Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ile kosztuje? ile kosztuje?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
lepiej mi powiedzcie ile kosztuje czujnik od ABS'a, bo mi rozwalili dzisiaj??? :wallbash: albo padł ze starości?? :mysli:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: WYDAŁO SIĘ !!!!!!!! Tomek eS, jesteś the best!!!!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ano różnica jest taka, że po mydło w płynie nie trzeba sie schylać :naughty:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
leżeć ooo sięgac po mydło na leżąco?? :kox: ok, już o nic więcej nie pytam :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
po co na PW,odpisze na forum pre,ja nie siadam wolisz stać?? :mysli: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pewnie antonio
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
18-20
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no dobra, a co z tą godziną spotu Dziewczynki??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
też jestem za, miało mnie nie być, bo o 20 impreza urodzinowa mojego Tatulka więc akurat po pracy mogę wpaść :kox: chociaz może w sumie sobie odpuszcze, żebyście troche zatęsknili :tongue4:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to sie nazywa integracja :kox:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
upsss nie zauważyłam, wybacz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
w czwartek?? grilla?? hmmm... nie wiem czy ktoś będzie chciał tak w środku tygodnia chyba, że w weekend jakiś może coś wymyslimy?? :mysli:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
siema chłopakkky :kox: Buszek, jak tam Twój wyciek?? :tongue4: czemu od Was nikt na ogólnopolski nie jedzie, hmmm?? :thumbdown:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a napełniałeś??
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
aaa no racja poszło chyba
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
kto ma chociaż ulicę do Madasa, bo przelewu nie moge zrobić bez adresu?? :wallbash: jak zwykle na ostatnią chwilę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja też ewentualnie podziękuję
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
;(
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ignoruje?? :gwizdanie: tak "chamsko ignoruje" to ładnie powiedziane wolisz "OLEWA"? (nie powiem czym) powinieneś włosy na rudo przefarbować!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hmmmm... :mysli: Bieniek, dlaczego tak po chamsku ignorujesz swoją najlepszą koleżankę z klubu?? :thumbdown: przecież jeszcze będziesz miał wiele esejów do napisania na tej Twojej polidupie :kox: a przecież nie masz kogo innego do wykorzystywania :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
był widzisz bieniek,to drań nawet się nie przywitał przecież się przywitał mieliście zabawe z gadania głupot, co?? ja tam sie troche jak w pszedszkolu poczułam, chodzenie po bułki do sklepu :D
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
o wytrzeźwiał :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale który ,bieniek czy kocky Ciebie miałam na myśli czyli Tomeks32 :kox: Bieniek się prawie nie odzywał, nie miał nic do powiedzenia w tej kwestii :polew: :polew: za to Ciebie było słychać najwięcej, a że Kocky tam był, to nawet nie wiedziałam :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomek, nie pij tyle, bo głupoty zaczynasz gadać przez telefon!!!!!!!!! :polew: PANOWIE, moze ktoś odpowiedziałby mi na moje pytanie!!?????? :kox: co ja z Wami mam :no: :no: