Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alona

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alona

  1. dobra dosyć tych bzdur lepiej mi powiedzcie gdzie w Trójmieście zrobią mi przegląd z przyciemnianymi szybami, bo juz dzisiaj na jednej stacji usłyszałam, że musze jzerwać folie:polew:
  2. kto to obok mydła!!??
  3. mówisz o sobie?? dzięki wielkie , zalezy mi na jakiejś porządnej stacji żeby mi nic z autem nie zrobili ja w sumie mam wszystko ogarnięte, więc powinien być luzzzzzz
  4. aaaaaaaa, ok, dzięki!! ciekawe czy znajda mi miejsce na jak najszybciej bo do Wawy w czw jade a 28go mi sie konczy wazność przegladu hehe aaaa i pytanie czy oni tam przeglądy robią!!??
  5. Bieniek, ale za shellem w prawo sie skreca?? to już nie Rzeczpospolita a chyba Hynka?? Ten serwis to Auto - Gum??
  6. Halo Panowie, gdzie mam się udać na coroczny przegląd w Gdańsku, hmmmm?? :gwizdanie:
  7. przecież mówię, że testery mam za darmo i nie tylko testery za 80 zł można już kupić markowy produkt, hehe dzięki za zniżke, ale moj Tatuś ma 10%, więc i tak nie ma różnicy, 8zł, to mi na waciki starczy hehe już mam zamówioną, w poniedziałek odbieram, robie i bedzie gites dzięki za angaż i chęć niesienia pomocy
  8. a to, to mam za darmo nie, powaga ile może być na to rabatu?? bo jak dużo, to moge tam jutro zadzwonić i się zapytać jaki to nr katalogowy :przebiegly:[br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 22:23_________________________________________________hmmmm, a można jakos inaczej znależć ten nr niż pytac w Aso, to jest dokładnie lewa uszczelka pokrywy zaworów
  9. nie mam tego nru, bo nie pomyślałam rabat z 80 zł?? moge miec na miejscu 10%, bo moj ojciec ma tyle u Grobla, ale co to za różnica, 8 zł, to nawet wacików za to nie będzie hehe No chyba że masz 50% rabatu, to co innego
  10. ewentualnie od S4 a poza tym dla zainteresowanych, jeżeli chodzi o okres mojego Paździoszka, dzisiaj dopiero byłam u mechanika i okazało się, że mam walniętą uszczelkę pokrywy zaworów, heh dopiero na poniedziałek będzie niestety, bo Pan od części był leniwy i nie chciało mu się dogłębnie przeszukac magazynu i nie znalazł tej co była na stanie koszt 80 zł bez zniżki u Grobla, a robocizna pewnie 2 razy tyle bo mój biedny mechanik pewnie cały silnik umyc będzie musiał cala oslone z dołu zawalona mialam i zdjął mi ją w ogóle, jeżdzę bez i teraz mi nic nie kapie póki co, stan oleju tez mam ok, nie wiem o co chodzi hehe mam nadzieję, że po wymianie uszczelki bedzie si :gwizdanie:
  11. http://moto.allegro.pl/item577450226_hit_przepiekny_oryg_grill_atrapa_audi_rs4_a4_b5.html kto mi znajdzie taki, ale tańszy??
  12. Mateusz, hahaha, chyba wykrakałam wczoraj ten śnieg. a miałam dziś zmieniac koła ... zima bleeeeeee
  13. poza tym to była chyba b6stka :gwizdanie: a może b7
  14. o to chodzi tylko, niestety zawsze byłeś wrażliwy na mą krzywdę, co sie zmieniło, więc już Cie nie kocham
  15. hehehe, masowe wycieki, gdzieś to słyszałam nie wiem, jutro pojade, to sie zobaczy co to dokladnie jest miejmy nadzieję, ze tylko ta odma, bo nie uśmiecha mi się miski olejowej naprawiać albo Bóg wie czego jeszcze!
  16. przecież napisałam!!!!! tak Wy mnie wszyscy słuchacie!!!!!
  17. nie no nawet TOMEK nie reaguje na mą rozpacz... ;(
  18. Hej Chłopaki, Ile kosztuje ta odma, bo dzisiaj wykryłam wyciek oleju w dokładnie tym samym miejscu co u konrdaw111 Prawdopodobnie, tak twierdzą trójmiejskie chlopaki - zdiagnozowane dziś na spocie, trzeba będzie ją wymienić. Ciekawa jestem ile muszę kasy przyszykować.
  19. to nie dopuszczalne no teraz to tylko kwiaty pomogą...
  20. no no ale gentelmanów mamy w klubie :gwizdanie: Bieniek okrzyknięty gentelmanem nr 1!!! i nie wiem kto srebrnym avantem przede mnie sie wbił przed wyjazdem, no ładnie traktujecie rodzynka klubowego!!! dziękować wszystkim za miłe porady odnośnie mojego paździoszka, jutro czeka go kanałowe!!! biedactwo hehe
  21. no tak, w końcu w Polsce jesteśmy
  22. ja na razie wróciłam z pracy i nie mam siły sie ruszyc z kanapy....
  23. leżę w łożeczku, czytam forum i tak nagle naszła mnie ochota jechać na zlot do Bukowiny. a kto od nas jedzie prócz Tomka i Mydełka??
  24. ale 17" czy 18"?? a może 19???
  25. a jakie kupujesz zamiast tych???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.