Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pandzior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pandzior

  1. gdzie sie sprawdza poziom oleju w skrzyni??
  2. niedawno wymieniałem synchronizator biegu piatego koszt samego synchronizatora to 186zł plus robocizna + olej do sktzyni, ja miałem jakiś tani łącznie wyszło mi to 600 zyla
  3. dziś zaczą sie mój problem ze skrzynia biegów. dziwnie zacząła sie zachowywac, skonczyło sie n atym że zgrzyta przy wrzucaniu trójki. Mój mechanik powiedział że narazie mogę tak jeździc, czy napewno moge???
  4. a o jakich parametrach wymienic teraz na lato?
  5. Pandzior opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam mam problem z olejem, a konkretnie. wymieniałem olej pół roku temu i teraz dokładnie nie pamiętam jaki to był wiem tylko że mobil pół syntetyk. czy stanie sie coś poważnego jezeli doleje olej o innych parametrach oczywiscie tezs pół syntetyk mobil??
  6. witam, mój problem polega na tym, ze poprzedni właściciel mojej a4 przerobił instalacje w taki sposób że zamiast orginalnej pompki mam pompke do seata. Problem polega na tym że gdy przekręce kluczyk zamku, centralny nie zaskakuje. a gdy chce zamkąć z pilota, muszę włączyć alarm, wyłączyć i znów włączyc aby centralny zaskoczył, analogicznie gdy chce otworzyć. idzie to jakoś zrobić aby było ok?
  7. Witam ostatnio zauważyłem że gdy odpalam moja niunie na wyświetlaczu gdzie zwykle pojawia sie liczba przejechanych kilometrów od ostatniego tankowania przez jakis czas pojawia sie InI lub coś w tym stylu przez pare sekund potem znika i normalnie pojawiaja sie kilometry. Wcześciel n atymze wyswietlaczu tez po zapaleniu auta pojawiał sie napis OLI ale stan oleju byl w porządku.
  8. witam moze mnie ktos oświecić czego dotycza błędy 00575 17-10 oraz 11-17? dzieki z góry
  9. Chcaiłbym ustawić sobie kąty wtrysku bo cos kiepsko odpala.
  10. mam problem z moją audi a4 auto przed wymianą opon ściągało w prawo, został wymieniony wahacz i opony na letnie ustawiona zbierzność i nadla sciagało, po zamianie lewego koła na prawe autko ściąga w dróga stronę. czy przyczyna może być uszkodzenie mechaniczne felgi czy raczej opony do wymiany, te co mam to uzywki.
  11. Jestem po wymiane świec i nadal sie nie zapalają
  12. mam pytanko, czy kontrolka od świec żarowych powinna zapalać sie zawsze przy włączonym zapłonie czy tylko przy temperaturach minusowych??
  13. Miałem to samo, u mnie padł jeden z wachaczy, konkretnie tylny dolny łukowaty. Przy chamowaniu oprucz stukniecia czujesz puknięcie pod podłoga?
  14. byłem na diagnostyce i kolo powiedział że jeden, chyba dolny tylny (taki skręcony) wahacz jest w stanie tragicznym. kierownica drżała bo n afelgach miałem chyba z kilo błota. Przy wymianie opon się wyjaśniło. Czy wahacz firmy delphi to dobry wybor??? :twisted:
  15. ten artysta mechanik kierownice założył krzywo jak rozbierał deskę rozdzielczą. Auto nadal ściąga po puszczeniu kierownicy, na dodatek przy ruszaniu i czasem przy zmianie biegów i przyspieszaniu a nawet czasem przy hamowaniu słysze takie dziwne stuknięcie w kole(tym w którym wymieniany był przegó
  16. Wymieniany był przegub lewego przedniego koła. Przed oddaniem do mechanika wszystko było w porzadku, oprócz oczywiscie pukającego przegubu.
  17. Witam wszystkich. Problem mój polega na tym,że po odebraniu auta od mechanika (wymiana przegubu oraz klocków) kierownica trzęsie się przy 100km/h natomiast kierownica odchylona jest lekko w lewo, autko natomiast ściąga w prawo. Proszę o pomoc.
  18. Pandzior odpowiedział(a) na Pandzior temat w Układ Jezdny
    jakoś tak wyszło. ja w lewo ona w prawo :frown: :frown: :frown:
  19. Pandzior opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    o boże ukręciłem kierownice co robić??? [ Komentarz dodany przez: szogun0: 22-02-2007, 11:04 ] Pamiętaj o poprawnym nazywaniu tematów. [szogun0]
  20. czyli najlepiej aby pociągnąć troche na jedynce, a pomiędzy wykleszczeniem jedynki, a wbiciem dwójki poczekać chwilke aż obroty spadną. aby synchronizator dłużej trwał. dobrze zrozumiałem??
  21. słaby akumulator!!! wymien albo podładuj
  22. Witam, mam problem z radiem firmowym wczoraj wyjąłem akumulator do ładowania i wbiłem dwa razy niepoprawny kod do odblokowania radia, myślałem że jak odłączę akumulator to znów bde mógł wbijac kod ale nic z tego, w prawym dolnym rogu wyswieltacza pojawiły sie dwi e małe pionowe kreseczki a radio nie reaguje na próbe wbicia kodu. jest na to jakiś sposób??
  23. Witam wszystkich, mam problem ze sprzęgłem na zimnym silniku sprzęgło jakby urywało sie. gdy wciskam pedał czuc chwilowe szarpnięcie autem, wrzucam bieg i gdy odpuszczam sprzegło jakby urywało sie pod koniec i tez szarpnie autem. dodam że niedawno małem robiona skrzynie, problem z pęknitym synchronizatorem biegu piątego i pozatym chyba wyciekło troszke płynyu z wysprzęglika - super mechanik :-) [ Dodano: 03-02-2007, 08:17 ]
  24. Przy wyłączonym silniku też nie mogę nic zrobić [ Dodano: 21-12-2006, 23:42 ] wcześniej było super, biegi wskakiwały elegancko, raz tylko na chwile zakleszczyła sie dwójka, lub trójka, ale po chwili wszystko było w porządku, do czasu gdy chciałem zredukować bieg
  25. Mam duży problem wczoraj kupiłem A4 19TDi '95 przejechałem 230km i zakleszczyła mi się piątka, nie mogę zmienić biegu, pomocy!!! całe siano utopiłem w aucie :???: [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 21-12-2006, 07:36 ] witam Cię kolego i zapraszam do działu Newbie oraz do zapoznania się z regulaminem forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.