyjaciółka jest również chętna
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co myślicie o tym, żeby zrobić ognisko w lany poniedziałek na Cipkowie w Cipkowie?? jestem za, dawno nie jadłam kiełbasek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie Cris, aż tak zle nie jest, wiec na razie to tak zostawie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jeżeli chodzi o VAG'a to dysponuje nim OLO_GDA i do niego musiałbyś się zgłosic z tą prośbą na PW a co się dzieje z samochodzikiem??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
po moim trupie!!!!!!!!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ok. Bieniek, masz rację że co??? jakbyś był wczoraj na spocie to byś widział moje letnie fele a propos tej kaletki czy jak jej tam, chetnie bym pojechala, ale pokoi widze brak juz, Bieniek ostatni zabookował, grrrr
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hehehe, no nie ale moje Audi jak traktor wygląda na letnich kołach to co mam zrobić Jacek??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.mapet-tuning.com/sklep/audi-2628-40mm-p-69.html co myślicie o tym??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wydawało mi się, że pojechała przedemną teraz będzie mi wypominać, że jej nie puściłem :doh1: hehehehe, nie no spoko, wybaczam tym razem za to Lodowa i Bieniek mnie ładnie puścili no Tomaszu, postarałeś się dzisiaj dziekować chłopaki, mega wesoło dzisiaj było hahahaha tylko biednego karaluszka mi szkoda ;([br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 22:35_________________________________________________ dobra, zapodam różowe kozaki, ale białe lepiej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to się mydlo ucieszy :gwizdanie: odczepcie się od Mydełka nie wiem nawet czy w 2002 były, navara też mi się podoba, a xtrail rodzicow, więc i tak nie miałabym nic do gadania ... :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to ja przyjadę X-trailem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie marudź kolego, tylko wpadaj zostaniesz ciepło przyjęty przez członków naszego stowarzyszenia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ta jasne :gwizdanie: Alona a mówiłem umyj silnik tylko najwyraźniej do cieńkiego gościa podjechałaś Właśnie nie, starał się chłopak... po prostu miałam pecha i tyle... ;( Ale nie jest zle, wazne ze oleju mi nie ubywa, na jednym świetle do Wawy dojechac się da, a bez oleju nie bardzo hehehehe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gili, na pocieszenie opowiem Ci coś gorszego od kaca Wczoraj przed wyjazdem do Wawy pojechałam jeszcze silnik umyć, żeby zobaczyć czy mi w końcu wycieka ten olej czy nie, żeby nie było, że dojade do wawy bez oleju, heh poza tym zle sprawdzilam olej i wydawało mi się, ze ubyło... I jak PECH to PECH Koleś na myjni zalał mi xenon z lewej strony, cała lampa zaparowała, ale co najlepsze nie działają mi mijania, ani postojówka a odziwo długie działają (a przecież w nich mam osłone rozwalona) Także prawdopodobnie przetwornica do wymiany, więc GILI nie gadaj mi tu z rana o kacu, bo ja jak zwykle mam gorzej aaaaaaaaa no i najlepszego nie powiedzialam, o kant d.... to mycie, bo olej mi nie wycieka, a ściekały reszty te co wsześniej przez tą pokrywę ;( ja to mam PECHAAAAAAAAA