Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alona

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alona

  1. hehehehe a co z ogniskiem w lany poniedziałek ??
  2. ja nigdy nie widziałam czerwonego auta u ktoregoś klubowicza
  3. http://motoryzacja.interia.pl/news/koszmarny-wypadek-bmw,1288449 :wallbash: :wallbash: to ja jeżdżą ciężarówki, to po prostu jakaś masakra!!!!!! ;( ;( ;(
  4. :polew: :polew: :polew: no ładnie, nie ma mnie w domu cały dzień, a Wy tu mnie obgadujecie, naśmiewacie się z paździocha i aluzje co do koloru moich włosów rzucacie PAŹDZIOSZEK mój kochany najwięcej 220 na razie nim jechałam (poszedłby więcej), bo miałam zimówki do 190, chociaż Mydło by pewnie i 260 wycisnął Obiecuje, że sprawdę i zdjęcie zrobię jak następnym razem na autostradzie zawitam :tongue4: :tongue4:
  5. pszczółki??
  6. a gdzie Ty mieszkasz w ogóle?? jesteś jedyną osobą która jedździ w moją stronę hehe
  7. na drodze nie można się zagapiać Właśnie... usta się maluje przy prędkości do 10km/h dzięki za radę, będę pamiętac następnym razem
  8. hehhehe, Resztek przykro mi, ale to nie wtedy było, wtedy się jeszcze nie rozpędzałam, bo wtedy moj kąt nachylenia w zakrecie spowodowałby obtarcie prawego boku hahahaha ja musze mieć tą zawiecheeeeeeee sline, bo zwariuje z tym traktorem !!
  9. wcisnelam gaz, patrze a tu 200 i nastepnie patrze w bok, a tu zjazd świr ze mnie dzisiaj jakiś
  10. dziękować ale mialam hamowanko na zjeździe z z obwodnicy 200 do 50, bo się zagapiłam hahaha
  11. a co z pieczeniem kiełbasek w cipkowie w lany poniedziałek? moja przyjaciółka jest również chętna
  12. Co myślicie o tym, żeby zrobić ognisko w lany poniedziałek na Cipkowie w Cipkowie?? jestem za, dawno nie jadłam kiełbasek
  13. nie Cris, aż tak zle nie jest, wiec na razie to tak zostawie
  14. jeżeli chodzi o VAG'a to dysponuje nim OLO_GDA i do niego musiałbyś się zgłosic z tą prośbą na PW a co się dzieje z samochodzikiem??
  15. po moim trupie!!!!!!!!!!
  16. ok. Bieniek, masz rację że co??? jakbyś był wczoraj na spocie to byś widział moje letnie fele a propos tej kaletki czy jak jej tam, chetnie bym pojechala, ale pokoi widze brak juz, Bieniek ostatni zabookował, grrrr
  17. hehehe, no nie ale moje Audi jak traktor wygląda na letnich kołach to co mam zrobić Jacek??
  18. http://www.mapet-tuning.com/sklep/audi-2628-40mm-p-69.html co myślicie o tym??
  19. wydawało mi się, że pojechała przedemną teraz będzie mi wypominać, że jej nie puściłem :doh1: hehehehe, nie no spoko, wybaczam tym razem za to Lodowa i Bieniek mnie ładnie puścili no Tomaszu, postarałeś się dzisiaj dziekować chłopaki, mega wesoło dzisiaj było hahahaha tylko biednego karaluszka mi szkoda ;([br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 22:35_________________________________________________ dobra, zapodam różowe kozaki, ale białe lepiej
  20. to się mydlo ucieszy :gwizdanie: odczepcie się od Mydełka nie wiem nawet czy w 2002 były, navara też mi się podoba, a xtrail rodzicow, więc i tak nie miałabym nic do gadania ... :gwizdanie:
  21. to ja przyjadę X-trailem
  22. nie marudź kolego, tylko wpadaj zostaniesz ciepło przyjęty przez członków naszego stowarzyszenia
  23. Ta jasne :gwizdanie: Alona a mówiłem umyj silnik tylko najwyraźniej do cieńkiego gościa podjechałaś Właśnie nie, starał się chłopak... po prostu miałam pecha i tyle... ;( Ale nie jest zle, wazne ze oleju mi nie ubywa, na jednym świetle do Wawy dojechac się da, a bez oleju nie bardzo hehehehe
  24. Gili, na pocieszenie opowiem Ci coś gorszego od kaca Wczoraj przed wyjazdem do Wawy pojechałam jeszcze silnik umyć, żeby zobaczyć czy mi w końcu wycieka ten olej czy nie, żeby nie było, że dojade do wawy bez oleju, heh poza tym zle sprawdzilam olej i wydawało mi się, ze ubyło... I jak PECH to PECH Koleś na myjni zalał mi xenon z lewej strony, cała lampa zaparowała, ale co najlepsze nie działają mi mijania, ani postojówka a odziwo długie działają (a przecież w nich mam osłone rozwalona) Także prawdopodobnie przetwornica do wymiany, więc GILI nie gadaj mi tu z rana o kacu, bo ja jak zwykle mam gorzej aaaaaaaaa no i najlepszego nie powiedzialam, o kant d.... to mycie, bo olej mi nie wycieka, a ściekały reszty te co wsześniej przez tą pokrywę ;( ja to mam PECHAAAAAAAAA

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.