Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pandzior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pandzior

  1. Wlałem zamiast płynu hamulcowego, płyn do wspomagania, nie dużo 200ml. Stanie się coś??
  2. Teraz mam opnki 225/40 chyba lub 45 na aul 17 i autko wydaje mi się zbyt sztywne. Mogłoby być bardziej miękkie.
  3. Witam, mam pytanko, czy jeżeli zmienię felgi 17 z oponami o profilu 40 na 16 z oponami 60 to auko zrobi się bardziej miękkie??
  4. Czyli jeżeli nie wycofał ubezpieczenia to mogę jeszcze jeździć na dowodzie na siebie, a OC na niego?
  5. Witam, tak jak w temacie. kupiłem autko, poprzedni właściciel miał wykupione OC i AC. Wczoraj przerejestrowałem samochód na siebie i mam miekki dowód, czy nadal mogę jezdzić na jego ubezpieczeniu, jezeli tak to jak długo??
  6. W mojej niuni mam podobny problem. W poprzedniej, też miałem, ale dopiero gdy zmieniłem skrzynkę biegów na inną, wcześciej było cool. Tamta skrzynia którą miałem włożoną w auto miała troszkę inne przełożenia(wyższe obroty przy tych samych prędkościach).
  7. Zrobione, autko jeździ. Odłączyć wiatrak, łatwo powiedzieć trudniej zrobić. Ale udalo mi się przeciąć kabel, podładować akumulator i uruchomić autko. Prawie trzy godziny potrzebuje taki wiatrak, aby rozładować nowy (kupiony w poniedziałek) akumulator do zera.
  8. Witam mam następujący problem. Załączył mi się jeden z wiatraków i rozładował akumulator, gdy podłączę prąd z innego akumulatora przez kable to i tak nie mogę odpalić , bo wiatrak cały czas sie załącza i poboera prąd co robić??
  9. Witam, mam mały problem. Ubyło mi troche płynu hamulcowego i komputer daje mi o tym dobitnie znać co chwilę. W związku z tym mam pytanie, czy mogę uzupełnic płyn hamulcowy jakims kupionym na stacji, wszystko jedno jakim, czy musi byc taki jaki jest w układzie? Dopiero w piątek oddaje auto do mechaniora, a do tej pory umsze się jakoś przemieszczać do pracy.
  10. co wybrać 1,9tdi czy 1,8lpg? cena ta sama [br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 02:35_________________________________________________kurcze wszyscy śpią
  11. Da radę założyc i podłączyc taka kierownicę w A4 B5 z 95 roku? http://www.allegro.pl/item503702439_kierownica_skorzana_podgrzewana_audi_a8_2001r.html
  12. miałem tez tak ale u mnie to był słaby aku
  13. 5,3
  14. Wklej zdjęcie wlepki z wnęki na koło zapasowe i zdjęcie wlepki z książki serwisowej dla pewności, to wiele wyjaśni. Fotek nie ma bo przy kupnie nie chcę aby ktoś zorbił mnie w bambuko. A co jest napisan eprzy wersjach 90/110km we wnęce??
  15. ostatni pomiar 5,5l/100km pełna obsada 80% trasa 20% miasto. 1020km do zaświecenia sie kontrolki rezerwy.
  16. na odudowie silnika zeż czy tylko na klapie??
  17. naprawa skrzyni może być droższa niż kupienie urzywki, a na dodatek ze starej skrzyni jakieś części Ci zostaną.
  18. Jak można poznać jaki w aucie jest silnik, konkretnie chodzi mi o 1.9 tdi b5. (90 czy 110km)czy różnią się czymś od siebie??
  19. Gdyby komp odcinał paliwo to uszczając nogę z gazu autko wkońcu zatrzymałoby się, a tak nie jest.
  20. Oczywiście przy niezmiennym stylu jazdy. Druga odp, dlatego na czwórce, gdyż przy czterech pasarzerach poniżej 2 tys autko nie ma ducha tyl aby dobrze jechać i dodatkowo drży.
  21. a może mi teraz mniej palić??
  22. witam ostatnio zmieniałem skrzynię biegów i zauważyłem że st tam inne przełożenia, na przy 2000 obr na piatym biegu jade ok 105 mk/h wcześciej musiałem mieć jakieś 2400 obr. aby jechać 90km/h muszę jechać na czwórce. Czy to normalna skrzynia czy może jakaś przeróbka, a może tamta była jakaś inna, chyba była głośniejsza.
  23. Pandzior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Jak wyglądająkoszta takiej przeróbki?
  24. Czy taka opaska może powodowac nieszczelność w układzie dolotowym?
  25. w zadnym sklepie nie dostałem synchronizatora. U nas jest dealer WV, ma warsztat i tam dostałem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.