Treść opublikowana przez zwierzakfm
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
domjenick, rozumiem ze Audi zostaje w rodzine, czy moze bedziesz sprzedawal?
-
[ALL B6] Czy to możliwe aby xenony nie miały samopoziomowania?
a wiec w module 55 wszystko jest ok, kodowanie jest 00070 = Audi A4 Cabrio / Coupe (8E). co do czujnika zmierzchu to chyba jednak nie mam bo jak w dzien wlacze swatla w pozycje AUTO to dalej swieca mimo, ze jest jasno na dworze. chyba, ze jest bledne kodowanie w module 09 gdzie mam 00011, a powinno byc 01011 (light sensor installed)? cos czuje, ze bede musial zalozyc osobny temat
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nic dodac nic ujac
-
[ALL B6] Czy to możliwe aby xenony nie miały samopoziomowania?
chyba tak ale jeszcze nie probowalem swiatel w pozycji AUTO w ciagu dnia (rozumiem, ze wtedy nie powinny sie zapalic, jezeli jest dosc jasno).
-
[ALL B6] Czy to możliwe aby xenony nie miały samopoziomowania?
ok, zerkne do modulu 55 po poludniu. wlacznik swiatel mam z pozycja AUTO, jezeli o to Ci chodzi. nie mam tez regulacji "wysokosci swiatel" i po odpaleniu silnika ksenon przechodzi procedure samopoziomowania.
-
[ALL B6] Czy to możliwe aby xenony nie miały samopoziomowania?
niestety nie pomaga pod CODING mam 00011, czyli wychodzi na to ze jest to Rest Of World. Probowalem zmienic na 00013 i dalej swiatala sie swieca, nawet po wylaczeniu i ponownym wlaczeniu stacyjki.
-
[ALL B6] Czy to możliwe aby xenony nie miały samopoziomowania?
w ktorym module? od swiatel?
-
[ALL B6] Czy to możliwe aby xenony nie miały samopoziomowania?
kolego, podepne sie do pytania, bo mam podobny "problem". z tym ze mam oryginalne ksenony z samopoziomowaniem i spryskami.
-
[B6 BBK] eSencja cabrio
no coz bo to w koncu jest A4 z wlozonym do niej V8, mocniejszymi heblami, etc. a co lepiej by wygladala gdyby miala spoiler a'la dragster na tyle? za stary i za leniwy jestem na manual
-
[B6 BBK] eSencja cabrio
A wiec przyszedl czas na zmiane drugiego auta w rodzinie. Oczywiscie wybor mogl byc tylko jeden: CCCO Padlo na S4 cabrio, poniewaz jest mocne i jednoczesnie bedzie dawalo frajde z jazdy ze zlozonym dachem uzytkownikom V8 nie musze tego tlumaczyc :> Przebieg niecale 55 tys. mil, wiec mysle, ze naciesze sie jeszcze nim sporo. Auto na wyposarzeniu ma min: - RNS-E + zmieniarka CD - kolorowy FIS - Bose - ksenony - przyciemniane, skladane lusterka zewnetrzne - przyciemniane lusterko wewnetrzne - elektrycznie ustawiane i podgrzewane fotele - 4.2 NA V8 :> - czujniki parkowania tyl - 6-cio biegowy tip z lopatkami przy kierownicy - Audi Phone prep. - pewnie jeszcze kilka innych rzeczy ktorych jeszcze nie odkrylem Silnika przedstawiac nie musze: 4.2 NA V8, 344 BHP, 410Nm, 40V, brzmi bosko :> Niedlugo wybiore sie do MRC na hamownie, zobaczymy ile kucy jeszcze zostalo Planowane mody: - Milltek non-res catback - LED'y na tyl - 19" kola + dystanse - przyciemnione szybki - moze lekkie obnizenie zawiechy Kilka zdjec:
-
[B6 BBK] Rozrzad na pasku czy na lancuchu?
witam Czy rozrzad w silniku BBK jest na pasku czy na lancuchu? Probowalem szukac tego na forum ale nic nie znalazlem (albo przeoczylem). Z gory dzieki za odpowiedz.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
koledzy, tak jak paw1972 pisze, wpadajcie na zlot. milo bedzie znow zobaczyc Wasze geby :> a tak z innej beczki mam wielka prosbe do kolegow z Londka. czy moglby ktos podjechac i zeskanowac VAG-iem to autko: http://cgi.ebay.co.uk/1999-AUDI-S4-AVANT-QUATRO-BLUE-HUGE-SPEC-EVERY-EXTRA_W0QQitemZ180651712688QQcategoryZ9835QQcmdZViewItemQQ_trksidZp5197.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D5%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D8525331124030502652 bylbym bardzo wdzieczny :-)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Merseyside Police have this 3 litre Audi A4 on evaluation with the Roads Policing Unit. (TAKEN ON MOBILE PHONE, APOLOGIES FOR QUALITY) a wiec 3.0tdi
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ok, dzieki . nie zalezy mi na 5-ciu drzwiach wiec nie ma z tym problemu, a i tez wielkich modow robic nie bede (chociaz nigdy nic nie wiadomo ). poczytam sobie jeszcze troche na A3 forum, ale pewnie lepsza opcja jest 8L A3, bo za te same pieniadze mozna kupic mlodsze i z mniejszym przebiegiem auto niz S3.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tak odbiegne od tematu troche...EUROCHIP, jako "byly" uzytkownik A3 1.8T uwazasz, ze warto kupic S3 8L czy lepiej kupic "zwykle" A3 1.8T i ewentualnie bawic sie w przerobki? czy jest sens placenia za znaczek S3?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tego to niewiedzialem, ze kompresor mozna wstawic. a jak go montuja i skad naped, dodatkowy pasek/lancuch z glownego napedu walu? podrzuc jakiegos linka gdzie mozna wiecej poczytac
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
przy RS6 można tak ponucić... :gwizdanie: Dobrze wiesz ze mozna szybciej niz RS6 :gwizdanie: rozumiem, ze mowisz o C5. przeciez S6 to wolnossak, to jak bedziesz szyciej? chyba, ze zaturbianie..oplaca sie??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ustalimy date to bedziemy mysleli mnie pasuje
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
wrzesien dla mnie jest OK to bedzie juz nas piatka??? to juz jakiegos parkingu trzeba szukac
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Albinek, to kiedy powtorka z rozrywki? :>
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
fajnie, ze znow sie zaczelo ruszac cos tutaj ALBINEK wiesz, ze zawsze jestescie mile widziani na kazdym zlocie AM wiec licze na to, ze sie zobaczymy wkrotce nad jeziorkami
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
pod warunkiem. ze postawisz krate wysokooktanowego napoju na najblizszym zlocie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
gratulacje Dominik :>
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to czekamy na wyniki modow i do zobaczenia na zlocie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a nie bedzie to przypadkiem S3?