Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pandzior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pandzior

  1. Tylko to mi pozostało. Chyba wezmę silnik od kolegi Dudi75.
  2. Jakieś koło zembate od rozrządu zaczęło obracać jak chciało. Pogięły się zawory, auto wczesniej miało spory apetyt na olej i chyba raczej muszę się pogodzić ze śmiercią motorowni i szukać nowej.
  3. Pandzior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    To przeczytaj pierwszy post tego wątku.
  4. Od kupna czyli 6 mies i 15kkm jeszcze nie, a wczesniej tez wątpie czy poprzedni wlaściciel wymieniał. Faktycznie od jakiegoś czasu jeżdzę na takiej mętnej ropie. Temat opanowany. Silnik się rozleciał.
  5. Witam, mam następujący problem z moim furaczem. Wczoraj na trasie zauważyłem, że prz 80km/h jakies 1500 obr. przy wciśnięciu delikatnie gazu auto zostawia za sobą chnurę białego dymu. Gdy przyspieszyłem do 120km/h na godzinę auto nagle straciło moc i przestało reagowac na pedał gazu. Zjechałem na pobocze, zgasiłem, odpaliłem go z trudnościami i jechałem dalej dymił niemiłosiernie i szrpał. Zawsze gdy puszczałem pedał gazu na jakiś czas przestałał na niego reagowac. Później zaczął strzelac i dymić na czarno. Temperatura trzymała się cały czas na 90. Dziś rano sprawdzałem olej, nie ubyło wiele, a mimo to na wyświetlaczu wyświetla się komunikat OEL, dziś już nie chciał odpalić. Niestety nie mam możliwości podlączenia pod VAG'a. Proszę o sugestje co mogło się stać. Dodam, że przed tą trasą zatankowałem paliwo, właśnie zapaliła się rezerwa i przejechałem ok 100km kiedy to się stało.
  6. nowy przedni spojler ktory kosztowal 700 euro - najgorzej wydane 700 euro w życiu
  7. Czym śmigasz?
  8. co trzeba miec za auto zeby jeździć drifty, albo sprinty, lub ile trzeba miec lvl??
  9. no to juz nie wiem
  10. Jeżeli suma umiejętności podzielona przez 12 będzie większa niż 16 wtedy podniesie Ci się lvl.
  11. Kategoria: MMO via www Xracer.pl to internetowa gra online o tematyce wyścigowej. Tuningowane samochody, mordercze wyścigi i piękne kobiety. To wszystko czeka Cię właśnie tutaj. URL: http://www.xracer.pl A gdzie te piękne kobiety ???
  12. pomoge po północy
  13. Czy próbował ktos kiedys wkładac cóś takiego?? http://allegro.pl/item700675400_tuleja_wahacza_os_przednia_a4_a6_a8_superb_passat.html
  14. http://xracer.pl/index.php?ref=181
  15. Pewnie Turasy Cię obrobiły na giełdzie
  16. wszystko mozliwe, ale po co pracowac skoro można się ścigac
  17. A może nie będziemy tankowali tego dnia na żadnej stacji??
  18. Trasa Poznań-Środa Wlkp ON, Jaryszki 3.89 , Kurnik 3.82 Ale i tak tam nie tankuje :gwizdanie:
  19. Wszystko idzie podłaczyć, ja w poprzedniej miałem podpiętą popmkę od seata i działa.
  20. 2mb za 40 zł
  21. Witam, jak myślicie czy któryś z tych alarmów jest coś wart?? Mój alarm coś nawala, nie mam mozliwosci domykania szyb z pilota, którego na dodatek mam tylko jedndego. Poniżej podaje link do aukcji z allegro: http://allegro.pl/item671646135_audi_a3_a4_a6_c4_alarm_z_domykaniem_szyb.html http://allegro.pl/item688254518_alarm_audi_vw_seat_skoda_golf_a4_2xgrot_2xlogo_cd.html Jezeli mam normalny kluczyk jast mozliwość przerobienia na scyzoryk? dzięki za odp.
  22. Sprzedaj na alledrogo jako nową.
  23. Jakby nie było wspomagania to chyba by zauważył.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.