Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alona

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alona

  1. tylko i wyłącznie http://www.tune-up.pl/ Na stronie masz nr komórkowy bezpośrednio do Roberta, właściciela warsztatu i największego specjalisty jakiego znam.
  2. Odnawiam trochę temat, czy mogliby się wypowiedzieć ci, którzy mają tiptronic i mimo wszystko były ze swoim autem na hamowni?? Nie chodzi mi o wiedzę teoretyczną, tylko o konkretne przypadki.
  3. Jeny ja już to wszystko czytałam, ja tylko chcę wiedzieć czy ktoś u nas hamował tiptronica i na sobie ktoś tego doświadczył, to tyle. Wiedzę teoretyczną na ten temat już posiadam. Jest 50000 koncepcji, dlaczego można włączać N itp. Ano i po prostu chcę wiedzieć ile mam tych koni mechanicznych, czy to grzech?? http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=62738&st=0 tu jest fajnie opisane
  4. hmmmmm... chyba nie doceniasz mojej czarnej strzały!!!! ona ma niezłego kopa, no może nie na tych kołach... hehe a swoją drogą na krechę to mogę nawet z Twoją B6ka stanąć
  5. hmmm... GILI dlaczego wątpisz??
  6. Dlaczego? właściwie tak do końca to nie wiem, zapytam się go jutro dokładnie, bo jadę na wymianę oleju http://dieselteam.pl/forum/viewtopic.php?p=50595&highlight=#50595
  7. może to zrobić na moją odpwoiedzialność dlatego pytam czy ktoś z "naszych" hamował, bo sporo się naczytałam o tym, a chcę żywych argumentów
  8. mnie kusi sprawdzenie, bo jestem ciekawa ile moja czarna strzała ma mocy, i czy rzeczywiście tego virusa ma bo nie mogę znaleźć żadnych papierów do tego... nie wiem... Rob555 odradza...
  9. może Wam chodzi o nr zdjęcia, a nie nr opcji, bo jakoś ciężko mi uwierzyć w to co mówicie?? hehe Im chodzi własnie o nr opcji 17" w tym rozmiarze to nieporozumienie a zatem mam kołpaki
  10. zmieniam temat czy hamował tu ktoś tiptronica??
  11. może Wam chodzi o nr zdjęcia, a nie nr opcji, bo jakoś ciężko mi uwierzyć w to co mówicie?? hehe
  12. ja mam takie 17" i wyglądają bardzo rasowo i jest to nie tylko moje zdanie no pewnie, że w 18" jeszcze fajniej by wyglądały, a 19" jeszcze lepiej... ale nasze drogi... jak dla mnie to właśnie nr 2 17" gorzej będą wyglądać
  13. opcja nr 1, mam takie same nr 2 bez szału...
  14. Dziękuję chłopaki nieboraki.
  15. Dzięki!! tomeks32 Ty nigdy nie udajesz, że jestem niewidzialna hehehe
  16. Panowie ponawiam prośbę, niech się ktoś jeszcze wypowie. Dzięki
  17. Chłopaki jest sprawa, polećcie mi proszę dobrego lakiernika, bo moja mama po raz kolejny walnęła swoim xtrailem wyjeżdzając z miejsca parkingowego i tata stwierdził wreszcie, że chce teraz już wszystko zrobić, bo wstyd tym jeździć hehe, blacharka też będzie nieunikniona. Oprócz tego da się w ogóle zrobić zderzak, który jest plastikowy?? Bo kilka wgnieceń jest też.... masakra hehehe Nie chcę żeby ojciec odstawiał samochód do jakiegoś byle jakiego warsztatu... Ps. dobrze, że nie jaka matka taka córka
  18. mnie też nie będzie, siedzę i się uczę. ;(
  19. Skąd wiesz :gwizdanie: tutaj chyba się wszystko może zdażyć chyba za dużo piosenek się nasłuchałeś
  20. no ładnie, a mojej odwadze nikt nie wspomniał no wiecie co... Lodówa-A4 zapraszamy zapraszamy, chłopaki i dziewczyna nie gryzą w końcu, tylko całować się nie można bo grypa lata w powietrzu herbatka może być, ale dla mnie zielona, poproszę
  21. na spocie chora była Alona,teraz mydlo i Gilli hmm ,mydlo pytał się nas,czy jakby cię pocałował,to czy dałabyś mu w pysk, potem poszedł w twoją stronę, po chwili widziałem go jak całuje się z Gillim za filarem, ciekawe,ciekawe ,wszystko składa sę w jedną całość nie no nie moge hahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  22. za niewielką "opłatą"??
  23. jak to się mówi "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" hehehe chyba was nie zaraziłam tydzień temu?? mi już przeszło, ale nie wiem czy jutro będę, bo mam brudny samochód i nie chce mi się jechać na myjnie
  24. lepiej przyjedź na spot w środę, a nie tylko świrujesz
  25. SUPER!!! ale na lato zrobmy nowe foto, bo moje zimowe ALUSY to coś się świecić nie chcą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.