Treść opublikowana przez Pandzior
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Może spróbuj tu: http://www.a4-klub.pl/smf/motul_oferta_bardzo_dobre_ceny-t53467.0.html
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja właśnie zalałem Motula i wydaje mi się że autko jeszcze takie ciche nie było. Ale może to tylko tak mi się wydaje.
-
[ALL B5] Jakie sprężyny ?
Chciałem obniżyć auto, ale oddałem sprężyny koledze który miał normalne zawieszenia i teraz jego wygląda jak moja.
-
[B5 AFN] Czy można zalać pełen syntetyk czy raczej półsyntetyk (przebieg 200 tyś) ?
Podłączę się do tematu. Moja niunia ma niezaspokojany apetyt na olej, zwłaszcza przy wysokich obrotach (trasa poland-holand przy prędkościach ok 150km/h 0,4L) w tej chwili jeżdzę na mobilu 10w40 czy mogę przejść na pełen syntetyk???
-
Strefa Śmiechu
- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
wszyscy uciekają- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ja jeszcze nie bede spał- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
weekend się zaczyna- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
CZESC- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
hello- Nie dziala Radio bose a4 b5
To sprawdz bezpiecznik- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
U mnie 160 000 ,ale po wytarciu kierownicy i apetycie na olej liczę conajmniej 2x tyle, albo i 3x- [ALL B5] Problem z bagażnikiem
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_jak_otworzyc_bagaznik-t6137.15.html- allegro - oszust ?
Kup od niego za 25 będzie Ci 5 zł krewny- [ALL B5] Jak otworzyć bagażnik ?
Odkręcenie podswietlenia tablicy nic nie da, a nawet nie da się tego zrobić (sedan przed liftem) bez otwarcia klapy bagażnika. Należy zdjąć tablicę rejestracyjna i mniej więcej na środku wyciąć otwór. Musi byc takiej wielkości abyś mógł tam włożyć jakieś szczypce i pociągnąć drut który otwiera zamek.- Strefa Śmiechu
http://deser.pl/deser/1,97052,6796931,Znajdz_roznice__WIDEO_.html- [ALL B5] Jakie sprężyny ?
Zakupiłem na allegro spręzyny obnizające -30, ale właśnie rozkodowałem swój VIN i dowiedziem się że mam zawiechę 1BE. Pytanie warto zakładać te sprężyny i czy różnica bedzie widoczna??- [ALL] Ranking silników Diesla w Audi A4
W kategori diesel.- [ALL] Ranking silników Diesla w Audi A4
Który silnik z dotychczas montowanych w naszych audiczakch ocenilibyście najwyżej, a który najniżej??- [B5 AFN] Ile powinno być wentylatorów ?
Ja mam 1Z i mam dwa.- Minusy Audi A4 - Wasze opinie
silniki 2,5 tdi- [ALL B5] Czy manetka od świateł jest rozbieralna ?
Wielkie dzięki :>- [ALL B5] Czy manetka od świateł jest rozbieralna ?
Chciałbym założyc sobie w aucie tampomat i w związku z tym mam nastepujące pyatnie. Czymogę kupić manetkę z tempomatem, a z mojej wziąść część do sterowania wycieraczkami i FIS`em i złożyć z nich jedną manetkę??- [B5 1Z] Czy tunel z '99 podejdzie do '95 ?
Mój tunel jest troszkę zmeczony życiem i pomyślałem, że tan tunel byłby ładny i tani- [B5 1Z] Czy tunel z '99 podejdzie do '95 ?
Mam pytanie czy taki tunel http://www.allegro.pl/item650358238_tunel_audi_a4_lifting_1999.html będzie pasował do mojej A4 rocznik 95 model 96?? - Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00