Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pandzior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pandzior

  1. Sprzedałem auto handlarzowi, ale umowę dostałem listem poleconym dopiero dziś. Mniej więcej dwa miesiące temu powinienem zapłacić koleją ratę OC, ale nie zrobiłem tego gdyż auto było już u handlarza. Czy ja bede musiał zapłacić za zaległe OC,czy nabywca??
  2. Czy słyszał ktoś o wachaczach firmy optimal, jeśli tak to czy warto w nie inwestowac?
  3. 15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana 18.3 Napięcie dmuchawy świeżego powietrza, sporadyczne Występują u mnie takie błędy.
  4. Witam, ostatnio oddałem auto do machaniora Wymianiał mi chłodnicę klimy oraz rurki przy klimie. Poodbiorze zauważyłem, że powietrze z nawiewów niedmucha tylko leci jak na biegu jałowym, lecz po przejechaniu paru kilometrów, zaczyna działać normalnie. Co jest grane??
  5. http://www.mp3s.pl/dzienpo/ Jak było to trudno
  6. Nie wiem jak w B5 ale ja w B6 mam 70L bak a rezerwa zapala mi sie przy okolo 9L w zbiorniku Jest wiele różnic między B5 i B6, między innymi różnią się wielkością baku
  7. Mam pytanie jak w temacie. Mój diesel dosyć ostro pożera olej, ile dokładnie jeszcze nie wiem, nie przejechałem nim jeszcze 10kkm, a już chlapnął 1,5l. Czy warto zczipować takie autko, czy nie przyczyni sie to do jego rychłej śmierci??
  8. Robiłem ostatnio długą trasę ok 1000km. Po przejechaniu 915km zaświeciła mi się rezerwa przy 938 zjechałem na stację. I do baku wlazło mi ponad 61 litrów , czy to możliwe?? Przecież bak ma 62 litry.
  9. http://wp.tv/i,Los-Colorados-podbijaja-Internet,mid,303063,klip.html?ticaid=67da4
  10. Czy może mi ktoś podac nr katalogowy dolnego zawiasu drzwi kiwrowcy?
  11. Czy wgrywanie oprogramowania ma wpływ na gwarancję?
  12. Co myślićie o tych oponkach NEXEN N3000 ?? Warto je kupić, czy raczej jakieś markowe używki??
  13. Czy ktoś wie, jaką kupić tania i dobra nawigację??
  14. Witam, czy ktoś wie do jakich modeli silników pasuje skrzynia o onaczaniach 1229AXJ08052 ?? Z góry dzięki.
  15. Podłączę się pod temat, u mnie natomiast jest tak, że na manulau ustawiam na np 22*C leci ciepłe powietrze, a następnie jest coraz chłodniejsze.
  16. http://www.wrzuta.pl/film/3Qohrc1SW9
  17. Witam. Muszę zakupić opnki do mojej niuni, niestety bedą to tym razem używki. Chciałem się dowiedzieć ilo letnia opona nadaje się jeszcze do użytku, żeby oponiarz nie wcisnął mi jakiegoś starego szmelcu z dobrym bieżnikiem.
  18. Witam, mam pytanko. Czy u was też tak jest, że po zatankowaniu do pełna na początku wskazówka porusza się w lewo w żółwim tempie, a w miarę ubywania paliwa z baku przyśpiesza. Wygląda to mniej więcej tak, że pierwsze 200km przejeżdzam, a wskaźnik zmiania położenie tylko o jedną kreskę.
  19. Jeszcze dla pewności, płyn hamulcowy wlewa się do zbiorniczka przy podszybiu??
  20. Ok, tak zrobię.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.