Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alona

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alona

  1. Chłopaki nie chce mi się czytać wszystkich stron wstecz, a zbliża mi się data wymiany oleju. Wszyscy zachwalacie tu motul. Ja sprawdzałam jaki olej zalewał poprzedni własciciel i karteczka przyczepiona jest juz tak brudna, że ledwo co odczytałam przy ilu km robiona była wymiana. Jedyne co wiem, że to Helix Shella, pewnie syntetyk, oni mają z tego co udało mi się wyczytać do diesla dwa oleje o specyfikacji 505.00. Nie wiem czy to dobry pomysł znowu shellem zalewać (dowiem się od poprzedniego własciciela co dokładnie lał) czy zmienić na MOTULA?? auto ma przejechane sporo, bo 233 000, co radzicie, i czy nic sie silnikowi nie stanie jak całkowicie wymienie?? Oczywiście sama nie bede tego robic, hehe
  2. Widzę, że nikt nie podejmie się próby spisania dla mnie wszystkich nicków?? Damie się nie odmawia!! Może Mydełko??
  3. dokładnie Alvaro, dokładnie Tomka zobaczyły i spierdzieliły :polew: Nie no Tomek to akurat się im spodobał
  4. chłopaki, ja za to nie ogarniam prawie w ogóle kto jest kto Może ktoś chce wypisać mi wszystkich od lewej do prawej jak stoją na zdjeciu?? Oczywiście kojarze który to MYDŁO , Tomek, Cristoforo, Olo, Jaca no i brat Mydła chyba sie nie gniewacie?? No ja nie wiem, czy po wczorajszym jeszcze będą chciały
  5. No nie, teraz żałuję, że nie zostałam do końca, hehe wspólne wyjazdy są na pewno bezcenne
  6. B6 z czerwoną skórką hehehehe, nie nie b6 z czerwoną, chociaż byłeś blisko sedan sedan, tudzież limuzyna!!! ciesze się, że frekwencja dopisała, jestem naprawde mile zaskoczona, chodzi mi o całokształt!! hehe hmmmm... tylko dlaczego wielki ALVARO się nie pojawił??
  7. uffff...wreszcie do domu dojechałam nieprawda!!! nie dziewczyny, a moja koleżanka!!! hehe ja mam innego faworyta DZIĘKI CHŁOPAKI ZA SPOTA, MIŁO NAS PRZYWITALIŚCIE
  8. spoko spoko, nie boje sie bede z koleżankami niestety jedna jeździ bmw, druga hmmm vectra, przyjedziemy moją DZIEWCZYNĄ
  9. no mogłeś mogłeś chociaz no nie wiem ja mam 180 KM, ale automat....więc wszystko possible Dopisany: 28 Styczeń 2009, 17:53_________________________________________________ja zamówiłem naklejeczke tylko teraz czekam az wpadnie listonosz tylko rameczki musze zmienić a ja muszę zamówić... i ramki i naklejki
  10. no właśnie!! jeżdże po mieście i nikogo od nas nie mogę spotkać z naklejką...grrrrr
  11. no, ale jak wygrasz ze mną stając na kreske, to może po 3cim ale tyczy się to tylko Ciebie LOOOOooooL
  12. po drugim też nie
  13. no wiesz... tak po pierwszym spocie!!?? hahahahahaha
  14. twierdzisz, ze nie zrozumiałam Twojego żartu?? wybacz, w końcu kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa hehe
  15. dokładnie, haha, przefarbowałam się dziś na czarno!!! bo w końcu Doda to mieszaniec
  16. Alona uważaj ,też miałem różowe z koronki,on chyba takie lubi zbok jeden :gwizdanie: hehehehehe no dobra, ubiore czerwone w takim razie żeby mi do skór pasowały, nie będziemy ryzykować kolejnej kradzieży chociaż Mydło...no wystarczy, że powiesz, to Ci jakieś różowe w szafce znajdę!! chociaż to już będzie bez adrenalinki LOL chłopaaaaaaaki mam nadzieję, że z tą frekwencją będzie naprawdę dobrze, bo mam niespodziewanke dla WAS!! se se se se hahaha
  17. LOoooooLLLLLLL
  18. że niby ja mam ugotować obiad tudzież kolację? haha
  19. hahahhaha, a ma chociaż chipsika, to staniemy na kreche??
  20. zaczynam się bac jutrzejszego spotu :>
  21. ufffffffff, bo jak rasowa blondynka kocham przecież kolor różowy!!! codziennie płaczę, że moje skóry w Audicy są czerwone i nie pasują mi do koloru paznokci hehe Ja przecież muszę być jad DODA!!!
  22. no nie!! ja też nie mogę??
  23. to za długo będzie trwało, a wymiana na nowy model już na wiosnę hahahaha no dobra, zaczynam rozumieć co tu się dzieje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.