Treść opublikowana przez Pandzior
-
[B5 AHU] Wlałem inny płyn
Wlałem zamiast płynu hamulcowego, płyn do wspomagania, nie dużo 200ml. Stanie się coś??
-
[ALL] Zmiana wielkości felg
Teraz mam opnki 225/40 chyba lub 45 na aul 17 i autko wydaje mi się zbyt sztywne. Mogłoby być bardziej miękkie.
-
[ALL] Zmiana wielkości felg
Witam, mam pytanko, czy jeżeli zmienię felgi 17 z oponami o profilu 40 na 16 z oponami 60 to auko zrobi się bardziej miękkie??
-
[ALL] Kiedy należy wykupić ubezpieczenie
Czyli jeżeli nie wycofał ubezpieczenia to mogę jeszcze jeździć na dowodzie na siebie, a OC na niego?
-
[ALL] Kiedy należy wykupić ubezpieczenie
Witam, tak jak w temacie. kupiłem autko, poprzedni właściciel miał wykupione OC i AC. Wczoraj przerejestrowałem samochód na siebie i mam miekki dowód, czy nadal mogę jezdzić na jego ubezpieczeniu, jezeli tak to jak długo??
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
W mojej niuni mam podobny problem. W poprzedniej, też miałem, ale dopiero gdy zmieniłem skrzynkę biegów na inną, wcześciej było cool. Tamta skrzynia którą miałem włożoną w auto miała troszkę inne przełożenia(wyższe obroty przy tych samych prędkościach).
-
[ALL B5] Pracujący wiatrak
Zrobione, autko jeździ. Odłączyć wiatrak, łatwo powiedzieć trudniej zrobić. Ale udalo mi się przeciąć kabel, podładować akumulator i uruchomić autko. Prawie trzy godziny potrzebuje taki wiatrak, aby rozładować nowy (kupiony w poniedziałek) akumulator do zera.
-
[ALL B5] Pracujący wiatrak
Witam mam następujący problem. Załączył mi się jeden z wiatraków i rozładował akumulator, gdy podłączę prąd z innego akumulatora przez kable to i tak nie mogę odpalić , bo wiatrak cały czas sie załącza i poboera prąd co robić??
-
[ALL B5] Czy można dolac płynu hamulcowego ?
Witam, mam mały problem. Ubyło mi troche płynu hamulcowego i komputer daje mi o tym dobitnie znać co chwilę. W związku z tym mam pytanie, czy mogę uzupełnic płyn hamulcowy jakims kupionym na stacji, wszystko jedno jakim, czy musi byc taki jaki jest w układzie? Dopiero w piątek oddaje auto do mechaniora, a do tej pory umsze się jakoś przemieszczać do pracy.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
co wybrać 1,9tdi czy 1,8lpg? cena ta sama [br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 02:35_________________________________________________kurcze wszyscy śpią
-
[ALL B5] Kierownica od A8 w A4 B5
Da radę założyc i podłączyc taka kierownicę w A4 B5 z 95 roku? http://www.allegro.pl/item503702439_kierownica_skorzana_podgrzewana_audi_a8_2001r.html
-
[B5 1Z] gaśnie zaraz po odpaleniu
miałem tez tak ale u mnie to był słaby aku
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
5,3
-
jak poznać 90 czy 110km w b5 1.9tdi
Wklej zdjęcie wlepki z wnęki na koło zapasowe i zdjęcie wlepki z książki serwisowej dla pewności, to wiele wyjaśni. Fotek nie ma bo przy kupnie nie chcę aby ktoś zorbił mnie w bambuko. A co jest napisan eprzy wersjach 90/110km we wnęce??
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ostatni pomiar 5,5l/100km pełna obsada 80% trasa 20% miasto. 1020km do zaświecenia sie kontrolki rezerwy.
-
jak poznać 90 czy 110km w b5 1.9tdi
na odudowie silnika zeż czy tylko na klapie??
-
skrzynia biegow uzywana czy naprawiac
naprawa skrzyni może być droższa niż kupienie urzywki, a na dodatek ze starej skrzyni jakieś części Ci zostaną.
-
jak poznać 90 czy 110km w b5 1.9tdi
Jak można poznać jaki w aucie jest silnik, konkretnie chodzi mi o 1.9 tdi b5. (90 czy 110km)czy różnią się czymś od siebie??
-
[all tdi]odciecie doplywu paliwa po puszczeniu nogi z gazu, hamowanie silnikiem
Gdyby komp odcinał paliwo to uszczając nogę z gazu autko wkońcu zatrzymałoby się, a tak nie jest.
-
nowa skrzynia inne przełożenia
Oczywiście przy niezmiennym stylu jazdy. Druga odp, dlatego na czwórce, gdyż przy czterech pasarzerach poniżej 2 tys autko nie ma ducha tyl aby dobrze jechać i dodatkowo drży.
-
nowa skrzynia inne przełożenia
a może mi teraz mniej palić??
-
nowa skrzynia inne przełożenia
witam ostatnio zmieniałem skrzynię biegów i zauważyłem że st tam inne przełożenia, na przy 2000 obr na piatym biegu jade ok 105 mk/h wcześciej musiałem mieć jakieś 2400 obr. aby jechać 90km/h muszę jechać na czwórce. Czy to normalna skrzynia czy może jakaś przeróbka, a może tamta była jakaś inna, chyba była głośniejsza.
-
[B5 1Z] Moc przybyła !
Jak wyglądająkoszta takiej przeróbki?
-
Nieszczelność w układzie dolotowym
Czy taka opaska może powodowac nieszczelność w układzie dolotowym?
-
[B5 1Z] Zgrzytnięcia przy włączaniu piątki :(
w zadnym sklepie nie dostałem synchronizatora. U nas jest dealer WV, ma warsztat i tam dostałem.