Treść opublikowana przez Pandzior
-
[B5 1Z] Dymi na biało i na czarno, strzela i stracił moc.
szkoda że to nie filtr
-
[B5 1Z] Dymi na biało i na czarno, strzela i stracił moc.
Tylko to mi pozostało. Chyba wezmę silnik od kolegi Dudi75.
-
[B5 1Z] Dymi na biało i na czarno, strzela i stracił moc.
Jakieś koło zembate od rozrządu zaczęło obracać jak chciało. Pogięły się zawory, auto wczesniej miało spory apetyt na olej i chyba raczej muszę się pogodzić ze śmiercią motorowni i szukać nowej.
-
Immobilizer
To przeczytaj pierwszy post tego wątku.
-
[B5 1Z] Dymi na biało i na czarno, strzela i stracił moc.
Od kupna czyli 6 mies i 15kkm jeszcze nie, a wczesniej tez wątpie czy poprzedni wlaściciel wymieniał. Faktycznie od jakiegoś czasu jeżdzę na takiej mętnej ropie. Temat opanowany. Silnik się rozleciał.
-
[B5 1Z] Dymi na biało i na czarno, strzela i stracił moc.
Witam, mam następujący problem z moim furaczem. Wczoraj na trasie zauważyłem, że prz 80km/h jakies 1500 obr. przy wciśnięciu delikatnie gazu auto zostawia za sobą chnurę białego dymu. Gdy przyspieszyłem do 120km/h na godzinę auto nagle straciło moc i przestało reagowac na pedał gazu. Zjechałem na pobocze, zgasiłem, odpaliłem go z trudnościami i jechałem dalej dymił niemiłosiernie i szrpał. Zawsze gdy puszczałem pedał gazu na jakiś czas przestałał na niego reagowac. Później zaczął strzelac i dymić na czarno. Temperatura trzymała się cały czas na 90. Dziś rano sprawdzałem olej, nie ubyło wiele, a mimo to na wyświetlaczu wyświetla się komunikat OEL, dziś już nie chciał odpalić. Niestety nie mam możliwości podlączenia pod VAG'a. Proszę o sugestje co mogło się stać. Dodam, że przed tą trasą zatankowałem paliwo, właśnie zapaliła się rezerwa i przejechałem ok 100km kiedy to się stało.
-
Strefa Śmiechu
nowy przedni spojler ktory kosztowal 700 euro - najgorzej wydane 700 euro w życiu
-
Internetowa gra online
Czym śmigasz?
-
Internetowa gra online
co trzeba miec za auto zeby jeździć drifty, albo sprinty, lub ile trzeba miec lvl??
-
Internetowa gra online
no to juz nie wiem
-
Internetowa gra online
Jeżeli suma umiejętności podzielona przez 12 będzie większa niż 16 wtedy podniesie Ci się lvl.
-
Internetowa gra online
Kategoria: MMO via www Xracer.pl to internetowa gra online o tematyce wyścigowej. Tuningowane samochody, mordercze wyścigi i piękne kobiety. To wszystko czeka Cię właśnie tutaj. URL: http://www.xracer.pl A gdzie te piękne kobiety ???
-
Internetowa gra online
pomoge po północy
-
[ALL] Tuleje wahacza
Czy próbował ktos kiedys wkładac cóś takiego?? http://allegro.pl/item700675400_tuleja_wahacza_os_przednia_a4_a6_a8_superb_passat.html
-
Internetowa gra online
http://xracer.pl/index.php?ref=181
-
Internetowa gra online
Pewnie Turasy Cię obrobiły na giełdzie
-
Internetowa gra online
wszystko mozliwe, ale po co pracowac skoro można się ścigac
-
Internetowa gra online
- 01.08.2009 - bojkot Orlenu, Mobilizacja Polaków!
A może nie będziemy tankowali tego dnia na żadnej stacji??- Ceny paliwa marzec 2026
Trasa Poznań-Środa Wlkp ON, Jaryszki 3.89 , Kurnik 3.82 Ale i tak tam nie tankuje :gwizdanie:- [ALL] Pompka centralnego- zamiana na inną
Wszystko idzie podłaczyć, ja w poprzedniej miałem podpiętą popmkę od seata i działa.- Ceny za łącze internetowe
2mb za 40 zł- [B5 1Z] Problem z wyborem alarmu
Witam, jak myślicie czy któryś z tych alarmów jest coś wart?? Mój alarm coś nawala, nie mam mozliwosci domykania szyb z pilota, którego na dodatek mam tylko jedndego. Poniżej podaje link do aukcji z allegro: http://allegro.pl/item671646135_audi_a3_a4_a6_c4_alarm_z_domykaniem_szyb.html http://allegro.pl/item688254518_alarm_audi_vw_seat_skoda_golf_a4_2xgrot_2xlogo_cd.html Jezeli mam normalny kluczyk jast mozliwość przerobienia na scyzoryk? dzięki za odp.- [B5 AJM] Gdzie można sprzedać pęknieta głowicę?
Sprzedaj na alledrogo jako nową.- [ALL B5] Strzelił pasek od alternatora jakie konsekwencje?
Jakby nie było wspomagania to chyba by zauważył. - 01.08.2009 - bojkot Orlenu, Mobilizacja Polaków!