Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pandzior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pandzior

  1. Może spróbuj tu: http://www.a4-klub.pl/smf/motul_oferta_bardzo_dobre_ceny-t53467.0.html
  2. Ja właśnie zalałem Motula i wydaje mi się że autko jeszcze takie ciche nie było. Ale może to tylko tak mi się wydaje.
  3. Chciałem obniżyć auto, ale oddałem sprężyny koledze który miał normalne zawieszenia i teraz jego wygląda jak moja.
  4. Podłączę się do tematu. Moja niunia ma niezaspokojany apetyt na olej, zwłaszcza przy wysokich obrotach (trasa poland-holand przy prędkościach ok 150km/h 0,4L) w tej chwili jeżdzę na mobilu 10w40 czy mogę przejść na pełen syntetyk???
  5. wszyscy uciekają
  6. Ja jeszcze nie bede spał
  7. weekend się zaczyna
  8. To sprawdz bezpiecznik
  9. U mnie 160 000 ,ale po wytarciu kierownicy i apetycie na olej liczę conajmniej 2x tyle, albo i 3x
  10. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_jak_otworzyc_bagaznik-t6137.15.html
  11. Kup od niego za 25 będzie Ci 5 zł krewny
  12. Pandzior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Odkręcenie podswietlenia tablicy nic nie da, a nawet nie da się tego zrobić (sedan przed liftem) bez otwarcia klapy bagażnika. Należy zdjąć tablicę rejestracyjna i mniej więcej na środku wyciąć otwór. Musi byc takiej wielkości abyś mógł tam włożyć jakieś szczypce i pociągnąć drut który otwiera zamek.
  13. http://deser.pl/deser/1,97052,6796931,Znajdz_roznice__WIDEO_.html
  14. Zakupiłem na allegro spręzyny obnizające -30, ale właśnie rozkodowałem swój VIN i dowiedziem się że mam zawiechę 1BE. Pytanie warto zakładać te sprężyny i czy różnica bedzie widoczna??
  15. Który silnik z dotychczas montowanych w naszych audiczakch ocenilibyście najwyżej, a który najniżej??
  16. Ja mam 1Z i mam dwa.
  17. silniki 2,5 tdi
  18. Chciałbym założyc sobie w aucie tampomat i w związku z tym mam nastepujące pyatnie. Czymogę kupić manetkę z tempomatem, a z mojej wziąść część do sterowania wycieraczkami i FIS`em i złożyć z nich jedną manetkę??
  19. Mój tunel jest troszkę zmeczony życiem i pomyślałem, że tan tunel byłby ładny i tani
  20. Mam pytanie czy taki tunel http://www.allegro.pl/item650358238_tunel_audi_a4_lifting_1999.html będzie pasował do mojej A4 rocznik 95 model 96??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.