Treść opublikowana przez zwierzakfm
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to podaj gdzie to jest ja sie przejade zobacze i dowiem o szczegoly i mozna zaczynac powoli organizacje.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tez tak mysle, na wakcacje kazdy ma plany wiec ciezko bedzie sie spotkac znow przynajmniej taka sama ekipa jaka byla teraz. a kazdy przyzna, ze ekipa byla zaje...sta ja tez mysle, ze wrzesien jest dobrym miesiacem, tylko czy zdazymy zorganizowac miejsce z torem do scigania do tego czasu? Domjenick mial jakis kontakt w tej sprawie, jak myslisz Domjenick?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
:polew: :polew: :polew: :polew: ech...dobra impreza
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to moj profil zapraszam http://nasza-klasa.pl/profile/311781
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Wedzony ( :polew: :polew: :polew:) byl nawet uprzejmy i dal nam jakies ulotki dzieki ktorym zorganizowalismy sobie posilek o 2 w nocy na afterparty w hotelu potem cos KOPER wspomnial o zlotym deszczu i to byl juz koniec, musielismy sie zwinac bo nie dawalismy rady ze smiechu impreza super, brawa i uklony dla organizatorow oby tak bylo na nastepnej
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to tanczcie taniec antydeszczu wokol samochodow caly dzien popijajac browar zeby tylko pogoda sie nie zepsula :>
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no, no ja ogolony, moja ksywa nie ma nic wspolnego z wygladem (chyba) u mnie jakas ku..wa pada. dobrze, ze auto nawoskowane to chociaz zaciekow nie bedzie:)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja jeszcze pare detali doczyszcze, szybkie zakupy i w droge do zobaczenia halogen na 240V juz spakowany
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
CWK_S_L_A_Y - masz problem chlopie, chyba tylko serwis audi sie klania. ja niunke umylem i nawoskowalem, jeszcze tylko jutro troche sprzatania w silniku (i tak nie mam co pokazac ale chociaz czysty bedzie). do zobaczyska jutro koledzy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
paw1972 - ja tez bede jechal M5 i M42 ale troche pozniej, bo juz ustawilem sie z kolega Robsondkl na koncu M42 (kiedy przechodzi w A42) dlatego myslalem, ze dolaczymy sie juz do wspolnego konwoju na J25 M1, jak juz bedziecie jechali z londynczykami. chyba, ze Robsondkl nie ma nic przeciwko jezdzie do skrzyzowania M69 z M1 (troche nie podrodze dla niego). co Ty na to Robsondkl?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to ja jeszcze chcialem zamieszac bardziej jezeli chodzi o ekipe jadaca z okolic Londka. Na tym serwisie dolaczylyby jeszcze 2 wozy: http://maps.google.co.uk/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=LE3+3GB&sll=52.616078,-1.205406&sspn=0.039293,0.07699&ie=UTF8&ll=52.61837,-1.204162&spn=0.019645,0.038495&t=h&z=15 to jest miedzy J25 a J26 M1, a wiec ostatni przystanek przed Bradford (teoretycznie). czy konwoj z Londka zatrzymalby sie tam na chwile? Jestem pewien ze z kolega Robsondkl mozemy byc tam ok 14 i czekac. co Wy na to? paw1972 - jak wy dokladnie bedziecie jechac do M69?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jezeli tak to masz sformulowane w papierach (+ extra opcje windscreen cover) to ok. trzeba dobrze przeczytac papiery, bo mozna sie naciac.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
przy czyms takim musisz miec comprehensive insurance (czyli full opcje, zakladam, ze taka masz). dowiedz sie najpierw w ubezpieczalni czy nie potaktuja Ci wymiany szyby jako claim i za rok zaplacisz skladke ubezpieczeniowa jak za zboze.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja moge zabrac aparat cyfrowy, na 2 kartach bede mogl nagrac ok 20 min filmu ale tylko 640x480 rozdzielczosc (AVI). moze sie przyda pare klatek
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja zabiore mocna latarke z podlaczeniem do gniazdka zapalniczki, moge tez wziac mocny reflektor ale nie mam przejsciowki z 12VDC/230VAC. moze ktos inny bedzie mial (bo beda laptopy i VAG). tylko pewnie przy takiej duze lampie bedzie trzeba od czasu do czasu odpalic silnik :>
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to lepiej na pazdziernik, wiecej czasu na mody w posiadanych autach lub na zakup nowego, mocniejszego:) pogadamy na zlocie i napewno cos sie uda ustalic
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to poogladamy:) niech tylko przyjedzie:)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nie chce za bardzo mieszac, ale takie pytanie do ekpiy ktora jedzie z Londka: czy zatrzymalibyscie sie na chwile (tak ok 14-14:30) na serwisie miedzy J25 a J26 M1? tam dolaczylyby dwa samochody, ja i kolega Robsondkl. dajcie znac.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
widocznie zle zinterpretowalem to 2.7
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
taki troche OT ale zastanowil mnie komentarz kolegi. koperek skad wziales info, ze 2.7tdi to biturbo. jakos nie moge tego nigdzie znalezc...aczkolwiek nie twierdze, ze to nieprawda.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
dlaczego nie 3.0? wydaje mi sie, ze ma znacznie lepsze osiagi:)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja moglbym sie pobawic w 1/4 mili:) ale, ze nie mam za bardzo z czym to chcialbym sprobowac z jakims kolega ktory dysponuje AWX lub AVF i ma manualna skrzynie, zeby sprawdzic jaka jest roznica miedzy manualem i automatem.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja hotel zarezerwowalem, oni nie pobieraja od razu pieniedzy z karty tylko karta jest im potrzeban do "zabezpieczenia" rezerwacji pokoju. placi sie przy wymeldowaniu (jak zazwyczaj w hotelu).
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja moge jechac wczesniej, sobote nie pracuje. to zalezy od kolegi Robsona czy tez ma ochote jechac wczesniej (poki co jestesmy ustawieni na 14:00 na M42 J11)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to jest serwis z dwoch stron M1 jednoczesnie, z takim pomostem nad autostrada