Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tylko i wyłącznie http://www.tune-up.pl/ Na stronie masz nr komórkowy bezpośrednio do Roberta, właściciela warsztatu i największego specjalisty jakiego znam.
-
Hamownia + automat
Odnawiam trochę temat, czy mogliby się wypowiedzieć ci, którzy mają tiptronic i mimo wszystko były ze swoim autem na hamowni?? Nie chodzi mi o wiedzę teoretyczną, tylko o konkretne przypadki.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeny ja już to wszystko czytałam, ja tylko chcę wiedzieć czy ktoś u nas hamował tiptronica i na sobie ktoś tego doświadczył, to tyle. Wiedzę teoretyczną na ten temat już posiadam. Jest 50000 koncepcji, dlaczego można włączać N itp. Ano i po prostu chcę wiedzieć ile mam tych koni mechanicznych, czy to grzech?? http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=62738&st=0 tu jest fajnie opisane
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hmmmmm... chyba nie doceniasz mojej czarnej strzały!!!! ona ma niezłego kopa, no może nie na tych kołach... hehe a swoją drogą na krechę to mogę nawet z Twoją B6ka stanąć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hmmm... GILI dlaczego wątpisz??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dlaczego? właściwie tak do końca to nie wiem, zapytam się go jutro dokładnie, bo jadę na wymianę oleju http://dieselteam.pl/forum/viewtopic.php?p=50595&highlight=#50595
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
może to zrobić na moją odpwoiedzialność dlatego pytam czy ktoś z "naszych" hamował, bo sporo się naczytałam o tym, a chcę żywych argumentów
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mnie kusi sprawdzenie, bo jestem ciekawa ile moja czarna strzała ma mocy, i czy rzeczywiście tego virusa ma bo nie mogę znaleźć żadnych papierów do tego... nie wiem... Rob555 odradza...
-
[ALL B6] Jakie felgi ?
może Wam chodzi o nr zdjęcia, a nie nr opcji, bo jakoś ciężko mi uwierzyć w to co mówicie?? hehe Im chodzi własnie o nr opcji 17" w tym rozmiarze to nieporozumienie a zatem mam kołpaki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zmieniam temat czy hamował tu ktoś tiptronica??
-
[ALL B6] Jakie felgi ?
może Wam chodzi o nr zdjęcia, a nie nr opcji, bo jakoś ciężko mi uwierzyć w to co mówicie?? hehe
-
[ALL B6] Jakie felgi ?
ja mam takie 17" i wyglądają bardzo rasowo i jest to nie tylko moje zdanie no pewnie, że w 18" jeszcze fajniej by wyglądały, a 19" jeszcze lepiej... ale nasze drogi... jak dla mnie to właśnie nr 2 17" gorzej będą wyglądać
-
[ALL B6] Jakie felgi ?
opcja nr 1, mam takie same nr 2 bez szału...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dziękuję chłopaki nieboraki.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki!! tomeks32 Ty nigdy nie udajesz, że jestem niewidzialna hehehe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie ponawiam prośbę, niech się ktoś jeszcze wypowie. Dzięki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chłopaki jest sprawa, polećcie mi proszę dobrego lakiernika, bo moja mama po raz kolejny walnęła swoim xtrailem wyjeżdzając z miejsca parkingowego i tata stwierdził wreszcie, że chce teraz już wszystko zrobić, bo wstyd tym jeździć hehe, blacharka też będzie nieunikniona. Oprócz tego da się w ogóle zrobić zderzak, który jest plastikowy?? Bo kilka wgnieceń jest też.... masakra hehehe Nie chcę żeby ojciec odstawiał samochód do jakiegoś byle jakiego warsztatu... Ps. dobrze, że nie jaka matka taka córka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mnie też nie będzie, siedzę i się uczę. ;(
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Skąd wiesz :gwizdanie: tutaj chyba się wszystko może zdażyć chyba za dużo piosenek się nasłuchałeś
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no ładnie, a mojej odwadze nikt nie wspomniał no wiecie co... Lodówa-A4 zapraszamy zapraszamy, chłopaki i dziewczyna nie gryzą w końcu, tylko całować się nie można bo grypa lata w powietrzu herbatka może być, ale dla mnie zielona, poproszę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na spocie chora była Alona,teraz mydlo i Gilli hmm ,mydlo pytał się nas,czy jakby cię pocałował,to czy dałabyś mu w pysk, potem poszedł w twoją stronę, po chwili widziałem go jak całuje się z Gillim za filarem, ciekawe,ciekawe ,wszystko składa sę w jedną całość nie no nie moge hahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
za niewielką "opłatą"??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak to się mówi "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" hehehe chyba was nie zaraziłam tydzień temu?? mi już przeszło, ale nie wiem czy jutro będę, bo mam brudny samochód i nie chce mi się jechać na myjnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
lepiej przyjedź na spot w środę, a nie tylko świrujesz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
SUPER!!! ale na lato zrobmy nowe foto, bo moje zimowe ALUSY to coś się świecić nie chcą