Treść opublikowana przez Alona
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Chłopaki nie chce mi się czytać wszystkich stron wstecz, a zbliża mi się data wymiany oleju. Wszyscy zachwalacie tu motul. Ja sprawdzałam jaki olej zalewał poprzedni własciciel i karteczka przyczepiona jest juz tak brudna, że ledwo co odczytałam przy ilu km robiona była wymiana. Jedyne co wiem, że to Helix Shella, pewnie syntetyk, oni mają z tego co udało mi się wyczytać do diesla dwa oleje o specyfikacji 505.00. Nie wiem czy to dobry pomysł znowu shellem zalewać (dowiem się od poprzedniego własciciela co dokładnie lał) czy zmienić na MOTULA?? auto ma przejechane sporo, bo 233 000, co radzicie, i czy nic sie silnikowi nie stanie jak całkowicie wymienie?? Oczywiście sama nie bede tego robic, hehe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
DZIĘKOWAĆ
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Widzę, że nikt nie podejmie się próby spisania dla mnie wszystkich nicków?? Damie się nie odmawia!! Może Mydełko??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dokładnie Alvaro, dokładnie Tomka zobaczyły i spierdzieliły :polew: Nie no Tomek to akurat się im spodobał
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chłopaki, ja za to nie ogarniam prawie w ogóle kto jest kto Może ktoś chce wypisać mi wszystkich od lewej do prawej jak stoją na zdjeciu?? Oczywiście kojarze który to MYDŁO , Tomek, Cristoforo, Olo, Jaca no i brat Mydła chyba sie nie gniewacie?? No ja nie wiem, czy po wczorajszym jeszcze będą chciały
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No nie, teraz żałuję, że nie zostałam do końca, hehe wspólne wyjazdy są na pewno bezcenne
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
B6 z czerwoną skórką hehehehe, nie nie b6 z czerwoną, chociaż byłeś blisko sedan sedan, tudzież limuzyna!!! ciesze się, że frekwencja dopisała, jestem naprawde mile zaskoczona, chodzi mi o całokształt!! hehe hmmmm... tylko dlaczego wielki ALVARO się nie pojawił??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
uffff...wreszcie do domu dojechałam nieprawda!!! nie dziewczyny, a moja koleżanka!!! hehe ja mam innego faworyta DZIĘKI CHŁOPAKI ZA SPOTA, MIŁO NAS PRZYWITALIŚCIE
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
spoko spoko, nie boje sie bede z koleżankami niestety jedna jeździ bmw, druga hmmm vectra, przyjedziemy moją DZIEWCZYNĄ
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mówisz, masz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no mogłeś mogłeś chociaz no nie wiem ja mam 180 KM, ale automat....więc wszystko possible Dopisany: 28 Styczeń 2009, 17:53_________________________________________________ja zamówiłem naklejeczke tylko teraz czekam az wpadnie listonosz tylko rameczki musze zmienić a ja muszę zamówić... i ramki i naklejki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no właśnie!! jeżdże po mieście i nikogo od nas nie mogę spotkać z naklejką...grrrrr
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no, ale jak wygrasz ze mną stając na kreske, to może po 3cim ale tyczy się to tylko Ciebie LOOOOooooL
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
po drugim też nie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no wiesz... tak po pierwszym spocie!!?? hahahahahaha
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
twierdzisz, ze nie zrozumiałam Twojego żartu?? wybacz, w końcu kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa hehe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dokładnie, haha, przefarbowałam się dziś na czarno!!! bo w końcu Doda to mieszaniec
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alona uważaj ,też miałem różowe z koronki,on chyba takie lubi zbok jeden :gwizdanie: hehehehehe no dobra, ubiore czerwone w takim razie żeby mi do skór pasowały, nie będziemy ryzykować kolejnej kradzieży chociaż Mydło...no wystarczy, że powiesz, to Ci jakieś różowe w szafce znajdę!! chociaż to już będzie bez adrenalinki LOL chłopaaaaaaaki mam nadzieję, że z tą frekwencją będzie naprawdę dobrze, bo mam niespodziewanke dla WAS!! se se se se hahaha
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
LOoooooLLLLLLL
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
że niby ja mam ugotować obiad tudzież kolację? haha
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hahahhaha, a ma chociaż chipsika, to staniemy na kreche??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zaczynam się bac jutrzejszego spotu :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ufffffffff, bo jak rasowa blondynka kocham przecież kolor różowy!!! codziennie płaczę, że moje skóry w Audicy są czerwone i nie pasują mi do koloru paznokci hehe Ja przecież muszę być jad DODA!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no nie!! ja też nie mogę??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to za długo będzie trwało, a wymiana na nowy model już na wiosnę hahahaha no dobra, zaczynam rozumieć co tu się dzieje